Jump to content
Update 1.32 | It's time to downgrade! Read more... ×
H&V I Vaiarek

Dyskusje na temat firm

Recommended Posts

Jako firma Coffee-Spedition bardzo polecamy VS-kę UniPol. W niedzielę mieliśmy okazję jechać wspólny konwój. Firma ta bardzo profesjonalnie podchodzi do jazdy w Euro Truck-u, oraz jest bardzo otwarta na rożne dyskusje na wszelakie tematy. Czas spędzony z Nimi minął miło i przyjemnie.

--
Pozdrawiamy

Coffee-Spedition

Witam, od dłuższego czasu nurtuje mnie pewna kwestia a mianowicie podejście szefa firmy Quality Logistic do powierzonych mu obowiązków. Sytuacja jest bardzo irytująca i dotknęła nie tylko mnie ale i też moich kolegów. W ogólnym skrócie: Regulamin obowiązuje każdego oprócz jego poza tym zachowuje się niestosownie do swoich pracowników.

Taki stan rzeczy ma się już od dawna lecz był on odczuwalny w mniejszym stopniu, miarka się przebrała gdy jeden z pracowników miał otrzymał przymusowy urlop ponieważ robił więcej kilometrów od naszego bohatera Sławek.31 Po godzinnych debatach udało się ochronić pracownika przed urlopem lecz Sławek nie był z tego zadowolony. Były zarząd był z czasem traktowany jak śmieci, wszystkie nowe pomysły zostały odrzucane jedynie mieliśmy wykonywać rozkazy a z czasem został zdegradowany bez żadnej informacji. Wszystkie grafiki zostały robione przez nas (oczywiście bez żadnej zapłaty, to samo tyczy się strony internetowej). Brak jakiejkolwiek integracji między kierowcami a zarządem (wszystko jest robione bez jakiejkolwiek konsultacji z kierowcami ). Irytujące osoby są przechowane w firmie, po wielu prośbach kierowców o usunięcie ciągle słyszeliśmy odpowiedź "nie bo oni robią kilometry" jaki z tego morał? Nie mam zielonego pojęcia ale wychodzi na to że musisz robić kilometry i w tedy jesteś nietykalny... tylko nie przesadź bo się pogniewamy. Kolejną denerwującą rzeczą było zatajanie bądź informacji bądź obgadywanie pracowników na ts używając funkcji "szeptu".

Mało?... Spokojnie mam tego więcej

Nie masz zaufania do swoich pracowników? Śledź ich skodami! I nie zapomnij oskarżać wszystkich w koło o speedhaki i edycję save (co on sam robił dowody niżej)

Śmieszy również dopisek w regulaminie firmy "regulamin może się zmienić bez uprzedniego informowania".

Tego syfu jest jeszcze więcej ale wydaje mi się że powinno starczyć by ukazać jaka patologia panuje przez tą osobę w firmie.

Pozdrawiamy,

Były zarząd firmy Quality - Logistics

Link do dowodów: https://imgur.com/a/2fuy4

• Upvote 2

Nie polecam firmy Quality Logistics

Wczoraj zostałem powiadomiony, że kierowcy mojej firmy, którzy wcześniej pracowali w owej vs'ce postanowili ujawnić warunki, w których przyszło im jeździć oraz opisać panującą tam atmosferę, aby ostrzec innych graczy. Ponieważ nie byłem zaangażowany w żaden sposób w tą sprawę i uznałem to za zdrową krytykę niżeli próbę zemsty - postanowiłem dać im możliwość wypowiedzenia się oraz wyjaśnienia tej sytuacji z zarządem Q-LOG'u, a następnie porozmawiać z nimi i poprosić o nieporuszanie juz więcej tego tematu. Robię tak za każdym razem - nowa vs'ka nie jest miejscem do wyciągania starych brudów. I pewnie tak by było gdyby nie zachowanie pozostałych kierowców tej firmy, którzy samowolnie postanowili urządzić sobie lincz. 

Po zobaczeniu tego filmu, zacząłem się zastanawiać ile jakości faktycznie można znaleźć w tym słowie "quality"...  Dodam jeszcze krótko, niech dzieciak, który wypowiadał się wczoraj na grupie TruckersMP cieszy się, że post został jednak usunięty, bo tym samym nie ma już żadnych dowodów na jego zaawansowane umiejętności władania rynsztokowym językiem.

Jeżeli szef vs'ki daje na coś takiego przyzwolenia to pozostaje mi tylko pogratulować. Jeżeli nie - polecam szybko zainterweniować, bo według mnie gracz z tego filmu powyżej powinien zostać usunięty z firmy bez jakichkolwiek wyjaśnień. Nie moją rolą jest ocenianie polityki innych firm, ale sądząc po wszystkich dowodach to minimalny próg wiekowy jest bardzo niski, a kierowcy są puszczeni samopas. Tym samym proszę o interwencję zarządu firmy (i TYLKO zarządu czyli osób, które jako jedyne powinny być zainteresowane od samego początku, ja nie angażuję w takie tematy moich kierowców) w tej sprawie i pokorne przyjęcie krytyki. 

