Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Jubileuszowy konwój firmy K-SPEED


Recommended Posts

GsvZFyY.png


                                                        


 


 


                               Witam :)                                                       


 


 


 


 


W związku z tym iż nasza firma będzie obchodzić 5 czerwca 2015 r. rok swego istnienia , chcielibyśmy serdecznie zaprosić  wirtualne spedycje jak i randomowych graczy do wzięcia udziału w jubileuszowym konwoju.Odbędzie sie on 5 czerwca 2015 roku (piątunio) , a podróżowac będziemy z siedziby naszej firmy , czyli z Katowic do Groningen.


 


 


 


Szczegóły konwoju:


 


 


 


 


DATA: 5 czerwca 2015  zbiórka godzina 19:30 (droga dojazdowa do kamieniolomu Stein Bruch)


 


ŁADUNEK: dowolny


 


START: Katowice godzina  20:00


 


PAUZA: okolice Dresden 10-minutowa


 


ZAKOŃCZENIE:Groningen


 


TS: KSPEED.EU   (pokój "konwój jubileuszowy")


 


NASZE FORUM: http://www.kspeed.eu


 


 


 


 


     Zasady konwoju: 


 


 


 


-zestawy naprawione oraz zatankowane do pełna


-stosowanie się do poleceń organizatorów konwoju


-nie wyprzedzamy się podczas konwoju


-prędkość na autostradach max 80km/h , a na landówkach 60km/h


-przestrzegamy zasad ruchu drogowego


-trzymamy rozsądny odstęp od ciężarówki poprzedzającej


-kultura osobista wymagana na kanale TS oraz czacie


-w pierwszej kolejnosci jadą firmy , pózniej randomowi gracze


-podczas konwoju przewidujemy jedną pauze


 


 


 


PRZEBIEG TRASY:


o7UeSGZ.jpg


 


NCtnPr9.jpg


 


Kolejność firm w konwoju:


 


K-SPEED>>>H&V LOGISTYKA>>>>VECTRIX TRANS>>>>ETG>>>>HDS>>>>PDL>>>>BLUE TRANS>>>RANDOMOWI GRACZE


 


 


uTTjTrt.png


 


 


Firmy oraz osoby chcące wziąć udział w naszym konwoju proszone są o wpisywanie się w tym temacie.


 


 


 


 


ZAPRASZAMY SERDECZNIE !!!


  • Upvote 5

4934788230.png

Link to comment
Share on other sites

W imieniu Blue-Trans chciałbym podziękować za dzisiejszy konwój.

Mimo kilku niedociągnięć było przyjemnie, choć czasem randomy dawały o sobie znać.

 

Miejmy nadzieję, że na następnym evencie wszyscy zachowają luźną atmosferę, bo kilka spięć było zupełnie niepotrzebnych.

Przy okazji przepraszamy za kilku graczy BTS, którzy nie odnaleźli się w atmosferze konwoju czasem psując zabawę innym graczom.

 

kilka zdjęć z konwoju : http://imgur.com/a/ZNxcm

 

Jeszcze raz dziękujemy za super event i do zobaczenia na trasie! :)

logo%20biale.png

 

Link to comment
Share on other sites

Najlepiej zgonić wszystko na randomy, a to guzik prawda. Wszędzie zdarzają się słabsi kierowcy (gracze). Choćby Ty strasznie lagowałeś, aż mnie lewa noga rozbolała od ciągłego hamowania :D. A gdy "uczepiłem" się CzarnegoRomana [bTS] to wywiózł mnie na manowce (czyt. Duseldorf). Zanim zrobiłem kółko i wróciłem na trasę, to jak dojechałem na stację paliw w umówionym miejscu, to zdążyłem tylko na końcowe rozjechanie się do "domów".

A tak ogólnie bardzo się cieszę, że mogłem z Wami wszystkimi przejechać te kilometry. Liczę że może uda mi się jeszcze załapać na jakiś konwój w przyszłości.

 

Dzięki

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.