Jump to content

M&M TransporT


Memory660

Recommended Posts

23veyvl.jpg

M&M TransporT Słyszałeś kiedyś o nas ? Może nas widziałeś ? NIE !? No to teraz masz okazję dowiedzieć się czym jesteśmy :)) Miłego czytania !

 2j269ow.jpg

Założycielem firmy jest Miszczu to on wniósł alternatywę oraz włączył w ten temat mnie Memor`ego. Razem stworzyliśmy to ! Spedycję która łączy graczy Euro Truck Simulator 2 Multiplayer.
Siedziba naszej firmy mieści się w Poznaniu jak i Amsterdamie. Mamy zamiar poszerzenia naszych horyzontów po za Polskę i Niemcy ale również Wielką Brytanie, Francję Czy Włochy.
 
2j269ow.jpg
 
Dysponujemy na chwilę obecną 3 markami ciągników siodłowych. Jest to Volvo,Scania i Daf mamy w planach również zakup następnych pojazdów spedycji takich jak Mercedes czy DAF.

mab339.jpg
ao2qo9.jpg2e3mxyx.jpg

zme92p.jpg34t9xrl.jpg


Czy posiadamy jakiś komunikator ?!
Ależ oczywiście że tak! U nas nie ma MUMBLE i innych tanich podrób TeamSpeak.
Posiadamy wynajmowany komunikator TeamSpeak3 z racji tego że firma jest nowa i nie widzę sensu wydawać na razie pieniędzy na własny komunikator. Na pewno nastąpi zakup własnego TeamSpeak3 ale jeszcze nie w tej chwili :)

IP: 178.217.186.86:11422
Na chwile obecną jest on wynajmowany ale w miarę rozwoju firmy założymy swój własny.
 
2j269ow.jpg

REKRUTACJA 20/20

2j269ow.jpg

Forum zostało przystosowane do wymagań Spedycji jest ono cały czas udoskonalane na podstawie bazy phpbb by przemo.
Jest tutaj parę stanowisk o które toczy się rywalizacja.
Tworzymy razem z pracownikami miłą i rodzinną atmosferę.

2j269ow.jpg
 
Za pewne zastanawiasz się nad naszymi wymaganiami !?
O tuż wymagani są tak małe że prawie ich nie ma.
Co wystarczy spełnić !? O tuż to:
*Wiek minimalnie 15 lat.
*Znanie regulaminu M&M TransporT
*Posiadanie ciągnika siodłowego do czasu otrzymania, ciągnika z firmy.
*Znanie zasad ruchu drogowego
*Kultura osobista
*I poczucie humoru :)

2j269ow.jpg
 
Jesteśmy nową firmą więc nasza firma potrzebuje pracowników. Jesteś chętny złóż podanie, po zaakceptowaniu podania przejdziesz 2-etapowy okres rekrutacji. Zastanawiasz się na czym ona będzie polegała ?! O tuż wystarczy aktywnie uczestniczyć w życiu Spedycji. Następnie jest jazda testowa z Szefem w tym przypadku z Miszczem lub Memorym i Witam w Spedycji chcesz złożyć podanie ? KLIK
 

2j269ow.jpg

Pozdrawiamy Administracja M&M TransporT

M&M TransporT zastrzega sobie wszystkich praw co do powyższego tekstu

 2j269ow.jpg

Link to comment
Share on other sites

2j269ow.jpg


Witam was.


Dzisiejszy dzień był dniem rekrutów, mieli oni za zadanie pokazać jak znają się na przepisach ruchu drogowego jak i na znajomości mapy (chodziło o wybranie najlepszej trasy do celu)


nyw6ch.jpg


Wystartowaliśmy z Poznania przez Warszawę do Olsztyna po czym na Szczecin.


Po dotarciu na Olsztyn jednemu z naszych kierowców przytrafiła się nie miła niespodzianka, konkretne konwój rosyjskiej spedycji który pociągnął za sobą stertę lagów co wiązało się z niemiłymi konsekwencjami.


oasri1.jpg


Więc w ostateczności skończyliśmy na serwisie u najlepszego mechanika w Olsztynie. Wszystko po to by jak najszybciej dojechać do Szczecina z dostawą do firmy które podpisały z naszą firmą kontrakt.


