Jump to content

Na kogo głosujecie w drugiej turze wyborów?


Recommended Posts

Jak dla mnie - najciekawsze wpisy z Twittera, które sypały się po i podczas debaty :).

 

http://twitter.com/Jakub_Stefaniak/status/600020364752715778

 

http://twitter.com/przemekspider/status/600017216852119552

 

http://twitter.com/DRozewicz/status/600022226381987840

 

ale niestety ... jak to media - zmieniają zdanie co parę minut ... a ludzie jak flagi, podążają ich tropem ... dzięki czemu ten kraj spada na psy ...

Osobiście nie wiem czy wezmę udział w 2giej turze ... jeżeli się zdecyduję, to jedyny słuszny wybór to Pan Prezydent Komorowski...

Niestety, ale jakoś wolę na wracać do czasu przeszłego, gdy już PiS miało swoją szansę...

 

Osobiście nie jestem za aktualnym korytkiem, ale z Naszym społeczeństwem, które niestety jak konie z klapkami na oczach widzą jedynie 2 partie (PO i PiS) nie mam dużego wyboru... ale zawsze lepiej wybrać te mniejsze zło :).

if i'm online you can FOLLOW ME ON MAP! //

if you have 'something' to me then write PM in English or Polish!

i don't accept anyone on steam!
photo.jpg facebook_48x48.png Twitter_logo_blue_48.pngdb7f21ef324bf7c1b313e517461a0ba9.png
3522842343.png

Link to comment
Share on other sites

Uff... widzę, że chociaż mwl i Patrycja myślą podobnie jak ja :)

 

Duda chcąc nie chcąc wygra. Ludzie mają dość Komorowskiego. Też oddam swój głos na Dudę bo jak to było w Wiedźminie "trzeba wybrać mniejsze zło albo wcale". 

 

@Wexu: a co mają wybrać? SLD nie wybiorą, bo kojarzy się ze wsią (ja osobiście tak nie uważam, ale jak Miller wystawia taką Ogórek...), KORWIN też nie, bo Korwin i prawda kuje w oczy. Palikot - geje, parady równości, wibratory blablabla...

Pisałem już na naszym forum firmowym, że w tym kraju zmieni się coś ale dopiero za kilka lat jak nastąpi zmiana pokoleniowa i zabraknie moherów głosujących na PiS i PO. 

 

Obaj kandydaci są siebie warci. Ta debata to byłą jakaś porażka. Tylko wytykali sobie błędy. Wyglądało to trochę jak w "House of Cards". Swoją drogą polecam ten serial. Pokazuje, że uczciwy człowiek nie ma czego szukać w polityce. 

  • Upvote 1
 
Dołącz do jednej z najstarszych vs'ek | hvlogistyka.pl
Link to comment
Share on other sites

W tym kraju nie ma dobrych alternatyw, ale pamiętaj ... lepiej wybrać te mniejsze zło =).

A w tym wypadku - najmniejsze zło to wyjazd z tego kraju :).

Ale widzisz, masz takie same podejście jak (bez obrazy) moja babcia...

Tłumaczenie Korwin bo prawda kuje w oczy, czy Palikot bo geje, nie działa na mnie.

Naprawdę w stosunku do Zachodu pod takimi względami jesteśmy BAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAARDZO z tyłu...

Cywilizacja niestety przerasta Nasz kraj, a młode osoby (o dziwo) niechętnie idą w stronę rozwoju, tylko popieramy to co mówią Nam Nasze poprzednie pokolenia...

Co jak co ... ale wolałbym, żeby w tym kraju zastało trochę Zachodu (geje, etc.) niżeli ciągle pogrążać się w zażenowaniu, ogólnie złemu rozwojowi, i rosnącemu ciągle długowi publicznemu (chociaż te stwierdzenie jest tutaj bardzo dziwne... bo skoro cały świat jest zadłużony ... tylko pytanie U KOGO?)...

