Jump to content

Zastrzeżenia co do Multiplayera by Malanoś


Malanoś

Recommended Posts

Kogo? Mojej firmy.

Pomimo udokumentowanego odwolania 2 tygodnie bana przeminely bez echa. Tak samo dzis. Jaki jest sens dania 2 osobom bana na 3 dni a jednej na permamenta za to samo w dodatku nieslusznie przesadzone zdarzenie? Zreszta i tak jak sie odwoła to nikt tego nie rozpatrzy.

 

Ok, to nie bede reagowal skoro nie podales linkow... Jak chcesz zlozyc skarge to podawaj konretne linki, obrazki, dowody... A rzucasz slowami, ale nie mowisz o konretnych przypadkach. Z tego co czytam powinienem wywalic cala ekipe i tobie dac admina, co? 

 

@WooQash przejrze i zobacze czy poprawne bany itp. Dzieki za zgloszenie.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Rosja i wszystko jasne. Blokował bym dożywotnio adres IP z rosji i by na kindybałach mogli pograć, a nie na multi :).

Nie przesadzaj... nie każdy gracz z Rosji jest taki za jakich ich uważamy ;) Co prawda mnie częściej udaje się spotkać trolli z tego kraju niż porządnych kierowców. Nie powiem, bo zdarzają się przypadki, że trafi się na takiego, który przepuści, podziękuje, mrugnie światłami :) Więc blokowanie rosyjskich IP to głupota.

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

Nie przesadzaj... nie każdy gracz z Rosji jest taki za jakich ich uważamy ;) Co prawda mnie częściej udaje się spotkać trolli z tego kraju niż porządnych kierowców. Nie powiem, bo zdarzają się przypadki, że trafi się na takiego, który przepuści, podziękuje, mrugnie światłami :) Więc blokowanie rosyjskich IP to głupota.

A powiem Ci, że spotkałem wczoraj uprzejmego ruska, którego wyprzedzałem, na końcu kiedy włączyłem kierunek, aby zakończyć manewr zaczął mrugać światłami, że mogę zjeżdżać. Z każdego kraju trafiają się tacy gracze.

Link to comment
Share on other sites

No oczywiście, że odrzucił bo cóż innego mógł zrobić :) A tamten gościu niech śmiga po multiplayerze i rammuje innych. I oczywiście kolega Admin wyróżnia pozostałe bany żeby mi udowodnić jaka to ja jestem zła, mimo iż wszystkie nie są w 100% z mojej winy, może oprócz insultingu bo miałam powód żeby napisać jedno niewinne słowo, które wszyscy gracze ets'a piszą codziennie gdy jakiś głupek blokuje im specjalnie drogę :P

To jest faktycznie typowy schemat, od którego my gracze nie możemy się odciągnąć bo Administracja jest powolna i nie mam im tego za złe jeśli w ogóle się zjawią. Otóż, tak jak ktoś tam wyżej pisał przykład schematu typowego gracza który postanowił złożyć report: zostaje uderzona i reportuje, ale Admina nie widać więc nie popuszczę gościowi, który zniszczył mi mój ciężko przewieziony ładunek i sama stosuje mu kare na takiej zasadzie jak on mi. No i w tym momencie zjawia się Admin. Jakież to piękne.

 

Gadacie i gadacie nie rozumie o co chodzi? Po SS widać że to wy go blokowaliście chyba ze macie swoje nagranie że jest inaczej{mnie jak by tak blokowano zrobił bym to samo co ta osoba}

O tak, jedno zdjęcie i wystarczy zwalić winę na nas. Przez całą drogę od uderzenia mnie, ten gościu spychał kolegów z firmy a potem zjechał na pobocze, więc my też żeby uspokoić jakoś rajdowca. Ja już miałam odjeżdżać ale blokował mi tył mój kolega. Nie nazwałabym tego blokowaniem po prostu go obkrążyliśmy i mieliśmy już odjeżdżać ale niestety. Było nagrywane przez Malanosia ale się coś popsuło w programie. Też bym chętnie nagrywała ale niestety, ścinki są diabelskie.

