Jump to content

Recommended Posts

Popatrzmy na tę sytuację z drugiej strony,tej pozytywnej.

Choć firma została zlikwidowana i nie ważne jakie wpisy były lub będą,jest jeden duży plus.

VS-ki nie ma ale ona dalej żyje!Tak,własnym życiem na forum już przez 24h .Czy to nie jest piękne?

Jaka byłaby wspaniała reklama.Która ''firma duch'' ma takie osiągi w postach. :)

Chyba Rotex, bo do dzisiaj się ją wypomina tu i tam :P

• Upvote 1
  • Replies 620
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Nie polecam firmy Agromex. Myślą, że jak mają u siebie adminów i moderatora to wszystko im wolno. To że są u was to nie znaczy, że musicie na każdym zdjęciu umieszczać policyjną skodę... Lecą n

Posted Images

Popatrzmy na tę sytuację z drugiej strony,tej pozytywnej.

Choć firma została zlikwidowana i nie ważne jakie wpisy były lub będą,jest jeden duży plus.

VS-ki nie ma ale ona dalej żyje!Tak,własnym życiem na forum już przez 24h .Czy to nie jest piękne?

Jaka byłaby wspaniała reklama.Która ''firma duch'' ma takie osiągi w postach. :)

Hahahhaha każdy mówi bo się cieszy, że wreszcie to zamknęli.

Hahahhaha każdy mówi bo się cieszy, że wreszcie to zamknęli.

Ja się nie ciesze, bodajże z dwóch powodów.

1. Skoro firmę zamknęli to znaczy że komuś odbiło, a przykro kiedy osoba która jest np przeze mnie darzona jakimś szacunkiem nagle "schodzi na psy"

2. Żadna inna firma nie miała tak kozackich nagród. Tylko szkoda że nigdy nie brałem udziału w bojach o te nagrody :(

• Upvote 3

No to moze ja napisze kilka slow o firmie VectrixTrans :

Od bardzo dawna jezdzilem w tej firmie i nie zawsze wszystko bylo idealne no ale wiadomo kazdy ma inny charakter, nie kazdy sie dogadywal i nie kazda VS-ka jest idealna, itp itd. Dla mnie to byla druga firma w ktorej jezdzilem i nigdy nie bede na nia narzekal. Jak wspomnialem przez ta firme przewinelo sie ogrom ludzi i nie kazdy sie dogadywal. Pamietam ze zawsze Vector lub ja musielismy rozwiazywac spory miedzy naszymi pracownikami. Czasami zdarzalo sie tak ze ktos musial zostac zwolniony z firmy aby nie dopuscic do kolejne spiny no i niestety jak wiadomo ci ludzie staraja sie teraz nas zemscic i udupic ze zlosci. Jak bylem taki kawal czasu widzialem sporo ludzi ktorzy do nas przychodzili aby tylko zobaczyc dzialanie naszego forum, skopiowac cos na wlasne potrzeby lub nawet doprowadzic do zamkniecia firmy. Wielu sie przewinelo ale nikomu sie nie udalo. No ale niestety przyszedl do nas ktos taki jak QazMati i narobil strasznego syfu. Takiego Syfu ze niestety Vector postanowil zamknac spedycje. To jest jedyny zal jaki do niego mam ze dal sie zalatwic takiemu malolatowi.

Z tego co widze to wiekszosc jest niesamowicie zadowolonych z faktu ze Vectrix sie ropadl. Naprawde nie miejcie mi tego za zle co napisze ale domyslam sie ze wiekszosc firm byla poprostu zazdrosna z tego jaki sukces osiagalismy. Mielismy duzo aktywnych pracownikow, potezny przejechany dystans, super zrobiona strone internetowa z zawansowanym systemem pracownika czy tez okolo 20 osob na naszym firmowym konwoju. Niektore firmy poprostu nie potrafily tego osiagnac i tylko czekalo na rozpad tej firmy. Szkoda ze tacy zawistni ludzie sa tutaj tak bardzo aktywni na forum ETS2. Ja czasami gdy zlyszalem ze firma upadala mowilem tylko ...... SZKODA !! Nie zyczylem nikomu upadku. Nawet taka firma ja Semi Spedition na samym poczatku byla dla mnie smieszna i nie wrozylem jej dobrej przyszlosci. Przyznam sie calkowicie do tego ze czasami sie nasmiewalem. Ale w koncu zauwazylem ze moze i ta firma nie osiaga wielu sukcesow ale utrzymuje sie dlugo na rynku i cos w tym jest. maja to cos. Daja naprawde fajne zdiecia, dobre ujecia w dobrej jakosci i spoko opisy. W koncu was docenilem no ale niestety pan Cukas nas takze zbesztal tutaj w temacie. Przykro troche, no ale cuz :( Ja i tak wam zycze  dalszego powodzenia

