Jump to content

Scania Trip


Recommended Posts

Wczoraj dostałam w prezencie nowe DLC, dzisiaj testowałam :) Haha ale różowa torba podróżna im się udała, to chyba specjalnie dla kobiet. Ogólnie nie dawałam do mojej Scaniury zbyt dużo dodatków, z tego względu, że nie lubię jak mi coś dynda na szybie :D. Na zdjęciu nie widać mojej kuli dyskotekowej :D

A tak to się prezentuje:

6qehao.jpg

  • Upvote 1

76561198139507545.png

Link to comment
Share on other sites

Jak ja uwielbiam jeździć po Polsce.... :D Te ciągłe pytania, gdy chwilę stoję na serwisie:


,,Marta czy to ty, czy to naprawdę Ty?"


a kto inny jak nie ja :D nie żaden tam podrabianiec haha :D


,,Ale to ty nagrywałaś filmik z Bohunem" ,,To ty czy to nie ty?". Ajajaj.... :D


 


2lwordj.png


 


Oczywiście udział w filmiku Bohuna odbił się echem, a w nowym filmiku pt. ,,Bibeloty do gabloty" Wujek odpowiada na pytania widzów w tym porusza temat o MIKROFONACH WIDZÓW. No no Wujek mnie zacięcie bronił, także jeszcze jeden przekaz ode mnie i od Wujka: ,,jak mnie nie słyszysz na filmiku to włącz SE jeszcze raz :D".


 


ipxg1v.png


 


  :D  POLSKA ZA GRANICĄ !!!!!!! :D


  • Upvote 2

76561198139507545.png

Link to comment
Share on other sites

Pozdrawiam W_A_S_P, jeszcze nie mieliśmy okazji ze sobą porozmawiać :))

 

Dobra a teraz do sedna. Dzisiaj wyjątkowa okazja, więc przemalowałam moją Scaniurę na biało-czerwone barwy :D . Korzystam z okazji, że jest przerwa pomiędzy drugą połową i szybko piszę posta, bo jakby ktoś nie wiedział to dzisiaj Polska walczy o wejście do Euro 2016 !!! Mecz Polska - Irlandia, na razie mamy 2:1 yeeee :)

Oby tak już zostało !!!

Powróćmy do ETS. Trasa z Hannovera, dużo ludzi na serwerze ale tak jakoś mało Polaków, chyba wszyscy siedzą przed telewizorami :PPozdrawiam i życzę miłej nocki :wub:


5vbxpw.jpg

der1vm.jpg

  • Upvote 3

76561198139507545.png

Link to comment
Share on other sites

Poniedziałkowa trasa z Hannovera do Carlisle z H&V ElectroMusic!. Potem dołączyli do nas kierowcy z firmy Repińskiego i razem ruszyliśmy z Gdańska na Hamburg. Trasa w kilka osób jak zwykle z przygodami.


Lecim na Szczecin !


lagi nie lagi, wyloty w kosmos, ja osobiście miałam bliskie spotkanie z jakimś chińczykiem, który jechał pod prąd :<. Nowi kierowcy w rolach pilotów, nooo..... spisali się :DMark, ka7 :P .


28gzi21.png


  • Upvote 4

76561198139507545.png

Link to comment
Share on other sites

Jesienna aura opanowała Wrocław...... :< Deszcz, zimno i ponuro........ :(  Nic, tylko siedzieć w domu przed komputerem w ciepłym kocyku ^_^. Dzisiaj zwiedzałam sobie Polskę, szukałam ogólnie takiej fajnej szosy, gdzie tak blisko po obu stronach rosną drzewa, ale nie znalazłam. Już nie pamiętam, gdzie to było ..... :< Na pusto zrobiłam chyba 500 km ;) Ogólnie wczoraj był zlot DT, oj co tam się działo .....  :P 


2dhtu82.jpg


Życzę wszystkim miłego wieczoru :wub:


  • Upvote 2

76561198139507545.png

Link to comment
Share on other sites

Uwaga uwaga, znalazłam tą drogę i nie, to nie była krzysiollku trasa z Białegostoku do Warszawy tylko lądówka z Łodzi na Lublin


(Mikołaj30PL masz wielkiego plusa za to ;)).


Ogólnie rzecz biorąc jeździłam dzisiaj tak około 20 minut, nie mam dzisiaj mocy. W Białymstoku zostałam otoczona przez Many: pozdrawiam chłopaki:


PatrykC [PL] i [Petro Trans] Domin Dominik | PL| B)


33pbk9j.png


Dojechałam sobie do Warszawy, okazało się, że to nie była ta trasa, więc się tepłam do Łodzi i stamtąd polecieliśmy z chłopakami na Lublin. No i była moja ukochana droga-szoso-lądówka :)


1z17onb.jpg


Repiny przepraszają za zablokowanie drogi, ale to była dosłownie minutka :wub: 


A teraz trzeba zbierać siły bo jutro biorę udział w:


Spontanicznym konwoju vol 19 ^_^

  • Upvote 2

76561198139507545.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

 

Wróciłam po tygodniu nieobecności :) Ostatnio wyczaiłam nową naczepę działającą na mp :) takie tam z krowami.

Żadna nie spadła B)

2d97axi.png

Dzisiaj bawiłam się trochę modyfikacjami i oto moje dzieło:

skaryfikejszyn modyfikejszyn <3

xsvpk.png

Najs foty!:D

  • Upvote 1

Blue-Trans Spedition


 


 


 


PE9Hw4n.png

Link to comment
Share on other sites

Ostatnio mam chyba fazę na samoloty, ale to przez to, że zobaczyłam mega zdjęcie na World Of Truck's. Nigdy dotąd nie przeglądałam tam galerii i po obejrzeniu jestem pod wielkim wrażeniem :wub: .

Chyba stanie się to moją inspiracją B).

Dzisiaj zdjęcie z samolotem przy Ebsjerg?? nie wiem czy dobrze to napisałam i kolejne foty w porcie w Nanusham??

wleno1.jpg

nn8dhi.png

358nlnc.png

Tymczasem życzę miłego wieczoru i D0 JUTRA -_-

  • Upvote 3

76561198139507545.png

Link to comment
Share on other sites

Taka tam wczorajsza zwariowana trasa z Mańkiem. Wyścigi..... :D


zacytuję: ,,Ścigaj się ze Scanią mówili wygrasz mówili........ kłamali" :D


2w2hlc9.png


Lepiej nie zadzierać ze Scandalią <3


Oczywiście potem też leżałam na rondzie ....:D


2ykj47p.jpg


Ma się te zdolności B)


wv1uo1.jpg


28bxxt5.png


A teraz czas na jakąś dłuższą trasę, a potem sio przed tv na premierę odcinka Polskich Truckerów B)

  • Upvote 3

76561198139507545.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.