Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Długie światła i Koguty


[RT] Aro34

Recommended Posts

Nigdy jeszcze nie widziałem żeby ktoś miał więcej niż 2 koguty na dachu. Mam słaby sprzęt do gry (na pustej trasie maks. 15 fpsów), ale mam ustawione żeby te koguty widzieć, żeby widzieć poświatę świateł drogowych i nie zauważyłem spadku fpsów.

Mało grasz najwidoczniej...

Mam przejechane na multi wiele, a kierowców z liczbą kogutów na dachu przekraczającą liczbę 2 widziałem chyba jeszcze więcej...

  • Upvote 2

if i'm online you can FOLLOW ME ON MAP! //

if you have 'something' to me then write PM in English or Polish!

i don't accept anyone on steam!
photo.jpg facebook_48x48.png Twitter_logo_blue_48.pngdb7f21ef324bf7c1b313e517461a0ba9.png
3522842343.png

Link to comment
Share on other sites

Osobiście żałuję, że SCS przygotował tak słabe koguty dostępne na dachu, gdyby nie to, to w ogóle nie dodawałbym sobie żadnych kogutów na rurkach. Z drugiej strony dziwi mnie robienie z trucka choinki z bombkami. 2 koguty lub co najwyżej 4 (2 u góry i 2 na dole) powinny być maksimum jakie można nałożyć na trucka, bo chociażby cały rząd tych światełek wygląda paskudnie.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Mój komputer jest może słaby, ale... spadek FPSów od kogutów?? (sam jeżdżę 2 koguty + Bonfire - ale tylko przy ciężkich ładunkach i traktorze na naczepie) Ludzie, musicie mieć komputery chyba za 900 zł że tak wam chodzi (-_-).

W zależności ile ma lat komputer, jaką moc. Nie od razu ludzie maja 900 zł. Niektórzy powolutku składają i kupują potem.

Link to comment
Share on other sites

Mój komputer jest może słaby, ale... spadek FPSów od kogutów?? (sam jeżdżę 2 koguty + Bonfire - ale tylko przy ciężkich ładunkach i traktorze na naczepie) Ludzie, musicie mieć komputery chyba za 900 zł że tak wam chodzi ( -_-).

Tobie nie będzie lagować, ale osobie która obok ciebie będzie przejeżdżać - już tak.

 

Ja na wysokich mam lagi jak ktoś koło mnie na kogutach daje, a komp taki średni (4 lata na karku, w dodatku gotowiec z grafą 1GB :P. W 2011 wart 2500 zł, dziś jakieś 800)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.