2j5f7f8.jpg


dp7o07.jpg


Po wyklepaniu nadwozia, wymienieniu tylnej osi, oraz doprowadzeniu silnika do ładu ruszyliśmy w dalszą trasę do Szczecina, bo przecież z kontraktu trzeba się wywiązać.


6nqb1y.jpg


2upthuh.jpg


Po dojechaniu do Szczecina, rozładowaniu się i rozliczeniu z firmami, okres rekrutacji zakończył się dla 2 graczy. Witamy w zespole M&M TransporT Kubala i Kubamatynia


33be749.jpg


16atseu.jpg


2j269ow.jpg


Pozdrawiam was i idę na zasłużony odpoczynek bo rano znów trzeba ruszyć w trasę...


 2j269ow.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

2j269ow.jpg


Witam wszystkich.


Dziś odbył się test nowo wydanego Mercedesa Actrosa MP4 z Silnikiem 600+ HP.


xp0kz9.jpg


Test polegał na sprawdzeniu spalania przy średniej prędkości 90 Km/h jak i również drogi hamowania, i pozostałych parametrów jak przyśpieszenie którego nie uwzględniłem w tabeli ponieważ chce o tym powiedzieć coś więcej no i oczywiście powiem czemu taka a nie inna ocena MOIM ZDANIEM, zaznaczam jeszcze raz to jest moje zdanie ja mam takie odczucia co do tego ciągnika siodłowego, co nie oznacza że wy macie takie same. Więc zapraszam do przeglądu :)


123rt4l.jpg


Dobrze więc tak...


Po pierwsze przyjrzyjmy się samemu ciągnikowi.


30sgdnl.jpg


30kek1x.jpg


169rolx.jpg


2d1mzwo.jpg


30kek1x.jpg


14aj6fn.jpg


24qogly.jpg


 


2j269ow.jpg


Więc tak, ciągnik jest estetycznie wykonany miło się go ogląda. Ma lekko zadziorną sylwetkę.


Co do wnętrza jest ono dosyć przestronne mamy tutaj sporo miejsca przy kierownicy i konsole która jest starannie dopasowana do naszych potrzeb uzupełniona w "full opcji" czyli drewno i jasna tapicerka z tego co się orientuję to wersja standardowa też jest ładnie wykonana, do fotela pasażera jest spora odległość więc bez problemu możemy się przemieszczać po kabinie.


2j269ow.jpg


Co do samej opinii technicznej skąd? Dlaczego?


Już tłumaczę.. Dałem 7/10 naszemu mercedesowi ponieważ jak dla mnie ma zbyt słabe hamulce czyli zbyt długą drogę hamowania (kwestia przyzwyczajenia)


Następną sprawą jest jego przyśpieszenie, ma on stosunkowo krótką skrzynie biegów przez co nie ma problemów z większym ciężarem lecz moim zdaniem jest ona za krótka, po zmianie 2 biegów w górę nadal mam prawie zamknięty licznik obrotomierza.


Co do samego spalania nie mam zastrzeżeń jest to baardzo oszczędny moim zdaniem ciągnik (może dla tego że do tej pory użytkowałem tylko v8 i 700 HP :D)


Polecam ten ciągnik dla osób które tak jak ja szukają przyjemności z jazdy.


 


Pozdrawiam M&M TransporT


23veyvl.jpg

  • Upvote 1

 2j269ow.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dziś odbyła sie jazda próbna naszego rekruta który miał za zadanie sie wykazać i zapewnić Nas że jest dobrym kierowcą . 

 

2s6wrgi.png

 

Wyruszyliśmy w trase z Białegostoku do Ostravy.

Krótka przerwa na papieroska kawke itp.