Myślę, że jednak potrzeba u Nas w sejmie "nowych" osób (specjalnie użyłem "").

Nowe - ktoś kto nie będzie wepchany w sejm, senat, etc. 'po znajomości' (czyli tylko dlatego, że powiela kogoś poglądy).

Tutaj potrzeba jednej wielkiej rewolucji, ale dopóki ludzie nie wyjdą na ulice - nic się takiego nie stanie, ponieważ ludzie (tak jak my) wolą podyskutować w internecie, czy prywatnym gronie, niżeli głośno oświadczać swoje poglądy.

if i'm online you can FOLLOW ME ON MAP! //

if you have 'something' to me then write PM in English or Polish!

i don't accept anyone on steam!
photo.jpg facebook_48x48.png Twitter_logo_blue_48.pngdb7f21ef324bf7c1b313e517461a0ba9.png
3522842343.png

Link to comment
Share on other sites

Ale widzisz, masz takie same podejście jak (bez obrazy) moja babcia...

Tłumaczenie Korwin bo prawda kuje w oczy, czy Palikot bo geje, nie działa na mnie.

To nie moje zdanie :) Ja tylko oceniam jak jest. Ja do Palikota nic nie mam. Otwarcie mówię, że będę popierał partię Korwina. Przyznajcie - ilu partii i kandydatów znacie program wyborczy? Raczej niewielu ;) Albo najzabawniejsze jest to, że wielu kandydatów nie miało kompletnie żadnych planów (czyt. pani Ogórek). Korwin ma przynajmniej określone cele. Mogą się wydawać trochę nierealnie ale:

"Tylko głupcy robią to samo i oczekują zmian." - Albert Einstein

 

Bez zmian i tak prędzej czy później to wszystko pier*olnie więc warto zaryzykować. Piłsudskiego też za wariata uważali :) A po przewrocie majowym porządek przywrócił. Nie zdziwię się jeśli za parę lat taki przewrót się powtórzy. 

 
Dołącz do jednej z najstarszych vs'ek | hvlogistyka.pl
Link to comment
Share on other sites

To nie moje zdanie :) Ja tylko oceniam jak jest. Ja do Palikota nic nie mam. Otwarcie mówię, że będę popierał partię Korwina. Przyznajcie - ilu partii i kandydatów znacie program wyborczy? Raczej niewielu ;) Albo najzabawniejsze jest to, że wielu kandydatów nie miało kompletnie żadnych planów (czyt. pani Ogórek). Korwin ma przynajmniej określone cele. Mogą się wydawać trochę nierealnie ale:

"Tylko głupcy robią to samo i oczekują zmian." - Albert Einstein

Miło słyszeć, że to tylko opinia =)...

Osobiście nie popieram aktualnego rządu, ale też podtrzymuję to, że nie ma dobrej alternatywy...

Każdy idzie pod wyborców, nawet taki Korwin, czy Palikot - w ponad połowie (jeżeli chodzi o najbliższe wybory parlamentarne) nie zrealizują swojego programu bo i tak założenia mają totalnie inne...

if i'm online you can FOLLOW ME ON MAP! //

if you have 'something' to me then write PM in English or Polish!

i don't accept anyone on steam!
photo.jpg facebook_48x48.png Twitter_logo_blue_48.pngdb7f21ef324bf7c1b313e517461a0ba9.png
3522842343.png

Link to comment
Share on other sites

Na pewno bardziej niż Duda czy Szogun :)

 

Chciałbym się jeszcze odnieść do tego, że cywilizacja Polskę ominęła. Jak ktoś ma trochę rozumu w głowie to nie będzie miał nic przeciwko homoseksualistom i podobnym zachowaniom. 

 

A różnica jest podstawowa :)

 

 

Gej:

Elton-John1.jpg

 

 

Pedał:

z11851330Q,Parada-Rownosci.jpg

 
Dołącz do jednej z najstarszych vs'ek | hvlogistyka.pl
Link to comment
Share on other sites

Na pewno bardziej niż Duda czy Szogun :)

 

Chciałbym się jeszcze odnieść do tego, że cywilizacja Polskę ominęła. Jak ktoś ma trochę rozumu w głowie to nie będzie miał nic przeciwko homoseksualistom i podobnym zachowaniom. 

