Jump to content
H&V I Vaiarek

Dyskusje na temat firm

Recommended Posts

Nie polecam firmy Big Cargo. Umawialiśmy się miesiąc temu na konwój między firmowy. Stawiliśmy się dziś na miejscu zbiórki i czekaliśmy pół godziny, żeby się dowiedzieć, że Master konwój odwołał. Niestety, firma Bazyl-Trans nie otrzymała jakiejkolwiek rezygnacji z konwoju. Nie polecam konwojów z tą firmą.

Witam serdecznie wszystkich ! 
Chciałbym w ramach przestrogi ostrzec przed szefostwem firmy DRIVE ON ROAD ponieważ zostałem bardzo źle potraktowany przez te osoby.Firma o której dziś poruszam sprawę zastosowała plagiat wobec mojej vski jaką jest Antrans - Wirtualna Spedycja kradnąc nam tekst informujący o nowym naborze kierowców do firmy 2 pierwsze zdjęcia to mojej vs 2 następne tamtej firmy. Chciałem załatwić sprawę polubownie poprosić chłopaków by usunęli i przerobili post natomiast zostałem na tyle chamsko potraktowany że nie miało sensu moje staranie i dobre chęci i właśnie dlatego dodaje opinie na temat  tej firmy uwaga na nich !.

Tutaj jeszcze materiał z wczorajszej rozmowy na tsie gdzie widać jak podchodzi jeden z szefów do tematu i do tego nie wspomnę o kulturze.Przepraszam za echo ale zapomniałem wyciszyć się na  Discord'dzie lecz wszystko idzie zrozumieć  :-/  

https://www.youtube.com/watch?v=97uU3I5OYag

#CZARNA_LISTA! #UWAGA!

• Upvote 1

On 7.05.2017 at 6:49 PM, [Speedy] wojtas585 said:

Witam

Firma SpeedyTrans dziękuje firmie ITL-Trans oraz Pol-Trans za fantastyczny i wesoły konwój. Polecamy te firmy 

Jako właściciel firmy ITL-Trans chciałbym podziękować firmie Speedy Trans za bardzo ładnie zorganizowany konwój i oczywiście polecam tą firmę! :)  

Ja chciałbym publicznie polecić firmę ITL Trans. Każdy konwój z nimi jest pełen śmiechu, miłej rozmowy i braku nudy. Serdecznie polecam!

Polecam firmie Hard Group Transport dla nowych gracz o ile nie wejdzie się na zła drogę z właścicielem szczególnie pozdrawiam graczy Piotrekx82 pl oraz Kaczor[PL] 

Edited by Czerwik

2 hours ago, Czerwik said:

Polecam firmie Hard Group Transport dla nowych gracz o ile nie wejdzie się na zła drogę z właścicielem szczególnie pozdrawiam graczy Piotrekx82 pl oraz Kaczor[PL] 

potwierdzam jako właściciel :)

Pozdrawiam

Jako szef firmy K&P Logistics chciałbym serdecznie polecić firmę Legend-Trans Spedition [LTS].
Panowie z tamtej firmy to jedna z najlepszych ekip w całej zbieraninie wszystkich firm.
Myślę, że jako jedni z niewielu nie tworzą przy tym chorej konkurencji, a potrafią wesprzeć kolegów przy problemach.

Zawsze można na nich liczyć, zawsze służą pomocą, radą.

Godni polecenia zarówna na drogach wirtualnej europy jak i poza nimi ;)

Szczególne podziękowania należą się dla ADHD.

Pozdrawiam.

• Upvote 2

Jako Prezes Spedycji WLKP CARGO chciałbym serdecznie podziękować za zaproszenie
na urodzinowy Konwój 
Legend-Trans Spedition [LTS].
Szczególne podziękowania w imieniu spedycji WLKP CARGO kieruję:

do Administracji ETS2MP za wsparcie i pomoc w Konwoju.

Spedycja WLKP CARGO życzy wszystkim szerokości, przyczepności i do zobaczenia na niejednym konwoiku.

Pozdrawiamy Serdecznie.

