Jump to content
H&V I Vaiarek

Dyskusje na temat firm

Recommended Posts

To ja zabiorę głos. Więc nie polecam firmy EM trans ze względu na to, że nie ma po co pisać na czacie że jakaś firma do domu itp, skąd wiesz że organizator czegoś nie zmienił? Druga sytuacja podczas tego konwoju pogubilismy się chwilę wszyscy i później było trzeba nadgonic, a Ty widząc, że jadę zacząłeś się nawracać na środku ladówki i na dodatek tego jak już byłem w połowie przejazdu na moim pasie zaczynasz cofać we mnie, czy tak się robi?

• Upvote 6

Polecam firmę H&C. Bardzo mili i opanowani ludzie w niej jeżdżą. Da się z nimi porozmawiać oraz dojść do porozumienia.

http://forum.hc.cba.pl/index.phpforum

https://www.facebook.com/hclogistics123Fanpage

Polecam firmę Vertigo Logisticks. Bardzo mili pracownicy w niej pracują oraz zarząd niczemu sobie.

http://vertigologist...x.com/vertigovs  Strona

https://www.facebook...ologisticsets2/  Fanpage

Pozdrawiam Misiek(Polska)

Edited by bakerpk
Edytowane
  • Upvote 1

A ja pozdrawiam firmę Vertigo. Wymijałem ich konwoje wielokrotnie i nigdy nie miałem żadnego przykrego incydentu z tą firmą związanego (nie licząc wybryku SovietDog'a który był tam trialem, a cała sprawa została wyjaśniona szybko i kulturalnie). Szerokości Panowie!

• Upvote 1

A ja pozdrawiam firmę Vertigo. Wymijałem ich konwoje wielokrotnie i nigdy nie miałem żadnego przykrego incydentu z tą firmą związanego (nie licząc wybryku SovietDog'a który był tam trialem, a cała sprawa została wyjaśniona szybko i kulturalnie). Szerokości Panowie!

Oczywiście dziękujemy.

Również szerokości kolego.

Tak - jestem czasami toksyczny, jestem człowiekiem i popełniam błędy, ale ważne, że umiem się do nich przyznać.

Nie ukrywam zrobiłem błąd. Spróbuję go naprawić, nie wiem czy mi to się uda. Robię sobie kilka dni odpoczynku - praca, nauka, itp.

Jeżeli kogoś uraziłem to przepraszam po raz kolejny.

Nie mam zamiaru nikogo obrażać, chciałem przeprosić te osoby, które uraziłem, ale niestety z nimi nie da się porozmawiać jak człowiek z człowiekiem.

Jeżeli człowieku masz jakikolwiek powód, żeby mnie obrazić ze względu na tą j***** grę (cenzura na miejscu),

to proszę Ciebie o jedno - powiedz mi to prosto w twarz, a nie piszesz jakieś beznadziejne posty. Nie znasz mnie i nie wiesz nawet z kim masz do czynienia, nawet się nie znamy, a Ty wypisujesz na mój temat takie rzeczy, gdzie rozmawiałeś ze mną kilka minut na ts-ie?

Pisz dalej - tylko słuchaj, pisz posty do mnie na PW, jeżeli masz jakikolwiek problem.

Tyle w tym temacie, więcej nic nie mam do powiedzenia.

Pozdrawiam Malteno.

• Upvote 2

Nie polecam wirtualnej spedycji TANDEM TRANSPORT. Firma nie zna podstawowych przepisów ruchu drogowego! Można to było zobaczyć na pewnym odcinku drogi, gdzie jeden pracownik na zwężeniu bezczelnie zajechał przed samą maską. Dodam, że nie jest to PIERWSZY RAZ!!! Gratuluję pomysłów!

Pozdro :)

Witam i zarazem pozdrawiam.

Witam raz jeszcze i chciałbym serdecznie polecić firmę o nazwie Risa. Bardzo mili ludzie w niej pracują da się z nimi pożartować i pojeździć bez kraks. 

Edited by bakerpk
Strone do podan moga znalesc w dziale Firmy
  • Upvote 1

Nie pisał bym tego, ale K-Speed prześladuje nas już od roku w ETS jak i w ATS. Każde spotkanie na drodze z tą firmą wiąże się kraksą! Ogólnie kierowcy nie patrzą w lusterka, następnie ostatni w konwoju wpuszcza ofiarę po czym ją blokują i spychają na pobocze lub do bandy. Ludzie dość już tego.

Nie polecam tej firmy ani nie pozdrawiam.

• Upvote 2

Nie wiem co miedzy wami zaszlo aczkolwiek k-speed umie jezdzic jak rowniez umie sie zachowac.wiem bo w starej firmie mielismy wspolny konwoj i bardzo dobrze sie jechalo. Co do semi nie moge nic powiedziec jak jezdzicie ale za to umicie wyzywac.

Pozdowienia dla K-SPEED. Szerokosci i przyczepnosci - SpediStar

• Upvote 3

Co do SEMI - nie mogę się wypowiedzieć co do jazdy, ale kultura została tutaj pokazana.

K-Speed polecam, ponieważ czy to konwój, czy na drodze potrafią się zachować. Nie mam im nic do zarzucenia.

Pozdrawiam!

• Upvote 2

Zawsze jak mieliśmy konwój z K-SPEED'em czy to ich mijaliśmy na drodze zawsze pełna kultura. Jak najbardziej polecam :)

• Upvote 6

Zamykam na kilka dni.

Panowie, wyjdzcie na dwor, pooddychajcie swiezym powietrzem i wroccie :).

Pozdro.

• Upvote 16

Witam, chciałbym polecić konwoje z firmami takimi jak: Orzeł-Trans, LM-Trans i Stokes-Trans Poland. Bardzo miło spędzony czas, dobra jazda i dostosowanie się do poleceń pilotów.

Dziękujemy szczególnie firmie Navi-Trans za zorganizowanie udanego konwoju ;)

A i jeszcze dziękuję za zauważenie naszych kierowców ;DD

Jeśli ktoś jest godny uwagi to trzeba pochwalić lecz nie można za dużo :) 

Ja osobiście nie polecam Firmy PLTE która a swoim profilu na FB napisała że ma dojścia większe od SCS i twierdzą że DLC France ma byś ostatnim DLC do ets2  gdzie to są ploty bo nie ma info na blogu SCS żeby DLC Francja była ostatnia

Cytuję "Euro Truck Simulator 2:
Z przykrością informujemy was ze powstanie ostatnie DLC do powiększenia mapy w ETS2. A ostanie DLC będzie we Francji. Prawdopodobnie ciężarówka Renault i DLC Francji wyjdą razem. Ale kiedy to będzie to jeszcze nie wiadomo."

• Upvote 2