 

A różnica jest podstawowa :)

 

 

Gej:

Elton-John1.jpg

 

 

Pedał:

z11851330Q,Parada-Rownosci.jpg

 

No, no, jeszcze niech się ludzie z psami i kotami w pary łączą...kolego zmień dilera ale bierz połowę. 

Link to comment
Share on other sites

I kolejny przykład 'starego' podejścia...

O tym właśnie moja rozprawka była :D...

Ten kraj ewidentnie UNIKA (BOI SIĘ) postępu cywilizacji ...

Akuratnie pod względem religijnym - cieszę się, że siedzimy w bardzo bezpiecznej pozycji...

Ale każdy inny wzgląd jest bardzo załamujący, przez co inne kraje mają czelność nie raz i nie dwa śmiać się z Nas (wręcz pluć Nam na twarz...)

A teraz brakuje tak mocnych ludzi, którzy jak w poprzednich wiekach potrafili powiedzieć NIE dla krzywdy narodu...

Teraz wszystko zostaje sprzedawane 'na lewo i na prawo' tylko po to aby mieć zysk chwilowy, a nie patrzy się na to, że coś na dłuższą metę może być wydajniejsze, niż chwilowy przyrost gotówki...

if i'm online you can FOLLOW ME ON MAP! //

if you have 'something' to me then write PM in English or Polish!

i don't accept anyone on steam!
photo.jpg facebook_48x48.png Twitter_logo_blue_48.pngdb7f21ef324bf7c1b313e517461a0ba9.png
3522842343.png

Link to comment
Share on other sites

I kolejny przykład 'starego' podejścia...

O tym właśnie moja rozprawka była :D...

Ten kraj ewidentnie UNIKA (BOI SIĘ) postępu cywilizacji ...

Akuratnie pod względem religijnym - cieszę się, że siedzimy w bardzo bezpiecznej pozycji...

Ale każdy inny wzgląd jest bardzo załamujący, przez co inne kraje mają czelność nie raz i nie dwa śmiać się z Nas (wręcz pluć Nam na twarz...)

A teraz brakuje tak mocnych ludzi, którzy jak w poprzednich wiekach potrafili powiedzieć NIE dla krzywdy narodu...

Teraz wszystko zostaje sprzedawane 'na lewo i na prawo' tylko po to aby mieć zysk chwilowy, a nie patrzy się na to, że coś na dłuższą metę może być wydajniejsze, niż chwilowy przyrost gotówki...

 

Też się nie mogę doczekać czasu "cywilizacji" i Ruch Narodowy dojdzie do władzy, tak jak jest teraz w Anglii. 

Link to comment
Share on other sites

Tylko że za prezesa (Kaczyńskiego) mojej rodzinie było 300 razy lepiej niż obecjnie! Jak pamiętam moi rodzice utrzymywali się z jednego salonu slubnego , co roku wakacje (niemcy,hiszpania) Nowy samochód z salonu nie jakiś po niemcu! A obecnie ? Obecnie mój tato pracuje po 13 godzin na taxi również ledwo co starcza na czynsz na salon na Jana Pawła , a jak pamiętam za Kaczyńskich w sklepie wszystko się sprzedawalo wszystko !!! Wszyscy mówią że przez PiS będzie wojna w Polsce a jak pamiętam to przez PiS i Lecha Kaczyńskiego nie doszło do wojny na Gruzji !! Wracając do wczorajszej debaty oglądałem całą i mogę stwierdzić że tak zdenerwowanego Bredzislawa jeszcze w życiu nie widziałem ! Duda poradził sb znakomicie nie dał się wyprowadzić z równowagi nie wykrecal się z odpowiadaniu pytań zero agresji , przerywania. U bronka ? Tak jak całe PO klamanie mówienie ze dużo się zmieniło na dobre i te blaznienie się z tą jego propagandową stronka ! Końcówka też w stylu PO najazd na PIS i Dude. I on chce promować zgodę i bezpieczeństwo! Od Dudy nic nie usłyszałem by jakoś bardzo "wzywał" PO. Jedyne co zrobił prawie dobrze to dokończenie A2 ale przy wyjeździe z wawy rewelacji nie ma widać że była oddalona fuszerka.

