H&V I Vaiarek

Dyskusje na temat firm

386 posts in this topic

Ten temat jest poświęcony dyskusjom na temat spedycji działających w ETS2MP. Tu możesz swobodnie wyrazić swoje zdanie i pochwalić firmę lub ostrzec innych kierowców i odradzić dołączenie do niej.

Temat opiera się na takich zasadach jak dyskusje na temat kierowców dlatego przypominam o kulturalnej rozmowie :)

2

Czekałem aż watek powstanie, może firma ta już nie istnieje ale i tak się przyda.

Oficjalne ogłaszamy ze firma LTE - Spedition jest w 100% kopia firmy Sky Truck Poland - SpeditioN. Firma LTE - Spedition została stworzona przez starych pracowników firmy STP-SpeditioN dokładnie: Miszczu (Mistrz27)(na forum ets2mp.com nazywa się Gregory94)na który był na stanowisku zastępcy szefa i jego znajomego Memory na stanowisku rekruta. Wszystkie watki/teksty napisane na forum www.stp-spedition.ucoz.pl zostały skopiowane na www.lte-spedition.xaa.pl co do słowa. We wszystkie tematy można sprawdzić datę dodania. Wiec ta "spedycja" w oczach Sky Truck Poland - SpeditioN jest plagiatem i nie jest brana na poważnie czyli nie jest uznawanajako "legalna" wirtualna spedycja w Euro Tuck Symulator 2 i podobnych symulatorach. Wiec te dwie osoby są oficjalnie zbanowane na forum firmy www.stp-spedition.ucoz.pl . Jako przedstawiciel zarządu firmy Sky Truck Poland - SpeditioN proszę o poparcie innych "firm" o nie uznawanie "LTE - Spedition" jako wirtualna spedycje.

Zarząd firmy Sky Truck Poland SpeditioN
PSkyBlue.png

Nie chce wszczynać żadnych sprzeczek, każdy to powinien wiedzieć.  Dotyczy się tez to firmy M&M.

1

A ja od siebie chciałem polecić firmę EAGLES Polska. Jeśli ktoś szuka zgranej ekipy to niech zajrzy właśnie tam. Ale lepiej żeby nie był niedzielnym kierowcą :) Otwarci na współpracę, miło się z nimi jeździ i rozmawia na konwojach. Jedna z lepszych spedycji w ETS2MP.

1

Temat został stworzony na Wasze prośby i polecenie VODKI. Poza tym moderatorem byłem dużo wcześniej. Dopiero niedawno wróciłem na te stanowisko. 

http://forum.ets2mp.com/index.php?/topic/14994-dzial-ocen-virtualnych-firm-pracodawcow/

Nikt Wam nie karze się w nim na siłę udzielać :) Ale dla niektórych graczy może okazać się przydatny. 

0

Przy okazji krypto reklamy:

Venom - Pozdrawiam was wszystkich i zapraszam częściej na wspólne jazdy

Dziękujemy :)

Również was pozdrawiam i nie martw się :P na jednym konwoju się nie skończy hah :D

Polecam wszystkim firmę EAGLES Polska.

Jest to chyba jedna z najbardziej zgranych ekip na MP :)

0

Pozdrawiam firmę Rotex, fajna ekipa, często ich (was) się widuje i zapraszam na jakąś trasę z nami :P

2

Wiem że to do polskich tylko firm ale chciałbym pozdrowić oraz polecić wam firme  Scandinavian Logistics jechałem z nimi w konwoju i bardzo przyjemnie i ciekawie jechało :)  

Pozdrawiam Firmę HDS ponieważ miło mi się z nimi jeździło oraz firmę Elite bo z nie którymi kierowcami można sobie pojechać w miłym konwoju :) :) 

0

Polecam firmę SkyLine fajne się z nimi jedzie i stworzli TS dla firm z bardzo dużo ilością slotów

0

Ja chciałbym bardzo polecić firmy K-Speed oraz PDL

Przekonałem się co do tych firm po wczorajszym konwoju. Ich zachowanie było wręcz wzorowe. Nikt się nie pchał, ramował, na TS'sie była kultura. Widać, że potrafią jeździć, parkowanie nawet w najtrudniejszych warunkach nie sprawia Im problemu. 