Odniose sie do sprawy obgadywania w naszej firmie. Wiec owszem bardzo czesto zdarzalo sie ze rozmawialismy o pewnych firmach co sie dzieje lub co sie stalo, pewnie jak wszedzie w kazdej firmie, bo niestety taki jest nasz charakter polaka. Napomkne tylko ze dzialo sie przewaznie tylko wtedy gdy dolaczyl do nas jakis nowy pracownik z innej firmy i opowiadal nam to i owo o porzedniej firmie. TAK TAK, niestety kazdy obgadywal poprzednia firme.

Od kiedy dolaczylem do Vectrixu to nie przypominam sobie by Vector zle mowil o jakis innych osobach z innych firm. Pomijaja oczywiscie swieta trojce ktora sie uwziela na SoundBeatsie i tylko czekali by go zwolnic. Vector rozprawil sie z nimi bardzo fajnie sprawnie i szybko. Vector - Ten koles poswiecil bardzo duzo kasy na utrzymanie firmy czy tez TS3 oraz konkursy, poswiecil duzo swojego czasu dla nas by to wszystko sprawnie dzialalo. Stworzyl jak dla mnie najlepsza firme na forum ETS2 i to potwierdzali tez pracownicy ktorzy zostali zwolnieni lub sami odeszli z tej firmy. Ja jako byly pracownik VectrixTrans moge to potwierdzic : Dla mnie byla to najlepsza firma na stronie ETS2MP. Co niektorzy wzorowali sie na naszej firmie, starali sie stworzyc podobna a to wszystko wlasnie dzieki niemu a wy teraz jezdzicie po nim jak po swini. Jestem temu calkowicie przeciwny !! To ze chlopak w pewnym momencie nie mial czasu, to calkowicie normalne, kazdy ma swoje prywatne sprawy typu rodzina, przyjaciele, wakacje i cholera wie co jeszcze. Rozumiem taka sytucaje bo sam mam rodzine, dzieci. Z tego powodu Vector rozniez przyznal posade adminom kilu osobom z firmy by mu pomagali no ale niestety niektorym to nie wystarczalo i przyczepialo sie do niego o to ze nia ma czasu. Chociaz w moim przypadku gry mialem problem lub zapytanie do Vectora to otrzymalem pomoc w przeciagu kilkunasu minut wiec nie wiem czemu takie halo bylo.

Niestety podejme rekawicie i prawdopodobnie naraze sie na zle nastawienie co to danych uzytkownikow forum. Wstawie sie za Vectorem jesli chodzi o wypowiedzi QazMatiego oraz samego wielkiego Erykamoza. A wiec jesli chodzi o QazMati to po paru dniach cos przeczuwalem ze jest to dziwny koles nawet dostalem anonimowa wiadomosc ze mam na niego uwazac. Ale ja jestem typem kolesia co zawsze daje szanse kazdemu bo moge sie czasami pomylic. I rzeczywiscie gdy tylko przesiadywalem na Team Speaku to QazMati okazal sie spoko gosiem. Mozna bylo pogadac, pozartowac itp. No ale niestety do czasu ..... jak juz wspomnial wyzej Vector to QazMati sam potrafil obgadywac ludzi jak i firmy (nie powiem kogo i jakie firmy bo to nie ma sensu) ale tak bylo i robil to. Czyli podsumowujac ten koles jest calkowicie FALSZYWY !!! Nie polecam go zadnej firmie. Unikajcie Go. To praktycznie on doprowadzil do upodlenia naszej firmy.