Sorry za błędy ale pisałem z tel.

ab269392.gif
Link to comment
Share on other sites

Zaraz, zaraz ... ale czy *Nasza Złota Zasada*

"Najlepszą obroną jest atak"

Nie sprawdza się w tym miejscu najlepiej?

Generalnie cała ta 'parada' jest śmiechu warta...

Co do sytuacji materialnej - porównywanie także dąży tutaj do znalezienia wielu (naprawdę wieeeelu) różnych zdań na ten temat.

W jednym sektorze stan się poprawił, w innym pogorszył - ewidentnie wychodzi na jaw brak złotego środka...

Niestety ten temat jest tematem rzeką (rzekłbym nawet tabu) ... każdy ma swoje poglądy, swoje zdanie...

Nie chce tutaj nikogo oczerniać, ani komuś słodzić, ale bez rewolucji, to niewiele zmienimy w tym kraju :).

Polecam śledzić #debata na Twitterze - można się uśmiać ;)

#Edit...

Aż mi się wspomniał tekst przeczytany gdzieś w sieci...

Jeżeli wybory wygra Duda to na najbliższej maturze będziemy mieli Religie

...

Ale to takie słowa na wiatr ;>

  • Upvote 1

if i'm online you can FOLLOW ME ON MAP! //

if you have 'something' to me then write PM in English or Polish!

i don't accept anyone on steam!
photo.jpg facebook_48x48.png Twitter_logo_blue_48.pngdb7f21ef324bf7c1b313e517461a0ba9.png
3522842343.png

Link to comment
Share on other sites

Tylko że za prezesa (Kaczyńskiego) mojej rodzinie było 300 razy lepiej niż obecjnie! Jak pamiętam moi rodzice utrzymywali się z jednego salonu slubnego , co roku wakacje (niemcy,hiszpania) Nowy samochód z salonu nie jakiś po niemcu! A obecnie ? Obecnie mój tato pracuje po 13 godzin na taxi również ledwo co starcza na czynsz na salon na Jana Pawła , a jak pamiętam za Kaczyńskich w sklepie wszystko się sprzedawalo wszystko !!! Wszyscy mówią że przez PiS będzie wojna w Polsce a jak pamiętam to przez PiS i Lecha Kaczyńskiego nie doszło do wojny na Gruzji !! Wracając do wczorajszej debaty oglądałem całą i mogę stwierdzić że tak zdenerwowanego Bredzislawa jeszcze w życiu nie widziałem ! Duda poradził sb znakomicie nie dał się wyprowadzić z równowagi nie wykrecal się z odpowiadaniu pytań zero agresji , przerywania. U bronka ? Tak jak całe PO klamanie mówienie ze dużo się zmieniło na dobre i te blaznienie się z tą jego propagandową stronka ! Końcówka też w stylu PO najazd na PIS i Dude. I on chce promować zgodę i bezpieczeństwo! Od Dudy nic nie usłyszałem by jakoś bardzo "wzywał" PO. Jedyne co zrobił prawie dobrze to dokończenie A2 ale przy wyjeździe z wawy rewelacji nie ma widać że była oddalona fuszerka.

Sorry za błędy ale pisałem z tel.

Takich przykładów nie zrozumieją niektórzy nasi rodacy i dalej będą głosować na Komorowskiego i PO ( to są właśnie klapki na oczach).