Tak więc każdy kto poszukuje firmy niech się zastanowi nad K-Speed oraz PDL !

1

Serdecznie nie polceam firmy VENOM iż mają głupie jazdy testowe gdzie musisz cofać mimo iż dobrze zaparkujesz i tak powie ci jeszcze raz i tak z 10 razy więc jeśli chcecie mieć fan to  NIE POLECAM !!! Jedyną zaletą w tej firmie jest ta Patrycja nic więcej NIE POLECAM

Następną firmą której nie polecam jest śmieszna firma EURO TRANZIT potrafią wyrzucić z firmy za to iż nie ustawiłeś/aś sobie avataru na steam jeśli nie chcesz to nie ustawiasz proste lecz oni są jak dzieci szczególnie ich szef potrafi wyrzucic z firmy lecz porozmawiać już nie chce taki trudny tchórz konwoje u nich może i nie są perfekcyjne ale tak startuje ich 13 do końca dojeżdża 3-4 bo wszyscy się za przeproszeniem rozpieprzają NIE POLECAM 

Nastepna firma której nie polecam to [RISA] firma ma dość dziwnego szefa no dziwne ma 14 lat ale jest tak rozkapryszony że 10 osób zrobiło papa NIE POLECAM !!!

Otóż polecam 3 firmy :

Pierwsza firma jaką polecam to PDL mimo tego rozwalonego konwóju chłopaki ładnie się trzymali 

druga firma jaką polecam to VGoT mimo że nie jeżdżą zbyt dużo są fajni ludzie tam 

trzecia i ostatnia firma to Master Trans chłopaki zaangażowani i fajna ekipa 

HEJTY ZA 3......2......1........ START !!!! 

0

Serdecznie nie polceam firmy VENOM iż mają głupie jazdy testowe gdzie musisz cofać mimo iż dobrze zaparkujesz i tak powie ci jeszcze raz i tak z 10 razy więc jeśli chcecie mieć fan to  NIE POLECAM !!! Jedyną zaletą w tej firmie jest ta Patrycja nic więcej NIE POLECAM

Następną firmą której nie polecam jest śmieszna firma EURO TRANZIT potrafią wyrzucić z firmy za to iż nie ustawiłeś/aś sobie avataru na steam jeśli nie chcesz to nie ustawiasz proste lecz oni są jak dzieci szczególnie ich szef potrafi wyrzucic z firmy lecz porozmawiać już nie chce taki trudny tchórz konwoje u nich może i nie są perfekcyjne ale tak startuje ich 13 do końca dojeżdża 3-4 bo wszyscy się za przeproszeniem rozpieprzają NIE POLECAM 

Nastepna firma której nie polecam to [RISA] firma ma dość dziwnego szefa no dziwne ma 14 lat ale jest tak rozkapryszony że 10 osób zrobiło papa NIE POLECAM !!!

Otóż polecam 3 firmy :

Pierwsza firma jaką polecam to PDL mimo tego rozwalonego konwóju chłopaki ładnie się trzymali 

druga firma jaką polecam to VGoT mimo że nie jeżdżą zbyt dużo są fajni ludzie tam 

trzecia i ostatnia firma to Master Trans chłopaki zaangażowani i fajna ekipa 

HEJTY ZA 3......2......1........ START !!!! 

Po pierwsze co do firmy Venom- mialem u nich jazde testowa z bardzo milym gosciem- udzielil mi wiele rad co do mojej jazdy. Serdzecznie dziekuje Solve! Niestety nie przeszedlem jazdy testowej i mialem odbyc kolejna ale zdecydowalem zalozyc swoja firme. Po drugie nie sadzisz ze to z toba jest cos nie tak- skoro 3 firmy niby sa takie zle. Z tego co inni mowili o tobie to nie wygladasz na dobrego kierowce. 

Pozdrawiam!