 

2w4aflz.png

 

po dotarciu na miejsce docelowe odczepiliśmy nasze ładunki,zabraliśmy papiery i udaliśmy sie na pauze. :)

 

14wsw1y.png

 

sfcfg9.png

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj luźna trasa z rekrutem


1y8ocy.png


 


Później dojechał do Nas kolega który musiał od razu zatankować,udało mu sie dojechać na oparach :) Farciarz :D


23m92kz.jpg


 


 


Później zrobiliśmy sobie przerwę na kawe,niestety jeden z naszej trójki musiał śpieszyć na rozładunek. :)


 


2nqbry1.jpg


 


 


Tak oto we dwóch dotarliśmy do promu i każdy udał się w swoją strone. :)


fnx06v.png


 


VS M&M Transport pozdrawia  B) 


Link to comment
Share on other sites

No niestety ale.. Po 1. Firma owa o której mówisz nie jest zarejestrowana na ets2mp.pl Po 2. Firma jakaś nagle się pojawia i są pretensje. Po 3. Czy ty chcesz naprawdę mnie zdenerwować ? I już nareszcie Po 4. Jeżeli firma ma rok to jest w niej tylko 3 "Kierowców" o ile wgl jeżdżą bo raczej wątpię.

Pewnie chcesz jakiś dowód ? no to proszę:

Oto wszyscy uczestnicy firmy :)

4uzbwj.png

 

Aaa jeszcze taki mały szczegół moja i kolegi firma jeździ sporo po mapie, widujemy inne firmy jak i one widują nas. Widujemy nawet firmy które nie są popularne, ale was jeszcze nigdy, ale to nigdy w życiu od kiedy jeżdżę w ets nie widziałem więc wniosek jest jeden. 3 graczy którzy uważają się za firmę, spoko ja nie mam nic do tego, ALE mnie nie denerwujcie takimi bezsensownymi wpisami. Wiesz ile firm jest jak wpiszę w google M&M Transport ? nie wiesz to ci powiem 8, 8 firm jest i każda jest inna ... Więc o co tak naprawdę masz problem ? O to że od roku macie 3 kierowców ?? Czy co bo nie rozumiem udało Ci się mnie tylko zdenerwować.

 2j269ow.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ostatnia trasa na dzień dzisiejszy.


Wyjeżdżaliśmy sobie z Warszawy spokojnie bez problemów


 


2rxhfuo.jpg


 


 


aż tu nagle gdy tylko mineliśmy znak miasta... awaria,coś z komputerem,za nim przyjechał serwis minęło troche czasu,po swojej krótkiej robocie zainkasował euro i pojechał...  


 


25ez5h5.jpg


 


 


Dalej na szczęście obeszło sie przez problemów i dojechaliśmy spokojnie na miejsce docelowe..


 


 


 


Tak oto zakończył sie dzisiejszy dzień.. bez szału  :D 


Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam wszystkich którzy czytają moje wypociny :) Więc by nie przeciągać... Zapraszam do lektury :)


2j269ow.jpg


Droga przebyta to Poznań - Paris


 


Zacznę od tego że nasza firma diametralnie się powiększyła od ostatniego mojego postu oto nasza połowa ludzi


(dokładnie połowa dziś Ci dwaj rekruci zajmują stanowisko kierowcy :) )


2ef5o54.jpg


Zdjęcie zostało wykonane po zebraniu firmy i 6 z nas udało się w trasę podzieliliśmy się na 2 zespoły po 3 osoby.


x6d5pz.jpg


Po załadunku, odebraniu papierów, sprawdzeniu powietrza w oponach i załatwienia potrzeby w toalecie ruszyliśmy...


2prg183.jpg


2egd8v4.jpg


W czasie naszej wędrówki spotkaliśmy się z naszym kierowcą który postanowił wyruszyć z nami


2uz6kit.jpg


Niestety, ale szef miał ważny telefon co do zgodności ładunku i musiał szybko jechać to sprawdzić a nasz trójka udała się na rozładunek


dtixc.jpg


Po oddaniu papierów, otrzymaniu potwierdzenia przelewu oraz mocnej kawie, pojechałem do mojego kolegi współwłaściciela...