Link to comment
Share on other sites

Z jednej strony - Bredzisław, z drugiej - PiS. Między młotem a kowadłem.. W zasadzie, to w Polsce prezydent nic nie może - praktycznie bezużyteczny i niepotrzebny urząd, ważniejszy od niego jest premier. Tak czy siak, teraz lepiej wybrać mniejsze zło, ale na jesień za to mądrze wybrać - bo będą ważniejsze wybory.

Link to comment
Share on other sites

Z dwojga złego wole Komorowskiego bo Duda to PiSowiec i maska Kaczora a wiadomo jaki KACZOR jest po*eb*ny......

Bez obrazy ale ty masz w ogóle prawo do wyborów?

Tylko że za prezesa (Kaczyńskiego) mojej rodzinie było 300 razy lepiej niż obecjnie! Jak pamiętam moi rodzice utrzymywali się z jednego salonu slubnego , co roku wakacje (niemcy,hiszpania) Nowy samochód z salonu nie jakiś po niemcu! A obecnie ? Obecnie mój tato pracuje po 13 godzin na taxi również ledwo co starcza na czynsz na salon na Jana Pawła , a jak pamiętam za Kaczyńskich w sklepie wszystko się sprzedawalo wszystko !!! Wszyscy mówią że przez PiS będzie wojna w Polsce a jak pamiętam to przez PiS i Lecha Kaczyńskiego nie doszło do wojny na Gruzji !! Wracając do wczorajszej debaty oglądałem całą i mogę stwierdzić że tak zdenerwowanego Bredzislawa jeszcze w życiu nie widziałem ! Duda poradził sb znakomicie nie dał się wyprowadzić z równowagi nie wykrecal się z odpowiadaniu pytań zero agresji , przerywania. U bronka ? Tak jak całe PO klamanie mówienie ze dużo się zmieniło na dobre i te blaznienie się z tą jego propagandową stronka ! Końcówka też w stylu PO najazd na PIS i Dude. I on chce promować zgodę i bezpieczeństwo! Od Dudy nic nie usłyszałem by jakoś bardzo "wzywał" PO. Jedyne co zrobił prawie dobrze to dokończenie A2 ale przy wyjeździe z wawy rewelacji nie ma widać że była oddalona fuszerka.

Sorry za błędy ale pisałem z tel.

Prawda, mojej rodzinie też żyło się lepiej za kadencji PiS.

  • Upvote 1

MrCZM4t.png

Link to comment
Share on other sites

Ja tam glosowałem w 1 turze na Kukiza, jako że teraz mam wybór tylko PiS i PO to oczywiście stawiam na PiS. Obydwaj kandydaci są siebie warci, każdy z nich wkręca wałki co zrobią itp. tylko po to żeby dobrać się do koryta - jak głodne świnie. Oglądając wczorajsza debatę miałem wrażenie, że to jacyś pomyleńcy (najlepiej w 4 turze pytań)  Duda zadał Bronkowi pytanie, co zrobili z złożonych obietnic, Bronek zaczął tłumaczyć czego nie zrobił PiS i tak w koło macieja. Pomyśleć, że takie osoby mają taką odpowiedzialność, kpina.

A czytając pierwszy post autora, prawie jeb&%m z fotela.

 

@donw: Jaki tam pan, po prostu Pompa :)

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

W prawdzie nie powinno się o tym pisać lub mówić, ale co tam. Może zbiorę hejty może nie, ciul mnie to obchodzi. W pierwszej turze głosowałem na Kukiza (bo jestem już obywatelem, który może podejmować takie decyzje), a w drugiej turze będę głosował na Pana Dudę bo jestem przeciwko Komorowskiemu i dotychczasowemu systemowi nawet jeżeli ma się nie wiele zmienić to wolę, aby była rotacja w rządzie, a nie ten sam człowiek w dalszym ciągu na tym samym miejscu.

A jeśli o mnie chodzi to wolałbym aby nie schodzić na tematy polityczne. Dział offtopic, ale według mnie to już lekka przesada.

