Jump to content

Scania Trip


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Tak to już bywa, że przez tą pogodę i mnie choroba dopadła, więc mam trochę więcej czasu na ETS :D

Obróciłam Szwecję i zjechałam do Polski

A przy okazji zahaczyłam o moją ulubioną firmę i cykłam foto z wiatrakami. :wub:

Quote

2m47lup.png

 

Kręcąc pauzę i pijąc herbatkę w Poznaniu, poznałam dwóch miłych kierowców.

I tak razem pojechaliśmy sobie na Pragę :P

Pozdrawiam Kierowca [PL] i [SSL ® ] Rafał ;)

 

Quote

b6olrm.png

 

  • Upvote 2

76561198139507545.png

Link to comment
Share on other sites

Troszkę z opóźnieniem ale dodaję fotkę z ostatniej trasy z firmą Speed- Logistics.

Bardzo było mi miło, że zaprosiliście mnie na wspólną jazdę.

Trasa skończyła się po północy w Calais

Trzeba odpalać maszynę i za niedługo jadę w kolejną trasę. A gdzie? Dzisiaj wybieram Włochy :)

Pozdrawiam B)

Quote

vhqcsl.png

 

  • Upvote 1

76561198139507545.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Wczoraj wolne to aż dwie trasy zrobiłam.Najpierw z Poznania wyjechałam sobie na Bergen, a po drodze, gdy chciałam zrobić fotkę o wschodzie słońca poznałam miłego kierowcę {HGT} Demos [PL]. Co się przyznałam pierwszy raz widziałam tą firmę na wirtualnych drogach :D

Quote

14m4z1v.png

I tak razem pojechaliśmy na północ. Po drodze dołączyli się do nas dwaj kierowcy *Koreański Myśliwiec* iiii.... ŁokiećPiętaNieMaKlięnta czy jakoś tak, dziwne nicki mieliście :lol: A kolega z tyłu cały czas dostawał ode mnie z laga, a mówiłam dystans :D

Quote

359bspi.png

Pozdrawiam Was ^_^

 

a wieczorem jeszcze jedna trasa z Kamilem_Here. Jechaliśmy sobie z Hannoveru do Warszawy przez Poznań. Niby krótsza trasa niż na skandynawię a pokonywaliśmy ją 3 razy dłużej z powodu dwóch w sumie trzech nieprzyjemnych trolli. Cóż, przynajmniej się dowiedzieliśmy po co niektórzy grają w ETS, cytuję ,,ja tu tylko przychodzę ludzi trollować", liczę, że dostaniecie za to soczystego bana z pozdrowieniami ode mnie. A na koniec pauza w Warszawce :)

Quote

30keql5.png

 

76561198139507545.png

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
On 27.06.2016 at 11:42 AM, Girl In Truck Marta said:

Ostatnie foto z Krisem ....

Szybka trasa Poznań - Odense, a żeby zdążyć na zachód słońca :P

Pauza na E45 a potem miałam problemy ze Scanią, która zaczęła sama cofać.

Nie wiem o co chodzi, ktoś tak też miał?

 

 

 

Też  tak miałem  że  sama jechała do tyłu. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam znów po małej przerwie ;) Jeszcze raz dziękuje Majster za przywrócenie mojego wątku :)

A co tam u mnie? W tym tygodniu miałam spontaniczny konwój z Wujkiem Bohunem :) Odczytałam maila w środę, a na następny dzień już mieliśmy jechać, więc musiałam zwerbować kilku znajomych do trasy, a żeby było raźniej i weselej :D No i udało się ! Wyruszyliśmy z Gdańska na Wenecję. W trasie towarzyszyli nam [RT] Przemo (PL), Truck'n'Roll Panda99 i @erykmoz. Trasa zleciała w niewiarygodnym tempie. Zanim się obejrzeliśmy byliśmy już na miejscu. Całą trasę można zobaczyć na kanale Wujka odc 176.

Quote

2pq3pzp.png

 

A dzisiaj byłam atakowana na MP i każdy pisał, że widział odcinek :) Bardzo miło, że wszystkim się podobało. Ale musiała być też nieprzyjemna sytuacja. Dostałam kicka..... za co? za to, że stałam na serwisie w Rotterdamie. Spotkałam tam dwóch adminów, z którymi pisałam na prywatnych, więc nie chciałam się poruszać jak pisałam. A tu nagle 3 admin się pojawił i dał mi kicka ni skąd..... no co za chamstwo!

Wkurzyłam się. Spoko jakbym tego kicka dostała na europorcie a nie stojąc na SERWISIE.

No ale cóż :) Jutro znowu jakaś trasa :wub:

  • Upvote 3

76561198139507545.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.