Jump to content

Zimowa aktualizacja - już wkrótce.


RootKiller

Recommended Posts

Ale się kurde podniecacie. Domyślam się, że będą tylko zmienione tekstury na zimowe. Raczej z fizyką gry nie będą twórcy moda grzebali. A nawet gdyby to wszyscy mamy przechlapane, z wyjątkiem trolli którzy będą się świetnie bawić...

 

Bedzie fizyka zmieniona, poniewaz jest to normalny winter mod napisany na singleplayer, wprowadzony, za zgoda jego autora, do multiplayera :)

Link to comment
Share on other sites

Czyli jednak będzie też fizyka? Mówiono że będzie bez. 

Jak dla mnie spoko tylko będzie znacznie się trudniej jeździło dla nowicjuszy :P 

Vóda wiadomo kiedy rusza mod ?

------------------------------------------------

Admin TS3 ETS2MP

------------------------------------------------

Link to comment
Share on other sites

Panowie z administracji. Co do SnowModa tego konkretnie, jeżeli on zostanie dodany w tej postaci jakiej jest to będzie lekki lipton. Mianowicie, tam biel jest tak, że po 5 miuntach gry oczy bolą. Poza tym sparawa jest taka, że tam na autosdradach leży śnieg, co jest mało realne, niemieckie autostrady nie są aż tak zaśnieżone, rozumiem landówki i śnieg na nich, czy w miastach, ale na autostradach zdecydowanie nie. Taka moja mała uwaga. ;)

Link to comment
Share on other sites

No to ja pisałem o tym samym wcześniej. Obowiązkowy hdr... Lipa w cholerę bez tego. ;X


Test modyfikacji Satana pod kątem włączonego i wyłączonego hdr (Niezależnie od fixa który umieścił) Wtedy będzie jasne (Aż za jasne :P) To o czym mówię.


Link to comment
Share on other sites

Jeszcze się taki nie urodził, co by każdemu dogodził. Nie ważne czego by się nie zrobiło, to i tak znajdą się maruderzy. Wszyscy ciesząsię, że będzie ślizgawica....powiedzcie - czy na autostradzie realnie jest ślizgawica jak na lodzie? W tym WinterModzie na Autostradach nie będzie ślizgo ( wystarczy poczytać oryginalny temat Satana19990 ), będzie kilka rodzajów dróg na których przyczepność ulegnie zmianie.
Śnieg leży na autostradzie ponieważ jest to tylko nakładka do gry, Satan19990 nie grzebał w mapie i powiedział, że nie ma zamiaru jej edytować, by w tunelach itp itd nie było śniegu. Pamiętajcie, to tylko gra - żadna gra nigdy nie będzie w pełni realna.
Tym co brakuje realizmu w grach...po co gracie w gry? Gry same w sobie mówią, że nie mają prawa być realne - realizm macie za oknem i tak go szukajcie, w grach trzeba się dobrze bawić a nie szukać realizmu.
 

  • Upvote 9
Link to comment
Share on other sites

@up Jestem tego samego zdania...

 

Zamiast sie cieszyć że Team ETS2MP robi coraz to nowe rzeczy, poprawki, Update to wy tylko szukacie do czego by sie tu przyczepić albo ponarzekać.(Oczywiście nie mówię tu o wszystkich użytkownikach czy konkretnych osobach.) Ciekawe co by bylo gdyby MP nie było aktualizowane, bez dodatków i jeszcze było płatne. Nawet wtedy byłbym bardzo wdzięczny za to, że grupa ludzi zrobiła coś wspaniałego. Ale jest o wiele lepiej i do tego jeszcze bezpłatnie! A jeżeli chodzi o nasz "wiecznie marudzący" naród, to zajrzyjcie na Angielski temat o WinterModzie. Widzicie tam jakieś marudzenie czy tym podobne ? Nie, przez wszystkie 4 strony wszyscy sie zachwycają, czekają z niecierpliwie ! Więc radziłbym się zastanowić co niektórym osobom... 

i5-4460 3.2 Ghz / Crucial Ballistix 8GB 1600MHz / MSi H81M-P33 / Corsair VS450 / Zalman T3 / Seagate 500GB / Windows 10 [64bit] /
ZOTAC GTX 660Ti 2GB / Logitech G27 / SAMSUNG SyncMaster BX2331 23"
 

 

Link to comment
Share on other sites

Ja to tylko z doświadczenia własnego na ów modyfikacji upominam iż kolor bieli w niej bez hdru włączonego jest tak oczojebny iż oczy bolą zwyczajnie po kilku minutach gry i to tyle, chciałem pomóc dobrą radą by twórcy przed wypuszczeniem tego dodatku, po prostu sprawdzili to dokładnie by w przyszłości zapobiec sytuacji niezadowolenia graczy. Zaś sam fakt inicjatywy ze strony teamu ETS2MP, z wypuszczeniem takiego sezonowego update, jest jak najbardziej na plus dla całej tej ekipy, za co serdecznie można podziękować chłopakom, bo przecież robią to za darmo, dla nas wszystkich. Także ten, mylenie w tym miejscu narzekania, ze zwykłymi radami chyba nie bardzo jest na miejscu. :(

Link to comment
Share on other sites

Ja to tylko z doświadczenia własnego na ów modyfikacji upominam iż kolor bieli w niej bez hdru włączonego jest tak oczojebny iż oczy bolą zwyczajnie po kilku minutach gry i to tyle, chciałem pomóc dobrą radą by twórcy przed wypuszczeniem tego dodatku, po prostu sprawdzili to dokładnie by w przyszłości zapobiec sytuacji niezadowolenia graczy. Zaś sam fakt inicjatywy ze strony teamu ETS2MP, z wypuszczeniem takiego sezonowego update, jest jak najbardziej na plus dla całej tej ekipy, za co serdecznie można podziękować chłopakom, bo przecież robią to za darmo, dla nas wszystkich. Także ten, mylenie w tym miejscu narzekania, ze zwykłymi radami chyba nie bardzo jest na miejscu. :(

Myślę, że developerzy na pewno testują mod i zauważą to prędzej czy później, więc moim zdaniem zbędnie przejmujesz się tą bielą, zrobią wszystko, żeby było jak najlepiej! :)  Co prawda to prawda, robią kawał dobre roboty. 

Link to comment
Share on other sites

@up Wersja aktualna to nawet 2.1. Ja z ciekawosci pobralem dzisiaj tego SnowModa. Biel faktycznie razi po oczach gdy mamy wlaczone swiatla. Ale mysle ze Devsi czy sam Satan to naprawi...

i5-4460 3.2 Ghz / Crucial Ballistix 8GB 1600MHz / MSi H81M-P33 / Corsair VS450 / Zalman T3 / Seagate 500GB / Windows 10 [64bit] /
ZOTAC GTX 660Ti 2GB / Logitech G27 / SAMSUNG SyncMaster BX2331 23"
 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.