Widzę nabijacz postów numer jeden na tym forum nadal aktywnie uczestniczy w sianiu fermentu. :-)

Podsumowując, Panu Komorowskiemu mówię stanowcze "NIE". Za bramę, raz!

  • Upvote 3

zY8Ts56.png1    J%2BWXcfLHQsq2jP3McV5AQIjSN9k%3D.png

Dzc3JgQ.png  0ii4fOH.png status.png Retired TRUCKERSMP Game Administrator

Link to comment
Share on other sites

Owszem prezydent w Polsce pełni funkcję reprezentacyjną i w głównej mierze ma podróżować i mówić że kraj taki jak Polska jest na mapie świata. ....Wiadomo że pan Duda to tylko członek pewnego karłowatego pana pewnego ugrupowania politycznego, które jest krytykowane za lustrowanie każdej dziedziny życia i wmawianiu co jest najlepsze,a jeśli nie masz poglądów jak pewne ugrupowanie polityczne to Cie obrażą, wyklną albo zamkną w więzieniu. Drodzy użytkownicy forum, niektórzy z was mają lub będą mieć prawo wyborcze w wyborach parlamentarnych, gdy już oglądacie telewizję, to nie łykajcie wszystkiego co przekazują, pomyślcie i miejcie swoje zdanie. Życzę sobie i Wam lepszego jutra :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Obaj są siebie warci ale zagłosuję na Komorowskiego tylko dla tego że DUDA jest z Pisu to raz , dwa okłamuje społeczeństwo jak diabli ( Komorowski zresztą tak samo ) Ale kłamstwo dotyczące wieku emerytalnego to już porażka - Dla przypomnienia PREZYDENT W TYM TEMACIE ma gówno do powiedzenia - może co prawda wystawić ustawę do sejmu ale najpierw to musi być przegłosowane a póki co PO ma większość parlamentarną nawet jeśli PIS by wygrało wybory ( co mało prawdopodobne ) to i tak nie ma na to pięniedzy aby takie coś zrobić - każdy kraj Europy poza Francją podwyższył wiek emerytalny - żyjemy co raz dłużej a mniej nas się rodzi jeśli wiek zostałby obniżony to i emerytury też....

 

Za Kadencji PISU żyło się lepiej bo były to czasy z przed kryzysu wiec i w tedy było inaczej jeśli mam być szczery to na Komorowskiego nie głosowałbym też ale Duda to tempak który ma być zamiast Kaczyńskiego... 

 

Nie twierdze że PO to anioły bez grzechów - A skąd złodzieje tak samo jak PIS - ale nie mamy za wielkiego wyboru

 

 

Albo PO i w miarę spokojnie w tym brak wojny z ruskimi ( tylko tego nam brakuje poza tym Komorowskiego wiecej osób z UE popiera )

 

Albo PIS ( Kompromitacje ciągłe na arenie międzynarodowej na pewno nie sprzyja im.. )

 

 

Tak czy siak - PO choć wolałbym jakaś inną partie 

 

Polecam oglądać wiadomości i te debaty potem poczytać o osiągnięciach PO a potem PIS i sytuacji po tym jak PIS doprowadziło do szybszych wyborów 

 

 

Ja tam glosowałem w 1 turze na Kukiza, jako że teraz mam wybór tylko PiS i PO to oczywiście stawiam na PiS. Obydwaj kandydaci są siebie warci, każdy z nich wkręca wałki co zrobią itp. tylko po to żeby dobrać się do koryta - jak głodne świnie. Oglądając wczorajsza debatę miałem wrażenie, że to jacyś pomyleńcy (najlepiej w 4 turze pytań)  Duda zadał Bronkowi pytanie, co zrobili z złożonych obietnic, Bronek zaczął tłumaczyć czego nie zrobił PiS i tak w koło macieja. Pomyśleć, że takie osoby mają taką odpowiedzialność, kpina.

A czytając pierwszy post autora, prawie jeb&%m z fotela.