 


Co było dalej dowiesz się potem :) Pozdrawiam, Administracja M&M Transport Zapraszam na naszą stronę >>> FORUM <<< Tutaj możesz złożyć CV

 2j269ow.jpg

Link to comment
Share on other sites

2j269ow.jpg


Trasa: Paris-Brno


 


Po dotarciu do mojego kolegi współwłaściciela okazało się że mamy zlecenie od firmy STOKES.


W zamian za szybką reakcję, bezkolizyjny dowóz i dotarciu na czas, firma miała dostać 2 nowe ciężarówki Volvo FH16 540 i 600 koni.


Bez chwili zastanowienia przyczepiliśmy naczepy, wzięliśmy papiery i ruszyliśmy....


ehafbb.jpg


Chwilę po wyjechaniu po za miasto Miszczowi strzeliła opona na bliźniaku, na szczęście miał zapasową.


(od tamtego czasu zacząłem wozić ze sobą zapasową opone :) )


2jecv39.jpg


Po około 40-50 minutach byliśmy w stanie ruszyć dalej i musieliśmy za wszelka cenę nadrobić stracony czas....


5buut1.jpg


Bezpiecznie dojechaliśmy do Brno i oddaliśmy naczepy byliśmy 7 minut przed czasem ale na zegarach wskazówka pokazywała cały czas nieubłaganą prędkość 100 km/h ...


Po czym zadzwoniłem do dyspozytorów ogłosić że mamy 3 nowe ciężarówki i by przyjechali je zabrać.


Trzy ponieważ razem z Miszczem podpisaliśmy kontrakt z firmą STOKES która zaoferowała nam jeszcze jeden ciągnik siodłowy.


Po czym 2 dyspozytorów poszło przemalować ciężarówkę do lakierni a my uderzyliśmy w kimono, a kiedy wstaliśmy, tiry były pomalowane i dodatkowa jedna ciężarówka była już gotowa do podróży....


1z1dx1j.jpg


Pogoda nam dopisała a ja postanowiłem zrobić jeszcze jedno zlecenie z Brno do Poznania.


Ale człowiek nie powinien pracować więcej niż ustawa przewiduje bo dzieją się złe rzeczy...


vfdn4p.jpg


29y43h3.jpg


Kiedy już wyklepali blachy, założyli potłuczone światła, wymienili koguty, nastawili oś, i przy okazji sprawdzili sprawność silnika zostałem powiadomiony że mogę odebrać mojego tira od mechanika Volvo...


Niestety ze względu na uraz doznany podczas wypadku (złamana ręka) muszę sobie odpuścić zlecenia na miesiąc...


Ale nie mogłem odmówić zrobienia sobie zdjęcia z kierowcą z firmy POLAND-TRANS...


On nic nie wiedział a ja po cichu podjechałem swoim volvo i machnąłem zdjęcie na pożegnanie :)


6698xi.jpg


 


Pozdrawiam, Administracja M&M Transport Zapraszam na naszą stronę >>> FORUM <<< Tutaj możesz złożyć CV

 2j269ow.jpg

Link to comment
Share on other sites

Witajcie !

Dzisiaj zdam krótką relację z jazdy weekendowej :)
Zapraszam :)

 

Konwój: Weekendowa Jazda

Trasa: Bańska Bystrzyca - Olsztyn / Olsztyn - Frankfurt

 

 

87db0e22ceed5a42.png

454f881ae59340d4gen.png

Spotkaliśmy się w B.Bystrzycy gdzie podpisaliśmy kolejny kontrakt z firmą, tym razem z POSPED

Po załadunku, odebraniu papierów byliśmy gotowi do drogi

 

88456002d584c00e.png

Chwila odpoczynku po przejechaniu granicy... I dalej w drogę

 

d172c8840dfc36b5.png

ecb4a6195d957074.png

W Olsztynie opona postanowiła strzelić przy tym uszkadzając drugą bliźniaczą oponę...

Ale byliśmy już tak blisko firmy że doholowaliśmy kolegę :)

 

 

 

 

 2j269ow.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.