Jump to content

Jak edytować ogranicznik predkości ( o ile to możliwe )


HanibaII243

Recommended Posts

Generalnie w opcjach gry możesz go wyłączyć całkowicie.

Wiem to jednak nie odpowiada mi to gdyż jestem przyzwyczajony do trzymania ciągle ,,W" a jechanie 130 km/h przy ruchu to pewna śmierc ;/

"

Generalnie w opcjach gry możesz go wyłączyć całkowicie.

Wiem to jednak nie odpowiada mi to gdyż jestem przyzwyczajony do trzymania ciągle ,,W" a jechanie 130 km/h przy ruchu to pewna śmierc ;/

"

Link to comment
Share on other sites

Znalazłem w sieci link do moda, ale niestety nie jestem pewien czy on działa...

http://www.mediafire.com/download/0k4m0w0doetbfo8/Ograniczenia+pr%C4%99dko%C5%9Bci.zip
Piszą, że na patchu 1.13.3 powinno działać...

Ale o luju kiedy to było...

if i'm online you can FOLLOW ME ON MAP! //

if you have 'something' to me then write PM in English or Polish!

i don't accept anyone on steam!
photo.jpg facebook_48x48.png Twitter_logo_blue_48.pngdb7f21ef324bf7c1b313e517461a0ba9.png
3522842343.png

Link to comment
Share on other sites

Znalazłem w sieci link do moda, ale niestety nie jestem pewien czy on działa...

http://www.mediafire.com/download/0k4m0w0doetbfo8/Ograniczenia+prędkości.zip
Piszą, że na patchu 1.13.3 powinno działać...

Ale o luju kiedy to było...

Dzięki za chęci niestety nie działa już ten mod

Jest ponoć jeszcze opcja że w edycji game.sii można zmienić te wartość - problem w tym że zakodowany jest ;/

Edytuj swoje posty, nie pisz jednego pod drugim // Wexu

Link to comment
Share on other sites

Plik game.sii rozkodowujesz programem z tego linku: http://forum.scssoft.com/viewtopic.php?f=34&t=164103 (program masz jako załącznik scsc.zip)

 

Aby plik poprawnie został rozkodowany bez tzn. "krzaczków", w grze musisz mieć ustawioną komendę na zapis gry w wersji tekstowej:

 

Edycja save'a wraca do łask! Dzięki użytkownikowi CaptainFlint z oficjalnego forum SCS Software światło dzienne ujrzała nowa komenda (do użycia w konsoli)

 

g_save_format

 

Dzięki tej komendzie możemy zmienić format zapisu z binarnego na tekstowy, aby później móc go rozkodować.

 

g_save_format 0 / g_save_format 1 — Używanie binarnego zapisu gry (BSII);
g_save_format 2 — Używanie tekstowego zapisu gry (używanego w wersji 1.14 i niżej);
g_save_format 3 — Tworzenie zapisu w obu wersjach (binarnej [game.sii] i tekstowej [game.sii.0])

 

Czyli musisz mieć ustawione na g_save_format 2 lub g_save_format 3.

 

Przenosisz plik game.sii lub game.sii.0 na program scsc.bat, który pobrałeś wcześniej a on robi swoje.

Po tej operacji otwierasz game.sii przez notatnik jako już gotowy, rozkodowany plik.

 

Według mnie proste ale jak ktoś zaczyna to zawsze jest trudniej. :)

  • Upvote 1

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

Gość się normalnie spytał czy się da zmienić tempomat i tyle. Po co od razu wyskakujesz, że jest leniwy?

Ty posiadasz okulary? Chyba sam napisał, ze jest ""z tych leniwych"", Twój post na sile udupiający mnie..

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Notoryczny, nie prowokuj flamewarów.

Co do wątku - na singluplayerze wszystko da się wyedytować. Na multi jednak to wszystko zależy od ustawień klienta. 

R5 5600X + AiO ML240L // Asus ROG Strix B450-F // G.SKILL Trident Z 2x16GB 3733 Mhz CL16 // MSI GTX 1080 Armor @2000/5200 Mhz  // Corsair RM650x

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.