Jump to content

Scania Trip


Recommended Posts

Jesień, widzę jesień.......


34qk3ft.jpg


Właśnie przetestowałam moda o nazwie Gold Autumn iiiii.......... nawet nawet daje radę, trochę sztuczne jest to, że drzewa są albo całe zielone, albo żółte albo czerwone..... Ale ogólny wizual jest jak najbardziej na OK ;) . Aktywowałam również moda na rozszerzenie dlc accesories. Pojawiło się tu mnóstwo nowych proporczyków, papierosy, popielniczki i krokodylek <3. Będzie teraz przemierzał ze mną kilometry na singlu <3


a tak to się prezentuje:


25iwzt1.png

  • Upvote 2

76561198139507545.png

Link to comment
Share on other sites

Ja nie wiem, czy tylko ja mam cały czas crash po nowej aktualizacji? <_<  10 km przed rozładunkiem i j*b po raz trzeci error.crash..... porażka.


Przynajmniej udało mi się dwie foty na Włoszech zrobić. :)


2nhjgup.png331m3p0.png


Wiadomo, że Repiński dojedzie wszędzie. Zdjęcie kolegi z firmy Emila :)


wtixw.jpg


,, I zajeżdza na bazę... i po dwóch dobach w domu WRACA NA TRASĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘ " :lol:


  • Upvote 3

76561198139507545.png

Link to comment
Share on other sites

Teraz to ja mogę się pochwalić trasą... zrobiłam dzisiaj 2197 km Torino - Uppsala ^_^


Dzisiaj postanowiłam dostać się na jedno z etsowskich lotnisk, no i udało się znaleźć tajną dróżkę, która umożliwiła wjazd na nielegalu na pas startowy. Hi hi :P


263hoxt.png


Porobiłam sobie zdjęcia ze stojącymi tam samolotami B) 


3bfv5.png


rucgh4.png


Ogólnie moja Scandalia dostała turbodoładowanie ;)


1584ljr.png


Tylko jak ja teraz stąd wyjadę .....


4q4pe1.png


  • Upvote 3

76561198139507545.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Po ciężkim tygodniu w końcu znalazłam czas na euro trucka. No i dzisiaj mogę się pochwalić zrobiłam trasę 2898 km z Sodertajle, naokoło skandynawii do Amsterdamu. Zwiedziłam wszystkie porty jakie są możliwe w etsie. Szukam inspiracji na kolejne zdjęcia ;) . A oto ujęcia, które udało mi się dzisiaj złapać :


qragsy.png


2lsfgpu.png


No i oczywiście pozdrawiam kolegów, którzy robili sobie zdjęcie ze mną w Amsterdamie Kacper(Polska) i Jaceq (PL)


2cp9b0y.jpg


Pozdrawiam :wub:


  • Upvote 2

76561198139507545.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

La la la coraz bliżej święta. Mój truck, którego ostatnio przerabiałam . ;)


14lok9j.png


Jakie ostatnio dziwne rzeczy się dzieją na MP. Czy można dać perma komuś, kto nawet nic nie zrobił i nawet w grze nie był? To jest niesprawiedliwe po prostu, żeby takie rzeczy robić. Ale cóż na to poradzić......... ludzi się nie zmieni :rolleyes:


Dzisiaj trasa po skandynawii, jeździłam sobie wzdłuż wybrzeża.


xmpes9.png


Gdy dopłynęłam promem do Anglii, w Grimbsy dołączył się do mnie kolega z Czech. Nie znam czeskiego ale jakoś się dogadujemy w grze i na steamie :D Pozdrawiam Baran Sk/Cz ;)


wrxpbk.jpg


Ahoj :P 


  • Upvote 1

76561198139507545.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Oj jak mnie tu dawno nie było. Nie miałam czasu żeby tu coś napisać, ani wrzucić fotki.


Ogólnie teraz rzadziej jeżdżę, bo dużo pracy a jeszcze ta sesja ehhh, zachciało się logistyki :D


Ostatnio trochę więcej czasu jeździłam na singlu, bawiłam się różnymi modyfikacjami, a oto moje ostatnie dzieło 75 ton sprzętu


mc687a.png


Od nowego roku zostałam prywaciarzem, także śmigam sobie sama już bez tagu Repińskiego :)


2nbu78j.png


A to trasa z Mańkiem na mp :P Najświeższe zdjęcie jakie mam z mp ;) Może dzisiaj troszkę kilometrów nabiję  ;) 


Szerokości ;)


  • Upvote 3

76561198139507545.png

Link to comment
Share on other sites

Moja Scania ma ostatnio nowe malowanie. SkyLine wita :)

A eto przedostatnia trasa ;)

29w5y5c.png

Przez ostatnie dni na Facebooku krążą dziwne obrazki ,,Bądź jak oni", więc przedstawiam siebie nawiązując do zdjęcia z Rotterdamu :D

To jest Marta.
Marta jeździ Scanią po Jewropie.

 

Marta nie ścina zakrętów jak niektórzy kierowcy Mana i włącza kierunkowskazy gdy skręca.

 

Marta jest mądra.
Bądź jak Marta

73jj4l.jpg

 

Tak dla żartu ;) :lol: 

  • Upvote 5

76561198139507545.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zatrzęsienie przez tego ATS :lol: 


A ja tam sobie dzisiaj po Europie śmigałam. No i oczywiście wiedziałam, że jak wezmę to krótką taczkę to wpadnę do rowu :D


ta1mdj.png


Ale dzięki pomocy rosyjskiego kierowcy udało się wyjechać :P  Jeszcze raz dziękuje za pomoc ;)


2wlwri0.png


A to moja pierwsza trasa w ATS ;) Jednak w Ameryce to są piękne widoki.


California dream .................... :wub: 


25yvbe8.jpg


  • Upvote 1

76561198139507545.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.