Jeżeli sytuacja się nie zmieni - no cóż, będzie to dla mnie oznaczać potwierdzenie moich przypuszczeń zawartych w ostatnim akapicie...

Edited by H&V I Vaiarek
  • Like 2
  • Thanks 1
  • Upvote 5
  • True Story 1

Bardzo serdecznie polecam firmę Coffee-Spedition, jazda z tą firmą to sama przyjemność. Osoby w tej firmie są bardzo pozytywnie nastawione do życia. Firma posiada bardzo profesjonalne szefostwo, jeszcze raz Polecam jako Szef firmy UniPol - Wirtualna Spedycja. 

• Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1

Nie polecam Firmy Devil Logistics, z którą miałem okazję się spotkać wracając wczoraj z konwoju firmowego. Spotkałem kolegów obok Mannheim i zaczęło się niewinnie od wyzwania kogoś na czacie, po rasistowskie odzywki na CB Radiu w stosunku do tureckich graczy. Krótka rozmowa z nimi jasno daje do zrozumienia, że nie dorośli do używania tej gry czy tej jej funkcji, a jeśli dobrze dedukuję to miałem do czynienia z prezesem tej Firmy.

Ocenzurowany zapis tekstowy z tejże rozmowy:

2:08:05 - SzatanPL (chat): "ID**T".

2:09:25 - miszcz54 (CB): "kurna przerobie się na tego kebeba" - rasistowska odzywka w nawiązaniu do imigrantów i osób z Turcji.
2:09:29 - SzatanPL (CB): "TURKISH KEBAB IS SO GOOD" - kolejna rasistowska odzywka.
2:09:38 - miszcz54 (CB): "[...] ruskie kurna s**a bl**t idi nah**"
2:09:44 - miszcz54 (CB): "s**k my d*ck n**ga N**GA S**K MY D*CK"

- W tym momencie odezwałem się na CB radiu w celu pouczenia kolegów.

2:09:49 - WooQash (CB): "Widzę koledzy bardzo wygadani, ciekawe jak będziecie się śmiać kiedy ja to za chwilę to zgłoszę i dostaniecie bana za te czcze gadanie."
2:09:55 - miszcz54 (CB): "yyyyyyyy" - nadużywanie CB radia dźwiękiem "zdziwionego człowieka" po czym dopowiedział: "powtórz bo się chyba oplułeś" - próba prowokacji
2:09:59 - Rambo_643_PL (CB): "Masz nagranie? Nie masz!" - z taką pewnością
2:10:02 - WooQash (CB): "Yyy, mam nagranie mogę Ci nawet podać nazwę kanału na live jesteś kolego... także możesz pozdrowić moich widzów"
2:10:11 - Rambo_643_PL (CB): "Nie nie mam ochoty" - z szyderczym śmiechem/zadowoleniem?
2:10:13 - SzatanPL (CB): "POZDRAWIAM"

- Tutaj nasza rozmowa się zakończyła, a ja podsumowałem to już w sposób prywatny na live. Po czym po chwili...

2:11:27 - Rambo_643_PL (CB): "WooQash, gdzie tam jedziesz, może pojedziemy razem" - czas na przyjacielskie stosunki?
2:11:31 - WooQash (CB): "Nie dziękuję, sobie poradzę"

- Koledzy pojechali dalej, ja miałem inne przygody, po czym jeden z nich najprawdopodobniej się wczytał i ponownie mnie wyprzedził:

2:16:38 - miszcz54 (CB): "Szerokości życzę"
2:16:42 - miszcz54 (CB): "ŻYCZE ŻYCZE... SZASZŁYKI" - powiedziane tak jakby miał wadę wymowy - ewidentnie nadużywanie CB radia
2:16:51 - WooQash (CB): "Próbujesz być fajny czy czy jak, bo nie wydaje mi się żeby Ci to jakoś wychodziło"
2:16:58 - miszcz54 (CB): "Po co mam być fajny, jak Ty nie jesteś fajny, to po co mam być?"
2:17:05 - miszcz54 (CB): "A to niezłych masz tych widzów, 5 ludzi, chłopie, live, mmmm..." - szydercze nastawienie do mojej osoby po weryfikacji kanału na YouTube.

I oczywiście dowód w postaci filmu:

• Like 3
  • True Story 1

Nie polecam firmy "Bitron Poland" Jak widać na screenie przedstawiciel owej firmy przeszedł na discord'a i na priv zaprasza mnie do firmy. Początkowo myślałem że chodzi o jakiś konwój, ale... Co dużo gadać wszystko widać. Pisał również do innych osób...

