Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Ulubione seriale


Recommended Posts

Jestem ciekawy jakie seriale lubicie oglądać :) 

 

Ja lubię seriale zagraniczne. Niestety, ale polskie produkcje z roku na rok prezentują coraz niższy poziom.

 

Mój mały ranking:

1. Breaking Bad

2. House of Cards

3. The Walking Dead

 

Oglądaliście któryś z powyższych?

  • Upvote 1
 
Dołącz do jednej z najstarszych vs'ek | hvlogistyka.pl
Link to comment
Share on other sites

Wikingów obejrzałem pierwszy sezon, ale oglądanie przerwało Breaking Bad :D Jak dokończę HoC to znów się za nich zabiorę. Warto? :)

Owszem warto, jestem na początku 3 sezonu :)  Ogółem obejrzałem spartakusa, teraz oglądam vikingów i jest jedna zasadnicza różnica, mianowicie w spartakusie nie było odcinka gdzie by cycków zabrakło i scen ekhem... :D a w vikingach może z 2-3 razy xD ALE warto, vikings supcio serial, ciekawą kulturę mieli.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Cobra oddział specjalny - pościg (O niemieckich policjantach z patrolu autostrady, którzy muszą zmagać się z aktami kryminalistycznymi w Niemczech)

Uwaga! Pirat! - chyba nie muszę przedstawiać ;P

 

 

 

 

 

NICZYM ETS2 MP

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Oglądądałem sporo dobre seriale.. I lubię oglądać CarCrashCompilation oraz inne..  :D

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Czterej pancerni i pies ^^

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.