Jump to content

Skandynawia - Drogi poza mapą


[PL] Wysza

Recommended Posts

Przejechałem już całą mapę Skandynawii i po za terenami, które nakreśliłeś niczego więcej nie zauważyłem. Jestem bardzo ciekawy dlaczego te drogi nie znajdują się na mapie, nie ma tam nic szczególnego (no po za równoległą jednopasmową asfaltową dróżką). Czyżby SCS bawił się w Easter Eggi, czy najzwyczajniej ktoś zapomniał o tych dróżkach?

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Przejechałem już całą mapę Skandynawii i po za terenami, które nakreśliłeś niczego więcej nie zauważyłem. Jestem bardzo ciekawy dlaczego te drogi nie znajdują się na mapie, nie ma tam nic szczególnego (no po za równoległą jednopasmową asfaltową dróżką). Czyżby SCS bawił się w Easter Eggi, czy najzwyczajniej ktoś zapomniał o tych dróżkach?

może to są skróty podobne jak w 18 WoS PttM, fajnie że jest coś takiego, teraz powinni zupdatować mapę europy bo wygląda biednie w porównaniu ze skandynawią i dodać więcej takich ukrytych skrótów

Link to comment
Share on other sites

może to są skróty podobne jak w 18 WoS PttM, fajnie że jest coś takiego, teraz powinni zupdatować mapę europy bo wygląda biednie w porównaniu ze skandynawią i dodać więcej takich ukrytych skrótów

 

Powiem szczerze dawno już nie grałem w PTTM, chociaż jeśli dobrze pamiętam to rzeczywiście były nieliczne skróty na mapie w tej grze.

 

Co do "starej" Europy to raczej nie ma co liczyć na poprawę tych terenów z poziomu oficjalnych aktualizacji. Jeśli już to szybciej wyjdą jakieś modyfikacje, które "ulepszą" "stare" tereny nowymi prefabami.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Według mnie War-Maz to nic ciekawego, bo na całej Skandynawii (i w sumie na Starej Europie) też są uliczki, dróżki, na które można wjechać przez trawę czy inne ustrojstwa, ale nie bezpośrednio drogą, gdyż albo droga odchodzi w bok gdzie jest niewidzialna ściana, albo stoi "(nie)widzialna" ściana. To chyba nie jest celem naszych poszukiwań.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.