Mi to i tak już lata, bo Admini mnie zawsze tak traktują i nie rozumieją wyjaśnień tylko wiedzą lepiej, ale szkoda mi kolegi, który dostał permbana. To na prawdę niesprawiedliwy ban.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Admin widział to co chciał widzieć. O ile dwie osoby jakoś przetrwają ten trzy dniowy ban o tyle ja bym prosił o zredukowanie bana do 3dni dla Egzekutora który został potraktowany bardzo surowo. Ciekawe jak karacie cheaterów?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

No oczywiście, że odrzucił bo cóż innego mógł zrobić :) A tamten gościu niech śmiga po multiplayerze i rammuje innych. I oczywiście kolega Admin wyróżnia pozostałe bany żeby mi udowodnić jaka to ja jestem zła, mimo iż wszystkie nie są w 100% z mojej winy, może oprócz insultingu bo miałam powód żeby napisać jedno niewinne słowo, które wszyscy gracze ets'a piszą codziennie gdy jakiś głupek blokuje im specjalnie drogę :P

To jest faktycznie typowy schemat, od którego my gracze nie możemy się odciągnąć bo Administracja jest powolna i nie mam im tego za złe jeśli w ogóle się zjawią. Otóż, tak jak ktoś tam wyżej pisał przykład schematu typowego gracza który postanowił złożyć report: zostaje uderzona i reportuje, ale Admina nie widać więc nie popuszczę gościowi, który zniszczył mi mój ciężko przewieziony ładunek i sama stosuje mu kare na takiej zasadzie jak on mi. No i w tym momencie zjawia się Admin. Jakież to piękne.

 

O tak, jedno zdjęcie i wystarczy zwalić winę na nas. Przez całą drogę od uderzenia mnie, ten gościu spychał kolegów z firmy a potem zjechał na pobocze, więc my też żeby uspokoić jakoś rajdowca. Ja już miałam odjeżdżać ale blokował mi tył mój kolega. Nie nazwałabym tego blokowaniem po prostu go obkrążyliśmy i mieliśmy już odjeżdżać ale niestety. Było nagrywane przez Malanosia ale się coś popsuło w programie. Też bym chętnie nagrywała ale niestety, ścinki są diabelskie.

Mi to i tak już lata, bo Admini mnie zawsze tak traktują i nie rozumieją wyjaśnień tylko wiedzą lepiej, ale szkoda mi kolegi, który dostał permbana. To na prawdę niesprawiedliwy ban.

Każdy dobrze wie jak jest jak sie nie ma SS jako dowód czy nagrania to zawsze będzie wasza wina koleś wykorzystał sytuacje i jest jak jest. Co do tego bana to pewnie da się jakoś to załatwić bo faktycznie za samo to dostać Perm to lekko przegiecie {w sumie tego SS można interpretować na 100 różnych sposobów :)...) co do dalszego tematu miałem taka fajna sutuacje gdzie 2 ruskich jechało pod prad i kolizja zgłoszone dostali bana? oj nie bo Admin nie może uwierzyć ze 2 osoby jechały pod prąd :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

@Malanos w koncu o co ci chodzi? O skargi czy o odwolania od banow? 

 

 

 

Otóż, tak jak ktoś tam wyżej pisał przykład schematu typowego gracza który postanowił złożyć report: zostaje uderzona i reportuje, ale Admina nie widać więc nie popuszczę gościowi, który zniszczył mi mój ciężko przewieziony ładunek i sama stosuje mu kare na takiej zasadzie jak on mi. No i w tym momencie zjawia się Admin. Jakież to piękne.

Za glupote sie placi... Reportujesz, admin sie zjawia i co widzi :)?

 

Rq0PkXp.png

 

 

 

 O ile dwie osoby jakoś przetrwają ten trzy dniowy ban o tyle ja bym prosił o zredukowanie bana do 3dni dla Egzekutora który został potraktowany bardzo surowo. 

Gdy malanos pisal do mnie proszac o odbanowanie jego znajomych, powiedzialem mu aby zrobili Ban Appealing.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Prowadzice rekrutację na Administrację serwera? może Kilka osób chętnie by wam pomogło? Podpowiem wam wszystkim tak: jeżeli ktoś wam zjeżdża drogę klimacie F10 da się już robić fotki podczas jazdy, postukajcie ich kilka i reporcik, im ktoś na koncie ma więcej banów tym większe kary dostaje, jak komuś admin da waszym zdaniem za krótko to piszecie mu na Pw że Ty się starszy, a on go nie kara tylko robi mu krótką przerwę. To jest symulator i jeżeli komuś oddajesz za rammowanie to admin dobrze robi że daje bana Tobie tu nie ma oddawania, jak w życiu ktoś Ci zajedzie drogę to i Ty mu musisz? co to rosja? Miejcie trochę inteligencji, pięści zaciśnijcie, to jest tylko gra, oddawanie aby rozjuszy trolla. Ile to razy miałem tak że prowadząc jakiś konwój trafił się troll i blokował czasami się reportów nie chce pisać bo z trasy więcej przeszkadzających niż ludzi w konwoju i jeżeli ktoś nam przeszkadza bardzo to report. Wszystko nagrywmy. Mówisz o wyższości firm nad innymi takowe firmy wprowadzają ład na MP bo kazdy dba o reputację, często szefami są dorośli ludzie oraz report z nich są potwierdzane filmami, fotami więc jak im nie wierzyć w końcu niosą one pomoc administracji. Napisalem tak dużo bo siedzę na kablu. Pozdrawiam

