Jump to content

Recommended Posts

• Replies 620
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Nie polecam firmy Agromex. Myślą, że jak mają u siebie adminów i moderatora to wszystko im wolno. To że są u was to nie znaczy, że musicie na każdym zdjęciu umieszczać policyjną skodę... Lecą n

Posted Images

On 14.11.2017 at 7:30 PM, Senol9006 said:

Ja osobiście polecam firmę Coffee-Spedition

Zarówno szefestwo jak i pracownicy są bardzo dobrymi kierowcami z którymi miło spędza się czas robiąc dostawę

Widocznie Dominik musiałeś komuś tam podpaść. W pełni ręczę za tamtych ludzi, że nikogo bez powodu by tak nie potraktowali.

Pozdrawiam
senol27
SZEF Ave-Trans

Potwierdzam Coffe-Spedition mialo z nasza byla firma XPO konwoje i bylem na ich ts-e i bylo wszystko ok, moze i nie kazdy ma tam 18 lat ale normalne jest tam zachowanie na kanale.

Pozatym pragne podziekowac firmie XPO Logistics za wspaniale chwile , ale  powstala reaktywacja firmy POL EXPRESS 

• Like 1
  • Upvote 1

Witam ponownie chciałbym nie polecić firmę MDM Logistics a dlatego ,ponieważc hamsko skopiowali tak naprawdę kopiuj - wklej z White Angels do swojej firmy.

- Wzór CV

- Wymagania do firmy

- Identycznie napisane działy/kategorie wraz z takimi samymi opisami.

- Skopiowany regulamin od nas.

Widać ,że nie umiecie zrobić własnego pomysłu na forum ,wymagania , wzór , regulamin czy też odpowiedzi przy podaniach tylko najlepiej skopiować i wkleić do swojej firmy.

Dowody ///

Dowód #1 - Identycznie napisane działy/kategorie wraz z takimi samymi opisami

Spoiler

White Angles :

sb1OIOe.jpg

MDM Logistics :

fSnlSoJ.png

Dowód #2 - Skopiowany regulamin od nas

Spoiler

White Angels :

KHhyIPM.jpg

MDM Logistics :

CoOslPE.png

Dowód #3 - Wzór CV

Spoiler

White Angels : HNx5C8P.jpg

MDM Logistics :

betThet.png

Dowód #4 - Wymagania firmy

Spoiler

White Angles:hp5WlUO.jpg

MDM Logistics :

qEgo3Ck.png

White Angels - http://whiteangels.cba.pl

MDM Logistics - http://mdmlogistics.cba.pl/index.php

• Thanks 1
  • Haha 2

OB8HVlz.png

Z własnego doświadczenia jakie zdobyłem, podczas jazdy w Gordon-Trans, następnie jako szef BWGL ( nie jest w bazie z powodu na brak wymaganej liczby postów), polecam takie firmy, jak: WES-TRANS, GHS, Polskie Osy.  Z każdą z tych firm mieliśmy konwój, a współpraca się nadal utrzymuje na (moim zdaniem) wysokim poziomie.

• Like 1
  • Thanks 2
4 hours ago, [WES-TRANS] majdan2414 said:

Polecam wszystkim serdecznie firmy takie jak BWGL oraz POLSKIE OSY , Przejechaliśmy w dniu 17.12.2017r. wspólny konwój który był organizowany przez firmę BGWL organizacja była na wysokim poziomie. Dziękuję szefom firm za wspaniały konwój.

Jako kierowca BWGL uczestniczący w tym konwoju serdecznie polecam firmy WES-TRANS oraz Polskie Osy. 

• Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1

v1.png

Bardzo polecamy współpracę z firmami World Express oraz Maximus & Maximus. Podczas organizacji naszego świątecznego konwoju uzyskaliśmy od nich wiele cennych uwag oraz bardzo dużo bezinteresownej pomocy.

W momencie kiedy skakaliśmy na głęboką wodę firmy te nie przyglądały się nam jak toniemy. Z drugiej strony wcale też nas nadmiernie nie ratowały. Otrzymaliśmy jednak szybką lekcję profesjonalnego pływania.

