Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Co i jak z tym regulaminem dla firm na ETS2 ??


Recommended Posts

Siemano !

 

Po przeczytaniu tego regulaminu trochę się głowie bo z jednej strony powstał dobry pomysł by usunąć firmy "jedno dniówki"  ale z drugiej strony powstał problem , bo żeby utworzyć firmę trzeba mieć polubione 75 postów ! Ja by mieć te swoje 76 polubień musiałem dużo się naj....ać ! Druga sprawa co z firmami : PDL , VIA itp (tylko niektóre przykłady)  o których dawno nie bylo słychać będą zarchiwizowane i nie będzie można jej już odtworzyć ? I ostatnia rzecz jeżeli założę temat ze swoją wirtualną spedycją  której opis będzie wyglądał jak cukiereczek, a nie będę mieć tych 75 polubień lub innych wymagań to co mam się zwijać  ? A! I czy będzie powołana jakaś specjalna komisja do sprawdzania tych tematów np. jakaś grupa 5 osobowa do polskiego działu i grupa 5 osobowa do angielskiego działu ?

 

Pozdrawiam :)

  • Upvote 7
ab269392.gif
Link to comment
Share on other sites

To jest chore! Chcąc założyć firmę muszę mieć 5 pracowników, tylko skąd ich ma wziąć ktoś kto zaczyna przygodę z VS'ką? 75 czy 150 polubień... to jest kompletny bezsens. Nie każdy musi udzielać się na Forum, po za tym nawet jeśli ktoś coś pisze to nie musi pisać takich postów, które społeczność będzie chciała polubić. Wymyślanie chorych zasad, a prawa jest taka, że firma założona nawet przez bajkopisarza na Forum może być dnem, albo firma założona przez cichacza, który ma 5 postów na krzyż może okazać się fenomenem. Dziwicie się potem, że ludzie narzekają na wszystko skoro wymyślacie dziwne zasady. Po za tym kto sprawdzi, że tych 5-ciu zawodników jest realnych... Wpiszę sobie Krzysia, Zbysia, Rysia i Czesia, będzie 5 w sumie i też będzie git.

  • Upvote 3

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Zgadzam się z kolegami wyżej. Nowe zasady nie należą do najlepszych, miejmy nadzieje że administracja to przemyśli. ;)

 

Póki co to wydaje się, że nikt nie myśli. Wszystko jest tak klepane jak absurdy na Polskich drogach. Wszystko pod siebie i byle jak najwięcej się nachapać.

  • Upvote 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Tematy, w których nikt nie udziela się dłużej niż miesiąc zostaną zarchiwizowane 7 dni od wprowadzenia regulaminu czyli zrobimy porządek za tydzień. Do tej pory każdy założyciel tematu ma jeszcze szansę ożywić swój temat, bo Vodka zarządził, że prawo nie działa wstecz. Tak więc jeśli ktoś chce założyć nowy temat po ustaleniu regulaminu - musi spełniać nowe wymagania. 

 

Do wymogu 75 postów też podchodzę sceptycznie, ale nie ode mnie to zależy :)

 
Dołącz do jednej z najstarszych vs'ek | hvlogistyka.pl
Link to comment
Share on other sites

Nie fair dla nowych pomysłów, bzdura...

Proponuję zmianę na liczbę postów.

Ale Ty chyba nie rozumiesz, że to jest KRETYŃSKIE, że liczba polubień zalezy od tego, czy firma będzie zaakceptowana, przemyśl to kilka razy i odpowiedz. sam sobie. Szczerze? Pół serwera jest nie przemyślane, dziękuje dobranoc.

Zróbcie jeszcze tak, że żeby grać na serwerze trzeba płacić.

  • Upvote 1

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Najlepiej zrobić osobny dział do składania wniosków na utworzenie firmy, Administracja albo określone osoby, by decydowały czy dania firma ma szanse, można by było tematy dać do wglądu użytkownikom, aby mogli też skomentować i również na podstawie komentarzy wyciągnąć wnioski.

Link to comment
Share on other sites

Dalej nie tak jak trzeba. WooQash napisał, że ktoś z 200 postami, może zrobić jedno dniową firmę, a ktoś z kilkunastoma może zrobić jedną z lepszych firm. 

 

Dlaczego ja żeby móc dodać swoją firmę muszę zacząć spamować? Nie lepiej po prostu akceptować wątki z firmami, które są tego warte? Nie wiem jak to wygląda w dziale angielskim, ale u nas nie jest aż tak, żeby dawać aż takie wymogi. Wystarczyłaby dobra moderacja, wywalenie starych wątków z firmami (co będzie zrobione za 7 dni) i po prostu pilnować aktywności i tego co się dzieje. 

Link to comment
Share on other sites

 

Zasady przyjęte w regulaminie i różnice między powyższym regulaminem, a oryginałem dotyczą jedynie polskiej sekcji forum poświęconej Wirtualnym Spedycjom. 

 

Regulamin był tylko wzorowany na oryginale. W polskiej części obowiązuje polska wersja. Polecam czytać tematy do końca.

 

Zaręczam, że niedzielne firmy nie będą długo gościć na forum :)

 
Dołącz do jednej z najstarszych vs'ek | hvlogistyka.pl
Link to comment
Share on other sites

Posiadanie władzy zmienia ludzi i niestety też jest w tym przypadku... Pomoc pomocą, ale to już jest przeginanie na każdym etapie. Zamknijmy ten temat bo i tak nic nie wskóramy już, zaklepane, zatwierdzone, amen...

 

 

 

 

Ich właściciele mają 7 dni od momentu wejścia regulaminu w życie na ich uaktualnienie. Wszystkie tematy, które są nieaktywne dłużej niż miesiąc od chwili dodania ostatniej odpowiedzi zostaną zarchiwizowane, a założenie nowego tematu będzie wiązało się z respektowaniem powyższego regulaminu.  

 

Ciekawe tylko, kto będzie się tym zajmował skoro w każdym dziale jest lipa z trzymaniem się terminów.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Jeśli jest to jakieś nawiązanie w moją stronę WooQashu to informuję, że jestem jedynie tłumaczem tego regulaminu. Poza tym to ja wywalczyłem zlikwidowanie obowiązku posiadania 150 polubień (bo takie było początkowe założenie, nie 75 o które z resztą również ja się starałem) i zamienienie na 75 postów. Jeśli mają pojawić się tu jakieś słowa wdzięczności to powinny być kierowane w moją stronę. 

 

Terminami będę zajmował się ja. O to możesz być spokojny. 

 
Dołącz do jednej z najstarszych vs'ek | hvlogistyka.pl
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.