Jezli chodzi o Erykamoza to mialem podobne zdanie jak z QazMatim. Myslalem ze to dziwny koles jednak okazalo sie ze jest calkiem spoko. Bardzo dlugo mialem do niego szacunek. Mial u nas posade Admina oraz dostal admina na stronie ETS2MP wiec pomyslalem ze koles jest kumaty, wporzadku. Jak wspomnialem dlugi czas mialem o nim pozytywne zdanie ale niestety ...... pozytyw wkoncu sie skonczyl. Wyzej wspomniany kolega zaczal sie obijac, nie przychodzil do nas na Team Speaka, nie jezdzila z nami w grupie, skladal raport raz na dwa tygodnie czyli mowiac krotko olewal nas kompletnie. Kazdy z nowych pracownikow juz zaczal sie dopytywac kim jest Eryk, co to za koles czemu nie jezdzi itp. Wkoncu zaczeli ludzie gadac by go wyrzucic z firmy bo byl wogole nie aktywny. I teraz co napisze zapmietaj sobie na zawsze chlopaku !! To wlasnie Vector upieral sie ,przeciagal lub ignorowal twoja slaba aktywnosc, TO WLASNIE ON STARAL SIE JAK NAJDLUZEJ UTRZYMAC CIE W FIRMIE VECTRIX !!!!!! A ty go poprostu kopnales w dupe !! Tak sie nie robi !! Jestes kolejnym falszywym kolesiem. Dostales od Vectora Goscia Vectrixu czyli miales dostep do wszystkiego , bo byles bardzo zasluzonym pracownikiem naszym a ty to tylko wykorzystales by sie teraz na nim zemscic. BRAWA DLA CIEBIE !!! Domyslam sie ze majac jakos tam wladze na tej stronie mozesz doporowadzic do tego aby to mnie zablokowali lub bardzo szybko usuneli z tej strony ten post ale cuz trzeba wkoncu powiedziec co sie mysli. Tylko do jakiego czasu byles dobrym pracowniem Vectrixa, kolega oraz nie bardzo jak dla mnie sprawdzasz sie w adminowaniu w grze.

Kolejna sprawa jest taka ze uslyszalem o narzekaniach i smiechach co do imprezy urodzinowej Vectrixa. Czyli ze byla zbyt dluga. Dlaczego teraz o tym piszecie ?? Nie mogliscie sie wypowiedziec wczesniej o tym ?? Za nim odbyla sie impreza ?? Przeciez my zawsze moglismy sie ustosunkowac , dopasowac i ugadac sie. A teraz macie do nas o to pretensje i obgadujecie nas wszedzie ??

Glowne pretensje byly co do dlugosci imprezy ale nikt nie pomyslal o tym ze tam byly do wygrania nagrody na ktore trzeba bylo sie troszke napracowac, na ktore Vector wydal sporo kasy. Sorry ale my nie dajemy nagrod za sliczna buzke od tak sobie.

Vector specjalnie chcial zrobic cos fajnego dla was dla calej spolecznosci ETS2 co trwa caly dzien i mozna cos wygrac to nie to co niektore osoby zbluzgaly go miedzy soba !!!!! WSTYD !!

Podsumowujac : Czas firmy VectirxTrans dobiegl konca dzieki nieuprzejmym, falszywym ludziom. Tudno tak sie stalo. Zbluzgaliscie, wyzwaliscie oraz staracie sie ponizyc szefa tej bylej firmy Vectora. Ja bede go bronil zawsze, nie zrobil wam nic zlego , poprostu uwierzyliscie w debilne plotki. I jeszcze raz przypomne ze wstyd mi za kilka osob na tym forum co wypisuja bzdury !! Domyslam sie ze zaraz po wystawieniu tego posta dostane szereg negatywnych odpowiedzi lub co gorzej bana. Nie obchodzi mnie to. Ja swoje zdanie przedstawilem, PRAWDZIWE !!

ALE TO NIE KONIEC !! Firma Vectix juz niebawem sie odrodzi pod inna nazwa , innym przewodnictwem i z nowym wygladem.