Pozdrawiamy

--
Coffee-Spedition

• Upvote 2

ja chciałbym pochwalić firmę MTD Logistic

za to że Prezes [ugi] jak i Vice prezes [Dominik] są bardzo mili panują nad konwojami zgrana ekipa i podoba mi się że nie szukają niedzielnych kierowców bo to są według mnie kierowcy nie godni do polecenia ale atmosfera jest na wysokim poziomie ta firma jest jedną z lepszych na pewno :D 

• Like 1

Nie polecam firmy Polish-Trans.

Wiadomo, każda firma która startuje ma chęć zorganizować konwój i jakoś się pokazać że istnieje. Więc każdej firmie powinno dać się szanse... Daliśmy.

Powody:

-Jazda pod prąd przez jednego użytkownika

-Puszczanie bindów

-Nadmierna reklama, w randomowych momentach

-Wycie w niebo głosy (brak możliwości dojścia do słowa)

-Brak odległości, co wiadomo czym skutkowało

-Wyprzedzanie się bez jakiś pozwoleń głównego prowadzącego (Założyciela Polish-Trans)

-Liczne wyzywanie się podczas w/w wyprzedzania

-Skręcanie w lewo z prawego pasa

-Niebezpieczne zajechanie drogi naszemu kierowcy

-2 razy zdarzyło się niechcące zablokowanie (Co idzie jeszcze jakoś wybaczyć, z nieuwagi na dużą liczbę osób jadących w konwoju)

-Firma pisząca rekru 15+, jednak po zachowaniu jak i głosie oraz toku rozmowy nie jestem w stanie tego potwierdzić. 

-Przed startem jazda jednego z kierowców

-"Umiejętne parkowanie"

I pewnie kilka jeszcze spraw by się załapało. W razie większej opinii można się kierować do mnie na priv.

Mam nadzieje że opinia się przyda. Pozdrawiam.

28:30 od tego momentu jest m.in jazda pod prąd.

Jak widać większość rozmowy była prowadzona przez Polish-Trans.

Edited by LamAll
  • Like 1
  • Upvote 2
  • Haha 2
  • True Story 3

17 hours ago, LamAll said:

Nie polecam firmy Polish-Trans.

Wiadomo, każda firma która startuje ma chęć zorganizować konwój i jakoś się pokazać że istnieje. Więc każdej firmie powinno dać się szanse... Daliśmy.

Powody:

-Jazda pod prąd przez jednego użytkownika

-Puszczanie bindów

-Nadmierna reklama, w randomowych momentach

-Wycie w niebo głosy (brak możliwości dojścia do słowa)

-Brak odległości, co wiadomo czym skutkowało

-Wyprzedzanie się bez jakiś pozwoleń głównego prowadzącego (Założyciela Polish-Trans)

-Liczne wyzywanie się podczas w/w wyprzedzania

-Skręcanie w lewo z prawego pasa

-Niebezpieczne zajechanie drogi naszemu kierowcy

-2 razy zdarzyło się niechcące zablokowanie (Co idzie jeszcze jakoś wybaczyć, z nieuwagi na dużą liczbę osób jadących w konwoju)

-Firma pisząca rekru 15+, jednak po zachowaniu jak i głosie oraz toku rozmowy nie jestem w stanie tego potwierdzić. 

-Przed startem jazda jednego z kierowców

-"Umiejętne parkowanie"

I pewnie kilka jeszcze spraw by się załapało. W razie większej opinii można się kierować do mnie na priv.

Mam nadzieje że opinia się przyda. Pozdrawiam.

28:30 od tego momentu jest m.in jazda pod prąd.

Jak widać większość rozmowy była prowadzona przez Polish-Trans.

Też nie polecam tego Polish Trans Nie ma co z nimi nawet zaczynać współpracy bo tak jak kolega wspominał mogą poważnie zaszkodzić wymienionymi powyżej powodami, oprócz tego wyłapałem jednego z nich za wulgarną tabliczkę dodatkowo zauważyłem u nich jak blokowali ulice. 

https://hostmat.eu/images/91207686100728912253.png 

Edited by {HGT} Al Etihad
  • True Story 1