Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×
  • 0

Problem Kierownica Logitech Driving force gt


|SEMI| CukS

Question

Chyba tego tutaj nie powinienem pisać, ale cóż spróbuje 

 

Otóż mam taki problem z kierownicą, przestały mi działać pedały. Grałem 2 dni temu było wszystko okey, dzisiaj odpalam i mi nie działają sprawdzałem to na ETS2MP, ETS2, Shift 2 i nigdzie nie działają. W ustawieniach nic nie zmieniałem od samego początku. 

 

Proszę o pomoc jeśli ktoś wie coś.

Link to comment
Share on other sites

5 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

a podłączyłeś je do kierownicy? Może spróbuj je odłączyć i podłączyć jeszcze raz, bo same z siebie na pewno się nie zepsuły

mkXuXXh.jpg

 

Core i5 4690K @ 4.5 ghz | G.Skill 2x4gb 2400mhz ddr3 | ASUS GeForce GTX970 4096MB 256bit DirectCu II Strix OC  | Samsung SpinPoint 500gb |Crucial MX100 256GB | Asus Z-97 Pro Gamer | Silverpower 650W SP-SS650 | Zalman Z3 Plus

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Po pierwsze sprawdź czy pedały reagują w ustawieniach "Kontrolery Gier" w Panelu Sterowania. Jeśli nie to sprawdź czy kabel jest cały. W dalszej części polecałbym sprawdzenie samych pedałów, czy tam kabelki wszystkie są na swoim miejscu (chociaż mało możliwe, aby oba na raz padły), na końcu można jeszcze otworzyć samą kierownicę i sprawdzić czy sama wtyczka z kabelkami jest ok, bo samej płytki ni jak sprawdzić niestety.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

  • 0

a podłączyłeś je do kierownicy? Może spróbuj je odłączyć i podłączyć jeszcze raz, bo same z siebie na pewno się nie zepsuły

Takie coś sprawdziłem od razu nie martw się :) 

 

 

Po pierwsze sprawdź czy pedały reagują w ustawieniach "Kontrolery Gier" w Panelu Sterowania. Jeśli nie to sprawdź czy kabel jest cały. W dalszej części polecałbym sprawdzenie samych pedałów, czy tam kabelki wszystkie są na swoim miejscu (chociaż mało możliwe, aby oba na raz padły), na końcu można jeszcze otworzyć samą kierownicę i sprawdzić czy sama wtyczka z kabelkami jest ok, bo samej płytki ni jak sprawdzić niestety.

To też sprawdzałem 

 

-----------------------------

 

Ale znalazłem po 10 minutach winowajce od napisania tego postu. Problemem była MYSZ! -,- 

 

Otóż mysz weszła do środka (co widać po sierści i kupach ;x) I sobie przegryzła kabelek jeden:

 

Tutaj Screeny:

 

15933358556_c05a035b17_o.jpg

 

15773401567_c3ab2c91c8_o.jpg

 

(Jednak światło w foto to podstawa ;D)

 

Kabelek polutowałem wszystko działa, potem tylko jeszcze raz musiałem rozbierać i pedały inaczej ustawiać na zembatkach żeby od początku łapały 

 

 

To tyle Dzięki chłopaki za pomoc  :D 

 

P.S. Skurwiałe myszy....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.