Kilka osob postaralo sie o to by Vectrix oraz Vector zostal zniszczony i w koncu udalo im sie to ale niech te osoby pamietaja ze tam byl jeszcze w tej firmie Vice-Leader firmy ..... czyli JA !! Podejme wyzwanie i przywroce dobre imie starej firmy.

Chce tutaj podziekowac ludzia ktorzy zostali by wspierac mnie z nowym projektem, oraz Vectorowi za to ze stowrzyl super firme i zatrudnil mnostwo zaj.......ych ludzi !!

PRZEPRASZAM ZA TAK DLUGIE WYPRACOWANIE ALE NIESTETY MUSIALEM TO NAPISAC I TAK MIALBYM WIECEJ DO POWIEDZENIA ALE NIE CHCE PRZECIAGAC

Pozdrawiam wszystkich normalnych i do zobaczenia wkrotce na drogach ETS2 !!

• Upvote 17

Funtek, w wielu kwestiach zgadzam się z Tobą w 100%, ale w kilku też nie, Ty może widziałeś je tak jak napisałeś ale było inaczej.

Myslalem ze to dziwny koles jednak okazalo sie ze jest calkiem spoko. Bardzo dlugo mialem do niego szacunek.

Cieszę się że jednak się przełamałeś i miałeś o mnie dobre zdanie, ja o Tobie mam takie cały czas.

Wyzej wspomniany kolega zaczal sie obijac, nie przychodzil do nas na Team Speaka, nie jezdzila z nami w grupie, skladal raport raz na dwa tygodnie czyli mowiac krotko olewal nas kompletnie. Kazdy z nowych pracownikow juz zaczal sie dopytywac kim jest Eryk, co to za koles czemu nie jezdzi itp. Wkoncu zaczeli ludzie gadac by go wyrzucic z firmy bo byl wogole nie aktywny.

Z czyjegoś punktu widzenia pewnie tak to wyglądało, niestety było inaczej. W tym czasie miałem bardzo trudną sytuację w życiu prywatnym i uwierz mi, chciałem ale nie mogłem lub nie miałem nastroju żeby grać czy w ogóle uruchomić komputer. Wiem że mogłem wziąć 40 dniowy urlop ale z każdym dniem myślałem że za kilka dni będzie dobrze i będę znowu aktywny, niestety myliłem się, gdy wiedziałem że już na 100% nie będę miał czasu to nie chciałem się zwalniać, postanowiłem poprosić o 2 tygodniowy urlop którego niestety nie dostałem. Dopiero po zebraniu firmowym na które udało mi się przyjść (ale i tak byłem na telefonie) zgodziliście się dać mi tą ostatnią szansę za co nadal jestem wam wdzięczny. Rozumiem też to że inni pracownicy chcieli mnie wyrzucić, było to bardzo niesprawiedliwe że trzymaliście mnie tak długo w firmie pomimo długiej nieobecności. Niestety po tych dwóch tygodniach fakt, miałem trochę więcej czasu ale i tak nie na tyle żeby być i w firmie i pracować jako admin. Wtedy Vector zaproponował mi status gościa żebym mógł z wami jeździć oraz rozmawiać na TS kiedy miałbym chwilę wolną i na tym się praktycznie skończyło, przebywałem z wami coraz mniej.

I teraz co napisze zapmietaj sobie na zawsze chlopaku !! To wlasnie Vector upieral sie ,przeciagal lub ignorowal twoja slaba aktywnosc, TO WLASNIE ON STARAL SIE JAK NAJDLUZEJ UTRZYMAC CIE W FIRMIE VECTRIX !!!!!! A ty go poprostu kopnales w dupe !! Tak sie nie robi !! Jestes kolejnym falszywym kolesiem. Dostales od Vectora Goscia Vectrixu czyli miales dostep do wszystkiego , bo byles bardzo zasluzonym pracownikiem naszym a ty to tylko wykorzystales by sie teraz na nim zemscic. BRAWA DLA CIEBIE !!! 