4

Ok. Ja niestety jako pierwszy nie polecę firmy Blue- Trans. Byłem u nich jakieś kilka miesięcy temu przez 2 tygodnie i bardzo nie podobało mi się jak mnie potraktowali. Opinię wystawiam na podstawie tego, co się wydarzyło kiedy u nich jeździłem. Jaka jest sytuacja obecnie w tej firmie- tego nie wiem. Moje zastrzeżenia są do ekipy która była w tej firmie w Styczniu 2015r, nie obecnej

Firma Rico. Nie wiem czy jeszcze istnieje ale również odradzam. Na początku było w porząsiu. Potem zniknęli w firmowego TS, utraciłem kontakt i odszedłem. 2 tygodnie po moim odejściu, skontaktowali się ze mną, dlaczego z nimi nie jeżdżę. Okazało się że zmienili kanał TS, nazwę firmy i przez 4 tygodnie, nie potrafili mnie powiadomić o tym mimo że mieli mnie w znajomym na steam'ie.

0

Polecam firmę Venom w której obecnie pracuję.Zarząd jest pomocny bardzo łatwo się porozumieć bez zbędnych konfliktów.Kierowcy trzymają się tam razem.Do jazdy zawszę się ktoś znajdzie,często są organizowane firmowe konwoje z innymi firmami.Na team speak;u tam trzeba mieć z sobą chusteczki,bo śmiechu na okrągło. :)

7

Nie polecam firmy SkyLine- bylem u nich rekrutem przez krotki okres czasu i firma mi sie wogole nie spodobala. 

- Na TeamSpeaku slychac tylko przeklinanie i niestosowne rozmowy- ja jako czlowiek bardzo rzadko przeklinajacy mi sie to nie spodobalo

- W firmie jest niby mnostwo osob ale aktywnych jest kilka- reszta sie pewnie chowa sie w swoich norkach

- Firma rowniez nie jest wogole pomocna- gdy zadalem jakies pytanie dotyczace MyVTC.net odpowiedz brzmiala: "Wejdziesz tam to widac chyba nie"

Ogolnie atmosfera w firmie jest malo przyjemna. 

To jest tylko i wylacznie moja opinia- nie karze sie nikomu z nia zgadzac, rowniez nie mam ochoty na jakies dyskushe na tym forum. Jesli ktos chce o tym podyskutowac to prosze o kontakt na steam- szef SkyLine ma mnie w znajomych, prywatna wiadomosc na tym forum lub prosze wyslac maila na: [email protected]

0

Nie polecam firmy StyPar Logistic, poniewaz ich kierowcy strasznie ramuja i uzywaja wulgarnego jezyka podczas jazdy oraz w wiadomosciach prywatnych. Prezes tej firmy byl u nas jeden dzien a potem nagle zniknal i zalozyl wlasna dzalalnosc dlatego zostal zwolniony! U nas w firmie jest zawsze ktos kto pomoze a jesli nie to od pomocy z wypelnianiem myvtc.net jest poradnik naszym forum! A co do przeklinania to kazdy nie raz przeklnie ale nie pozwolimy aby w firmie byla totalna stypa!

Jesli ktos chce o tym podyskutowac to prosze o kontakt na steam- szef SkyLine ma mnie w znajomych, prywatna wiadomosc na tym forum lub prosze wyslac maila na:[email protected]

1

image,kFXbqIpTce,300.png

Czy coś jeszcze dodawać? Czy któraś z Firm typu Vectrix-Trans, Venom, Eagles, BTS etc. bawi się w taki sposób na serwerze w publiczny sposób i jeszcze to pokazuje wszystkim? Nie, ponieważ te Firmy mają renomę i należy brać z nich przykład. Wy dajecie przykład jak się nie zachowywać w grze oraz w swoich komentarzach. Jeśli macie jakiś problem ze sobą to może powiedzcie to wprost, bo o ile dobrze mi się wydaje nie jest to tylko moje zdanie. Jeżeli Firma ma taki szacunek do mnie, to ja do niej nie muszę mieć za nic w świecie. Ostrzegam przed tą Firmą, ponieważ zachowują się gorzej niż niedojrzali nastolatkowie.

Chciałem załagodzić topór rozmawiając prywatnie na neutralnym gruncie, ale skoro Wy tak to ja nie mam zamiaru nikogo przepraszać ani się podlizywać.