820e41489f685989gen.png12645094_536094586558375_328596795343939

Link to comment
Share on other sites

Malanoś przedstawił swoje zastrzeżenia, ok. Ale teraz zamiast się wzajemnie objeżdżać i wytykać błędy to lepiej razem pomyślcie nad rozwiązaniem. MP powinno być wspólnym dziełem dev'ów i społeczności. Można powiedzieć, że mwl to jednoosobowe niezależne studio więc nikt mu nie siedzi nad głową i nie dyktuje jak modyfikacja ma wyglądać. To dopiero wersja Alpha. Wiele się może jeszcze zmienić :)

  • Upvote 1
 
Dołącz do jednej z najstarszych vs'ek | hvlogistyka.pl
Link to comment
Share on other sites

Hmmm. Pierwsza myśl - jeżeli zostałeś zrammowany czy jakkolwiek to nazwać to po co się odwdzięczać? Walnij reporta i tyle, w końcu ktoś zareaguje. Następna ofiara trolla zapewne też wyśle reporta i tak do skutku, aż da to jakiś znak administratorowi że coś jest nie tak.

 

Po drugie, nigdy, ale to nigdy nie zrozumiem tego glupstwa, ze gracz reportuje kogos, a gdy sie admin do niego teleportuje, to co widzi? Reportujacy ramuja reportowanego... I co ma w tej chwili zrobic? Reportujacego ktory ramuje ma poglaskac po glowce, a reportowanego ma zbanowac bez powodu? Jezeli administrator czegos nie widzi, to jak ma za to banowac? 

Odpowiedz mi szczerze, chcialbys zostac zbanowany jedynie na podstawie reporta? Przyklad:

Co w takiej sytuacji? Jestes zadowolony, tak? Czy moze zdenerowany bo bez powodu ktos cie zbanowal. 

 

Nigdy nie jestesmy pewni co sie wydarzylo, codziennie dostajemy wiadomosci "tamta firma mnie nie lubi i mnie ramuje" "tamta firma malpuje moje malowania, ZRUPCIE cos!"...

 

Jezeli tego chcecie, to zmienimy system. Jeden wyslany raport = ban dla reportowanego. Wtedy na pewno nikt nie bedzie plakal ze jego report nie zostal sprawdzony, albo admin nie dopatrzyl sie niczego zlego...

 

Ten problem jest praktycznie wszędzie, na każdych serwerach z przeróżnymi grami. Sam nie rozumiem jaki jest sens reportowania kogoś jeżeli po chwili w celu rewanżu robimy mu to samo, wtedy dajemy tej osobie preteksty do nagrania filmiku, wysłania reporta i wtedy to nic dziwnego, że administrator ukara Ciebie, a nie osobę wcześniej reportowaną. Administrator pracuje na bazie tego co widzi, a nie tego co jest napisane, chyba normalne. :)

Wiadomo że administrator ma prawo się pomylić, to też człowiek, dostać kicka za nic można tylko dlatego że ktoś pomyli ID przy wpisywaniu komendy, a to jest całkiem normalne i każdy gracz powinien to zrozumieć, lecz każdemu ciężko to przychodzi.

 

Według mnie głównym powodem powstania tej sytuacji jest po prostu liczba graczy na serwerze. Wiem jak ciężka jest praca administratora na serwerach które mają po stu graczy bo sam takowym byłem, a nawet nie myślę jak to wygląda gdy na serwerze mamy dwa tysiące graczy.

 

Drugie zastrzeżenie. Jak się dostanie niesłusznie bana co trzeba zrobić? Udać się do działu "Ban Appeal". Dobre Ci sobie. Składałem w ów miejscu DWA appeale. Żaden nie został nawet przeczytany przez 4 dni(bo na tyle były te bany). 