Domyślam się że to właśnie dzięki Vectorowi tak długo zostałem w tej firmie za co jestem mu bardzo wdzięczny. I tutaj właśnie się z Tobą nie zgadzam, nie wiem nawet dokładnie o co Ci w tym zdaniu chodzi ale nie miałem zamiaru i nie kopnąłem Vectora w dupę. Wiem że może to co się działo w ciągu ostatnich dni tak wyglądało ale nie miałem nawet takiego zamiaru. Fakt źle się zachowałem przechodząc do innej spedycji bez słowa ale trudno, nie pomyślałem wtedy. Po prostu o vectrixie jak i Vectorze chodziły takie wieści że na prawdę zniechęciłem się do niego jak i do vectrixu, a jako że dowiedziało się o tym też kilka innych osób to i one postanowiły opuścić VT po czym spedycja została niestety zamknięta. I nie chodzi też o to że chodziły niezbyt fajne plotki ale również o to że niektórzy pracownicy VT sami do mnie pisali żebym nie wracał bo dzieją się tam niezbyt fajne rzeczy więc po prostu przeszedłem do innej spedycji. Domyślam się że z tym kopnięciem w dupę chodzi Ci o mój ostatni post w dyskusji o kierowcach, nie wykorzystałem wtedy praw na forum VT bo już takich nie miałem ale też nie będę pisał skąd miałem te wycinki. Wahałem się czy wysyłać ten post czy nie ale moim zdaniem Vector też już trochę przesadził więc postanowiłem wysłać.

Domyslam sie ze majac jakos tam wladze na tej stronie mozesz doporowadzic do tego aby to mnie zablokowali lub bardzo szybko usuneli z tej strony ten post ale cuz trzeba wkoncu powiedziec co sie mysli. 

"Władzy" na forum nie mam i nie mogę i nie mam zamiaru doprowadzać do tego żeby usunięto Cię stąd, ba nawet kłóciłbym się z tą osobą która takie coś by zrobiła. Wiesz co Funtek, cieszę się że to napisałeś, pamiętaj że zawsze będę Cię szanował za to jaki byłeś i jesteś.

nie bardzo jak dla mnie sprawdzasz sie w adminowaniu w grze.

Jakbyś mógł to rozwiń proszę tą myśl, chciałbym wiedzieć co robię nie tak i to poprawić. A jeżeli twierdzisz że nie powinienem być adminem w grze to możesz napisać do I<3VODKA.

Życzę Ci powodzenia w prowadzeniu praktycznie nowej firmy, jestem pewien że będzie to jedna z lepszych VS - ek na rynku. Pozdrawiam :)

• Upvote 3

Jako że sam ( niby - jak co niektórzy powiedzieli) jestem właścicielem "niby" firmy chciałbym powiedzieć oficjalnie, że bardzo przepraszam w imieniu swoim, jeśli naruszyłem w jakiś sposób prawa autorskie Vectrix Party, który odbył się w sierpniu z powodu Waszych urodzin. Wiem, że VectorPL zrobił dużo z tymże chciałbym jeszcze raz przekazać, że...:

- sam myślałem nad projektem i nikt inny przy tym nie brał udziału,

- zdjęcia wszystkie poza zdjęciami z ustawienia się na lotnisko zostały stworzone przeze mnie ( pozostałe przez chłopaka z Red Logistics - Kamila),

- logo jest moim wytworem, nad którym troszkę pracowałem,

- nagrody wymyślone były przeze mnie i prezesa firmy RISA.

Chciałbym dodać, że życzyłem Państwa firmie same dobre rzeczy (nawet napisałem to w wątku z konwojem) w zamian za to zostałem wzięty na rozstrzelanie.

Jest mi przykro, że nikt mi nie podziękował za te życzenia i jeszcze raz wspomnę ( wysłałem propozycję już jednemu byłemu pracownikowi i ta osoba wie) - jeśli będziecie chcieli się pojawić na moim konwoju, to zapraszam serdecznie, gdyż mam dla Was zarezerwowane miejsce.

Jedyne co wymagam to kontaktu przez PW.

Jeszcze raz przepraszam, jeśli kogoś uraziłem lub skrzywdziłem.

Pozdrawiam

arusf2011 [PL/EN]

• Upvote 2
  • 2 weeks later...

I ponownie to samo, co poprzednio.

Przejrzałem, wyczyściłem... Bez punktów, ale następnym razem każdy OT będzie 'wynagradzany'.