11

image,kFXbqIpTce,300.png

Czy coś jeszcze dodawać? Czy któraś z Firm typu Vectrix-Trans, Venom, Eagles, BTS etc. bawi się w taki sposób na serwerze w publiczny sposób i jeszcze to pokazuje wszystkim? Nie, ponieważ te Firmy mają renomę i należy brać z nich przykład. Wy dajecie przykład jak się nie zachowywać w grze oraz w swoich komentarzach. Jeśli macie jakiś problem ze sobą to może powiedzcie to wprost, bo o ile dobrze mi się wydaje nie jest to tylko moje zdanie. Jeżeli Firma ma taki szacunek do mnie, to ja do niej nie muszę mieć za nic w świecie. Ostrzegam przed tą Firmą, ponieważ zachowują się gorzej niż niedojrzali nastolatkowie.

Chciałem załagodzić topór rozmawiając prywatnie na neutralnym gruncie, ale skoro Wy tak to ja nie mam zamiaru nikogo przepraszać ani się podlizywać.

Potym jak sprowokowales dre- ktory jakbys niewiedzial juz dawno nie jest nastolatkiem on spytal mnie co to znaczy wiec mu powiedzialem. Zrobiles to tylko po to zeby na sile udowodnic ze StyPar jest zly. Zapytaj sie jakiegokolwiek kierowce z naszej firmy i on ci powie ze nasza firma jest porzadna. Zwyzywalem cie dlatego ze prowokujesz innych. Mnie nie obchodzi czy jakiekolwiek inny firmy ktorym ty sie podlizujesz w taki sposob spedzaja swoj czas prywatny. Nie widze nic zlego w tym co moji pracownicy zrobili- robili to barzdo wczesnie rano i w miejscu gdzie nikogo nie bylo, pozatym nie blokowali zadnych drog. Zamiast wstawiac swoj zalosny komentarz na tym forum to czabylo napisac do mnie na Steam jak dojrzaly. 

0

Nie polecam Firmy Vectrix Trans. Większości panów z tej firmy i tych co byli w niej nudzi się i obgadują innych graczy robiąc plotki. Powiem tak panowie gów*** wiedzą a gadają na innych. Zachowanie panów jest ironiczne sieją dym miedzy graczami i serdecznie nie polecam. Ta firma powinna dawno upaść. Zero kultury z ich strony.

5

Nie polecam Firmy Vectrix Trans. Większości panów z tej firmy i tych co byli w niej nudzi się i obgadują innych graczy robiąc plotki. Powiem tak panowie gów*** wiedzą a gadają na innych. Zachowanie panów jest ironiczne sieją dym miedzy graczami i serdecznie nie polecam. Ta firma powinna dawno upaść. Zero kultury z ich strony.

Chcesz wiedzieć kto jest tym największym plotkarzem? Otóż jest to osoba @QazMati gadał o was tyle , że to głowa mała mówię tu o VENOM-owcach i cały czas ploty rozsiewał .

Najwięcej od niego się dowiadywaliśmy dlatego też przestrzegam przed nim !

Czy mi wierzycie czy nie nie interesuje już mnie to absolutnie ponieważ właśnie VectrixTrans z dniem dzisiejszym zostało zamknięte !

Jak widać była to za bardzo profesjonalna firma dla was ! 

Wszystko było profesjonalnie robione , a jak myślicie , że przesada jest to wyłącznie tylko wasz problem ! 

Co do plotkarstw nie wrzucaj wszystkich do jednego wora!! 

Gdybym lubiał plotkować to @Patrycja PL i @Vaiarek by dowiedzieli się dosyć sporo o tym co gadają na was , ale ja już kończę z ETS2 MP także nie jest to mój absolutnie interes. 

Dzięki wszystkim za przejechane kilometry. 

2

Popatrzmy na tę sytuację z drugiej strony,tej pozytywnej.

Choć firma została zlikwidowana i nie ważne jakie wpisy były lub będą,jest jeden duży plus.

VS-ki nie ma ale ona dalej żyje!Tak,własnym życiem na forum już przez 24h .Czy to nie jest piękne?

Jaka byłaby wspaniała reklama.Która ''firma duch'' ma takie osiągi w postach. :)

1

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now