Spoiler

unknown.png72aTg3m.png

Tak widzę że napisałem "To jest Ts3 firmowy" będąc na Discordzie... Mała pomyłka

Edited by LamAll
  • Haha 1

Ja chcę w tym miejscu pochwalić i zarekomendować firmy, które brały udział w konwoju z okazji drugich urodzin firmy Antrans. A są to:

- Q-LOG

- RISA 

- Orzeł Trans

- Promil Trans 

- Blue Trans

- HGT 

- SpediStar 

- K&P Logistic 

- MTD Logistic

- INTER Trans

Wszystkie firmy pokazały pełen profesjonalizm, konwój z nimi był czysta przyjemnością :D

Polecam również firmę Antrans. Świetnie zorganizowany konwój, wszystko przebiegło pomyślnie, świetny pilotaż. Polecam Konwoje z nimi :)

• Like 3
  • Thanks 3
  • Haha 1

Chciałbym z wielką przyjemnością polecić kolegę Artur PL oraz firmy SpediStar, K&P Logistics Wirtualna Spedycja, Blue-Trans Spedition, Promil Trans, Orzeł-trans, Hard Group Transport, VS RISA, MTD-Logistic, Inter Trans, Quality-Logistics .
Znakomite spedycje na wspólne wyjazdy. Zaprezentowano bardzo wysoki poziom! 
Również chciałbym polecić naszą administracje: Daniellus, KOZIK, Arusf2011 ,BosSik2 oraz Coppekss która pomogła nam w przeprowadzeniu wzorowo konwoju :).  

Edited by IANTRANSI Bartek [PL]
  • Like 5
  • Thanks 4

Dziękujemy firmie ANTRANS za możliwość udziału w ich konwoju urodzinowym. Organizacja na bardzo wysokim poziomie. Konwój przebiegł bez żadnych przeszkód. Polecamy współpracę z tą firmą!

Pozdrawiamy,

Zarząd oraz kierowcy firmy Orzeł-Trans Wirtualna Spedycja

• Thanks 1

Maximus Maximus Virtual Spedition  poleca Polish Space Trans , konwoje oraz sprawy miedzy firmowe to sama przyjemność .

Załoga 

Maximus Maximus Virtual Spedition

• Like 1

Natomiast Ja chciałbym bardzo polecić firmę Q-Log co prawda nie byłem w tej firmie ale po przejechaniu wspólnego konwoju. Mogę stwierdzić, że jest to bardzo dobra firma świetna organizacja wewnątrz firmy. POLECAM.

• Thanks 1
  • Haha 2

Nie polecam firmy "Special-Trans" [ST], a w szczególności graczy Metafiks  (https://truckersmp.com/user/578936),  AshKeczup, FinestDrop oraz LeM  (nie moge znaleźć linków od profili tych 3 ostatnich).

Otóż Panowie (pojęcie względne, bo mają po 14 lat) bezczelnie ukradli dane z forum firmy "SpediStar".

Nie szanują pracy innych ludzi, wolą przyjść i wziąć gotowca od innych.

Przede wszystkim regulamin został skopiowany kropka w kropkę (zmieniono tylko nazwę firmy w punktach gdzie widniało "SpediStar") i wrzucony na ich forum [http://special-trans.cba.pl/index.php] (już zdążyli zakryć treści na nim) przez byłego kierowcę SpediStar - Metafiks (u nas nazywał się ":Why so serious - można to sprawdzić w historii jego zmiany nicków), który został wywalony z powodu nie robienia limitów kilometrów na miesiąc. Po uświadomieniu mu, że nie jest już w firmie zaczął pisać, że "nas zniszczy", dowód poniżej:

L1dCgJs.jpg

Panowie stwierdzili, że skoro nigdzie nie ma znaku "R" przy regulaminie to nie mamy do niego praw. Po wysłaniu screena z naszego forum, gdzie na dole widnieje "Forum stworzone przez PolishBandit © Zakaz kopiowania i rozpowszechniania treści bez zgody autora."  (można to zobaczyć w prawym dolnym rogu naszego forum pod adresem - http://spedistar.eu/forum) zaczął im się palić grunt pod nogami. Potwierdzili że skopiowali regulamin, ale pozmieniali 2-3 punkty. Co niestety nie jest prawdą, ponieważ zmienili tylko nazwę firmy na swoją.

aDBgmof.jpg

Punkty w ich regulaminie, które nie zostały zmienione, a świadczą o tym że sami go nie pisali:

yckWeNa9l22Ar2A-f96xcu-DkeHLsCMFcJNsCq3A

4B-NF9AixN6UAV3BgVFMeL2uGDoXjStwb4_Z8lkr

(my mamy własny autorski tachograf, który ja stworzyłem, a oni oddają trasy na virtualcompany... także trochę wtopa)

ngIN_eUjcJLAgV3UFrjdteynFgEso8ojeod3DZl-

Panowie korzystają z Discorda, także drugi strzał w kolano.

A tutaj dodatkowy "smaczek":

jvH5Chr.jpg

• Like 3
  • Haha 1
  • True Story 1

Większość komentarzy została usunięta, ponieważ albo zawierały nie ocenzurowane przekleństwa, albo były to bezpodstawne oskarżenia. Przypominam o przeczytaniu regulaminu forum, a później udzielania odpowiedzi. 

• Like 3
  • Thanks 1
  • Haha 1
  • True Story 2