A pozwólcie mi teraz pozdrowić wszystkie firmy, które 'stacjonują' na Naszym TS! :)

H&V, Venom, Fenix, PDL, Polscy Ułani, H&C, PKR, MTS, TC, ITL, DPD, Europe Spedition, M&D, PTR.

Przepraszam jeżeli kogoś pominąłem bądź uraziłem kolejnością ... pisałem z pamięci! :)

• Upvote 1

Z przykroscia musze udzielic negatywna opinie na temat kilku pracownikow z firmy PLTE

Gdy zamiescilem swoje CV na tym forum firma PLTE byla jedna z niewielu ktora zaproponowala mi pozycje u siebie- oczywiscie zaaplikowalem, mialem jazde testowa- wszystkop swietnie i cacy. I wsumie firma byla switna- 90% kierowcow to fajni rowni goscie (i kobiety) z ktorymi mozna se pogadac na tematy zwiazane z gra jak i tematy osobiste jak praca itp. Za 2/3 dni wchodze znowu na TSa i widze ze nie ma zadnych z tych gosci co jechalem z nimi na jezdzie testowej- ale nic wchodze tak czy siak. Przywitalem sie- wszystko ladnie, elegancko. A po chwili sie zaczyna- przeklinanie, wyzywanie- i bardzo niestesowne rozmowy takie jak "O stary ale bym roz*ebal ta s*uke", "No ja tez bym chetnie poszarpal" i inne bardzo podobne. Ja nie mam nic przeciwko przeklinaniu- to rzecz naturalna, ale takie rozmowy to po prostu hamstwo i swinstwo.

Firma PLTE ogolnie jest fajna- ale zachowanie tych kilku kierowcow po prostu mi sie nie spodobalo

P.S. Wybaczcie za cienki poziom w pisaniu jezyka Polskiego- staram sie :)

• Upvote 2

I ponownie to samo, co poprzednio.

Przejrzałem, wyczyściłem... Bez punktów, ale następnym razem każdy OT będzie 'wynagradzany'.

A pozwólcie mi teraz pozdrowić wszystkie firmy, które 'stacjonują' na Naszym TS! :)

H&V, Venom, Fenix, PDL, Polscy Ułani, H&C, PKR, MTS, TC, ITL, DPD, Europe Spedition, M&D, PTR.

Przepraszam jeżeli kogoś pominąłem bądź uraziłem kolejnością ... pisałem z pamięci! :)

PLKR dziękuję za pozdrowienia i również pozdrawia :D

Ja natomiast polecę firmę, w której jestem kierowcą, a mianowicie World Express. Ludzie są super, można pogadać na wiele fajnych tematów, od wydarzeń na trasie, przez sport, muzykę, na ciekawych historiach z prawdziwego życia kończąc. Dla mnie główną zaletą (obok fajnej paczki ludzi) jest też to, że nie ma prawie żadnych przymusów, ETS traktowany jest jak zabawa, a nie druga praca. Takie podejście do VS'ki to dla mnie ogromny plus :)

• 2 weeks later...

Dnia 19.09.2015 o godzinie 18:30 miał odbyć się konwój ETG & BCP lecz, o ustalonej godzinie firma BCP nie stawiła się na ustaloną godzinę. Piszę tylko z tego powodu, że konwój nie był umawiany dzień wcześniej lub dwa, lecz tydzień przed ustalonym terminem. Tyle pracy kosztowało przygotowanie trasy itd. a BCP olało sobie sprawę. Więc po co umawiają się na terminy ? Nie polecam wszystkim konwojów z firmą BCP... 

2aIDwXOX.png

• Upvote 1
  • 3 weeks later...

Pozdrawiam firmę [HEDEF], którą mijałem w sobotę (03.10.2015) gdzieś koło północy. Firma raczej nie jest z polski.

Przepiękny konwój! Takie konwoje mógłbym mijać codziennie.

Szkoda, że nie widuje takich polskich konwojów.

Jakość nagrania budzi wątpliwości, ponieważ jest to celowe działanie pogorszenia jakości, mające na celu służyć tylko i wyłączenie do reportowania graczy bez utraty FPSów.

• Upvote 3
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...