Jump to content
H&V I Vaiarek

Dyskusje na temat firm

Recommended Posts

Pozdrawiam firmę Armagedon z którą miałem przyjemność jechać we wczorajszym wieczornym konwoju. : ) Na prawdę jesteście ogarniętą firmą.  Oby więcej takich wypadów.

• Upvote 1

Polecam firmę RISA. Przeżyłem w ich szeregach kilka fajnych miesięcy. Nie ma co - atmosfera na ts poprostu super. Z prezesem zawsze można się dogadać. Firmę oczywiście polecam i jeżeli mi pozwolą na to sprawy osobiste to chętnie do nich wrócę. Na stan obecny z firmą żegnam się w pozytywnych stosunkach. Konwoje są organizowane bardzo często, za co też dziękuję - w ten sposób nie wiało nudą :)

Będę bardzo dobrze wspominał współpracę z tą firmą. Pozdrowienia i trzymajcie się tak jak jest :)

• Upvote 1

Cała załoga ARMAGEDON Spedycja dziękuje firmom: Vexo, MT, ITL, RISA, WEST COAST,  które się zjawiły za konwoik Mikołajkowy i zapraszamy na kolejne konwoje :D Dziękujemy również erykmoz'owi za pilnowanie czy aby asfalt spod kół nam nie ucieka i czy wszystkie oponki mają ciśnienie na poziomie oraz za studzenie zbytniego podniecenia u osób postronnych. Zapraszam do oglądania :D https://www.youtube.com/watch?v=vPH6cN4gQLM&feature=youtu.be Bardzo zgrane firmy polecam każdą z nich

• Upvote 5

Nie polecam firmy POLARIS. Ich kierowcy nie stosują się do przepisów ruchu drogowego oraz obrażają innych. Gdy firma zawitała u nas na ts to były chyba jakieś żarty. Ich firma nie prezentowała żadnego poziomu kultury. Gdy wysłaliśmy im zrzut ekranu jako dowód tego co wyprawiają ich kierowcy zaczęli się tłumaczyć że ktoś się mógł podszywać itd. Po czym wyszli z ts obrażając nas. (Poniżej znajduje się jeden przykład tego, co potrafią)

jzIF3MU.png

• Upvote 1

Guest Mikkell [PL/SE]

Pierwszy raz słyszę o takiej firmie :) :)   "Krzysztof zapała swędzi go pała"  

Guest Mikkell [PL/SE]

@Matthew

Dla jasności jeden z naszych kierowców ma nick Krzysztof Zapała ;/

Super a wg skąd ja to miałem wiedzieć ? :)

jezdzą na czerwonym owszem ale jest za to dużo wypadków i przydalo by się dodatkowe douczenie na prawo jazdy

Czyżby celowe pouczenie dla firmy przez 1-dno postowego Pana/Pani ?

Polecam firmę H&V byłem pracownikiem tejże firmy fajnie się jeździło ale sprawy prywatne wypadły i nie było czasu na gre

• Upvote 1