 

@donw: Jaki tam pan, po prostu Pompa  :)

 

Duda też strzelił sobie w stopę

 

Np Tutaj jak Prezydent Komorowski zadał mu pytanie

 

- Mówi pan, że nie należy blokować możliwości zatrudniania młodych ludzi. Niech pan powie, czy pan przypadkiem nie blokuje etatu na uczelni wyższej w Krakowie od dziewięciu lat 

 

 

A to prawda bo od 9 lat jest pracownikiem etatowym na uczelni w której nie pracuje... ( bezpłatny urlop.. )

 

Poczytać nie zaszkodzi.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Obaj są siebie warci ale zagłosuję na Komorowskiego tylko dla tego że DUDA jest z Pisu to raz , dwa okłamuje społeczeństwo jak diabli ( Komorowski zresztą tak samo ) Ale kłamstwo dotyczące wieku emerytalnego to już porażka - Dla przypomnienia PREZYDENT W TYM TEMACIE ma gówno do powiedzenia - może co prawda wystawić ustawę do sejmu ale najpierw to musi być przegłosowane a póki co PO ma większość parlamentarną nawet jeśli PIS by wygrało wybory ( co mało prawdopodobne ) to i tak nie ma na to pięniedzy aby takie coś zrobić - każdy kraj Europy poza Francją podwyższył wiek emerytalny - żyjemy co raz dłużej a mniej nas się rodzi jeśli wiek zostałby obniżony to i emerytury też....

 

Za Kadencji PISU żyło się lepiej bo były to czasy z przed kryzysu wiec i w tedy było inaczej jeśli mam być szczery to na Komorowskiego nie głosowałbym też ale Duda to tempak który ma być zamiast Kaczyńskiego... 

 

Nie twierdze że PO to anioły bez grzechów - A skąd złodzieje tak samo jak PIS - ale nie mamy za wielkiego wyboru

 

 

Albo PO i w miarę spokojnie w tym brak wojny z ruskimi ( tylko tego nam brakuje poza tym Komorowskiego wiecej osób z UE popiera )

 

Albo PIS ( Kompromitacje ciągłe na arenie międzynarodowej na pewno nie sprzyja im.. )

 

 

Tak czy siak - PO choć wolałbym jakaś inną partie 

 

Polecam oglądać wiadomości i te debaty potem poczytać o osiągnięciach PO a potem PIS i sytuacji po tym jak PIS doprowadziło do szybszych wyborów 

 

 

 

Duda też strzelił sobie w stopę

 

Np Tutaj jak Prezydent Komorowski zadał mu pytanie

 

 

A to prawda bo od 9 lat jest pracownikiem etatowym na uczelni w której nie pracuje... ( bezpłatny urlop.. )

 

Poczytać nie zaszkodzi.

Co to ma być za powód głosuje na komoruskiego bo Duda jest z pisu ku.... Gosciu zastanów się trochę ! Co do kryzysu kryzys walnął w 2008 r. i tak mu się wydaje że Polska najbardziej ten kryzys dotknął ale jeszcze "mnie" na życie jakie prowadziłem od zawsze do 2010 roku kiedy Polska zaczęła się sypać i Polacy odczuli to na własnej skórze. No ale ty będziesz nadal w przekonaniu totalny (...) że glosujesz na mniejsze zło. Druga sprawa trzymanie sztamy z ruskimi to najgorsze co może być ! Już mieliśmy PRL i dalej chyba nie chcemy nie ? Trzecia sprawa Komorowski to totalny odiota dasz mu papierek o sprzedasz załóżmy polowy fabryk na mazowszu a co tam podpisze! Tak właśnie Polska traci swoją gospodarkę za pis. Nie pamiętam by coś było sprzedawane. Nawet polskie FSO jako tako chodziło ! POlszewictwo tak obiecali gazoport że ch... Zrobili ! I ty nadal chcesz głosować na ta bandę kretaczy oszustów?

ab269392.gif
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.