WLKP CARGO

Edited by [WLKP CARGO] NFSHP_33
EDIT
  • Upvote 1

Ja całym sercem chciałbym polecić firmę KFK. Miałem przyjemność z nimi przejechać się raz i panowie pokazali się z dobrej strony.

Poza typowym śmieszkowaniem dostrzegałem także całkiem profesjonalne aspekty ich działalności. Widać było że chłopaki w miarę możliwości trzymają wysoki poziom. 

Chociaż sam konwój nie przebiegł pewnie aż tak pomyślnie jak chcieli tego organizatorzy, ja uważam że kwestia techniczna i ogólne przygotowania nie zasługują na jakąś złą ocenę.

Myślę że każdy tam znajdzie coś dla ciebie, domyślam się że miłe osoby i znajomości na lata także :P

• Upvote 3

Chciałbym się odnieść w sprawie firmy {Choć nawet nie powinni się tak nazywać} #RED_TRANS. Nie wiem co sam szef chciał tym pokazać, ale widać że ta "firma" {Choć nawet sie do tego nie kwalifikują} to banda dzieciaków szukających zaczepki. Miałem w tym czasie przerwę obiadową. Cokolwiek to jest nie uważam za normalne. Tak więc nie polecam tej "Bandy" o nazwie #RED -TRANS. Zajeżdżają sobie nawzajem drogę i Trollują innych.

https://www.youtube.com/watch?v=kL_IYkua82A&feature=youtu.be

• Upvote 1

2 hours ago, [TIME BANDIT] Naimad said:

Polecam firmę ITL-TRANS Bardzo ogarnięta załoga jak i szefostwo firmy z taka firma jak oni można brać udziały w konwojach

Dziękuję bardzo za miła opinie,

Ja bardzo polecam firmę TIME BANDIT. firma z pasja  

Gorąco polecam firmę PAWBUD na prawdę wspaniała ekipa dzisiaj jechaliśmy wspólny konwój i nadal jestem pod wrażeniem tej firmy wszystko kulturarnie z poczuciem humoru i przez całą trasę panowała świetna atmosfera. PAWBUD jeszcze raz dzięki za wspólną trasę.

• Upvote 1

Witam chciałbym ku przestrodze przestrzec wszystkich przed vs ANIKA-TRANS. Jeden z byłych pracowników firmy której dziś opisuje postanowił się zwolnić i dołączyć do naszej floty ANTRANS Wirtualna Spedycja po czym szef tamtej spedycji w bardzo nie odpowiedni sposób pisał o mojej vs praktycznie jej nie znając na dole przedstawię screena którego zrobiła druga osoba która odchodziła z tamtej firmy ponieważ bardzo nie podobała mu się kultura osobista szefostwa.

Ja postanowiłem porozmawiać sobie z tym człowiekiem o zaistniałej sytuacji i w sumie nie zaskoczył mnie niczym ponieważ był w stosunku do mojej osoby bardzo chamski oraz zostałem potraktowany jak śmieć mimo to że pierwszy raz rozmawialiśmy. Bardzo nie lubię robić takich opinii lecz jak ktoś nie potrafi mieć szacunku do drugiej osoby której nie zna to niestety mi nie jest żal takich ludzi. 

Nagranie z rozmowy.

https://www.youtube.com/watch?v=Yw1U7E8helQ

#UWAGA!#ANIKA_TRANS_czarna_lista!

209622e43a98.png

Witam bardzo nie polecam firmy DalTrans jest to nowy dziad trans który powstał 31-05-2017. Założył tą firmę Szef złodziej Wojtek Borowiak który był w mojej firmie pracownikiem przez 2 dni potem odszedł pod pretekstem złego internetu a następnie założył ten o to chłam. Nie było by problemu gdyby nie ukradł z mojej Firmy Loga, Avataru i opisu zachęcającego do dołączenia do mojej vs który zrobił mój członek zarządu nie w 5 minut tylko w parę dni. Uważam że jest to totalne zero które nic nie potrafi zrobić. Ludzie którzy tam dojdą nic nie osiągną. 

Dowody: https://prnt.sc/feavll (Post z moją reklamą i logiem) 

Dane Szefa: https://www.facebook.com/wojtek.borowiak.758

Dane Firmy https://www.facebook.com/DalTrans-249564552191050/