 

Wyjaśnijcie mi jedną rzecz. Najpierw dostaje się bana w sumie za pierdołę i chęć dalszej jazdy bez ów delikwenta, a następnie nie można się od tego odwołać. Jaki w tym sens?

No i tu masz akurat rację bo apelacje powinny być sprawdzane na bieżąco i jest to bardzo duży powód do zdenerwowania.

 

Wszystko jest do poprawy, wiadomka. :P

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ban appeale sa sprawdzane na biezaco, zdazaja sie jednastkowe sytuacje, gdy dany admin nie jest wstanie przez problemy w realu. Wtedy, gdy to zauwaze, sprawdzam je ja.

Co do skarg, rowniez sa rozpatrywane na biezaco, to ze nikt ich nie sprawdza w dniu ich napisania, to nie oznacza ze zgloszony nie zostanie ukarany...

Co do zbanowania twoich trzech kumpli i kolezanki... Sami sa sobie winni, nawet dalem screenshot od admina. 

 

I patrz, @malanos, nie byloby tego watku, zebym po znajomosci odbanowal twoich znajomych ;). A jako ze nie jestem za kolesiostwem i kazalem zrobic to samo co dla innych - > ban appealing, to napiales niezbyt pochlebny temat, bez konkretow.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ban appeale sa sprawdzane na biezaco, zdazaja sie jednastkowe sytuacje, gdy dany admin nie jest wstanie przez problemy w realu. Wtedy, gdy to zauwaze, sprawdzam je ja.

Co do skarg, rowniez sa rozpatrywane na biezaco, to ze nikt ich nie sprawdza w dniu ich napisania, to nie oznacza ze zgloszony nie zostanie ukarany...

Co do zbanowania twoich trzech kumpli i kolezanki... Sami sa sobie winni, nawet dalem screenshot od admina. 

 

I patrz, @malanos, nie byloby tego watku, zebym po znajomosci odbanowal twoich znajomych ;). A jako ze nie jestem za kolesiostwem i kazalem zrobic to samo co dla innych - > ban appealing, to napiales niezbyt pochlebny temat, bez konkretow.

 

Mało pochlebny?

Jeżeli administracja nie chcę zmian, nic nie poradze. Ale polecam link: http://strawpoll.me/4358579/r. Konkrety masz w liczbach. Nie jestem sam w moich przekonaniach ;)

 

Pozdrawiam.

1988290_ets2_00854.png

Link to comment
Share on other sites

Powiem szczerze, ze nie dziwie sie :). Kazda ukarana osoba jest niewinna, nawet jak dasz dowody na to ze bylo inaczej, ona jest dalej niewinna i zostala bezpodstawnie zbanowana. Admin jest zly i niedobry, banuje niewinnych, osoby ktore nic zlego nie robia. 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Powiem szczerze, ze nie dziwie sie :). Kazda ukarana osoba jest niewinna, nawet jak dasz dowody na to ze bylo inaczej, ona jest dalej niewinna i zostala bezpodstawnie zbanowana. Admin jest zly i niedobry, banuje niewinnych, osoby ktore nic zlego nie robia. 

Nie każda więc nie mów za wszystkich :P 

Link to comment
Share on other sites

Powiem szczerze, ze nie dziwie sie :). Kazda ukarana osoba jest niewinna, nawet jak dasz dowody na to ze bylo inaczej, ona jest dalej niewinna i zostala bezpodstawnie zbanowana. Admin jest zly i niedobry, banuje niewinnych, osoby ktore nic zlego nie robia. 

 

Ehhhh nie dojdziemy w tym temacie do ładu, bo to jest temat o którym można mówić godzinami. Nie powiedziałem że każdy jest niewinny. Chodzi mi poprostu o stosunek adminów do graczy. Przykład? Jak to stwierdziło pare osób, coraz rzadziej pojawiają się kicki. W większości lecą bany. Nawet za błahostki. Moja sugestia polega na tym by zmienić albo nastawienie graczy do adminów, albo adminów do graczy. W sumie te dwie sugestie opierają się na sobie. Ale ja nie jestem w zarządzie Multiplayera więc nie będę mówić co macie robić. Jak uważacie, że wszystko jest ok i nie potrzeba zmian, nie mam nic do dodania.

  • Upvote 1

1988290_ets2_00854.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.