Jump to content

Squirrel testuje nowego Mercedesa MP4 !


da9mi5an

Recommended Posts

Ja mam tylko na dzieje, że chłopaki z SCS'u nie zostawią tego tak jak jest na powyższym filmiku/streamie. Co jak co, ale ta porażająca ilość dodatków w ilości jednej osłony przeciwsłoneczne czy dwóch dodatków pod osłona boczną, IMO pozostawia wiele do życzenia. Poza tym, całość prezentuje się naprawdę ciekawie i jak większość czekam aż go wypuszczą (na multi) :D

 "...don't worry, be HEAVY!"

 

 

Link to comment
Share on other sites

@adam pl - generalnie @Brechol dobrze gada, dali ciała totalnie ...

Wystarczy wczytać się głębiej, posłuchać takich mniej popularnych nagrań - to dowiesz się, że model już był ukończony dość dawno, ale SCS oczekiwał z jego premierą, a teraz jak go prezentują i lekko rozczarowują...

if i'm online you can FOLLOW ME ON MAP! //

if you have 'something' to me then write PM in English or Polish!

i don't accept anyone on steam!
photo.jpg facebook_48x48.png Twitter_logo_blue_48.pngdb7f21ef324bf7c1b313e517461a0ba9.png
3522842343.png

Link to comment
Share on other sites

@adam pl Fakt, zapomniałem, że jutro sprawdzian z przyry :v No właśnie, narobili się, to ciężarówka wg mnie powinna być dopracowana pod każdym szczegółem, poza tym mam prawo się doczepić i wypowiedzieć na temat tego co mi się podoba, a co nie. 

 "...don't worry, be HEAVY!"

 

 

Link to comment
Share on other sites

Mam wrażenie jakby wersja prezentowana przez Squirrel'a była niepełna. Chociaż z drugiej strony patrząc na dostępne dodatki niektóre się dość mocno różnią od tych w innych ciężarówkach, ba czasami są całkowicie nowe. Powiem szczerze, że mam mieszane uczucia co do tych dodatków, ale jestem dobrej myśli, że w wersji 1.18 się to ostatecznie zmieni.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Ja bym się nie obraził gdyby dali jakiegoś patcha z nowymi częściami do tunningu i elementami interioru np. nowe halogeny, tablice np. ADR czy urządzenia do pobierania opłat na bramkach na szybie naszego ciągnika.

 

Dokładnie Vaiarek. Od początku gry z tego co pamiętam nic nie zmieniło się w tej kwestii (chyba po za kołami w ostatniej wersji, ale ich liczba nadal nie została zmieniona) i pomocną dłoń przynoszą tylko i wyłącznie mody. Teoretycznie mody uzupełniają tą niszę dość dobrze, ale w przypadku Multiplayer'a musimy posiłkować się tym co mamy. Niestety według mnie Multiplayer dla SCS'u nie jest wymówką "priorytetową" do wprowadzenia takich udogodnień, aby takowe dodatki były już w całej grze dla wszystkich i każdy mógł się chwalić swoją ciężarówką z różnymi dodatkami na Multiplayerze.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie Vaiarek. Od początku gry z tego co pamiętam nic nie zmieniło się w tej kwestii (chyba po za kołami w ostatniej wersji, ale ich liczba nadal nie została zmieniona) i pomocną dłoń przynoszą tylko i wyłącznie mody. Teoretycznie mody uzupełniają tą niszę dość dobrze, ale w przypadku Multiplayer'a musimy posiłkować się tym co mamy. Niestety według mnie Multiplayer dla SCS'u nie jest wymówką "priorytetową" do wprowadzenia takich udogodnień, aby takowe dodatki były już w całej grze dla wszystkich i każdy mógł się chwalić swoją ciężarówką z różnymi dodatkami na Multiplayerze.

Niestety, ale jak dobrze wiesz - przeglądając forum SCSu nigdzie prawie nie da się trafić na takie tematy.

Ludzie nie wymagają tego od nich.

We wszelkich tematach z prośbami co do dodania do gry - nie ma zbyt wiele (o ile cokolwiek jest) na temat tuningu.

Dziwi mnie to dość mocno, ponieważ dużo ludzi na to narzeka, a jednak nie ma odważnych, żeby o tym pisać.

Chociaż z drugiej strony - są rzeczy ważne i ważniejsze - więc może na razie należy się z tym wstrzymać...

if i'm online you can FOLLOW ME ON MAP! //

if you have 'something' to me then write PM in English or Polish!

i don't accept anyone on steam!
photo.jpg facebook_48x48.png Twitter_logo_blue_48.pngdb7f21ef324bf7c1b313e517461a0ba9.png
3522842343.png

Link to comment
Share on other sites

elot może i na singlu tak, ale na multi już kicha. Jeżeli SCS tego nie wprowadzi to sobie jeszcze długo poczekamy zanim Michał wsadzi cokolwiek do MP. Fajnie byłoby gdyby ktoś im takową rzecz zasugerował, również bym się pod tym podpisał. Sam bym napisał ale mój "inglisz" za ciekawy nie jest :P

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

Wystarczy posłuchać tego co mówi Squirrel w tym nagraniu ;)

It's SHOULD be hitting the betas branch of Steam hopefully WITHIN A WEEK hopefully depends if they get testing done

Nie jestem w 100% pewien czy tak to leci, ale z pomocą tłumacza dacie sobie radę :).

if i'm online you can FOLLOW ME ON MAP! //

if you have 'something' to me then write PM in English or Polish!

i don't accept anyone on steam!
photo.jpg facebook_48x48.png Twitter_logo_blue_48.pngdb7f21ef324bf7c1b313e517461a0ba9.png
3522842343.png

Link to comment
Share on other sites

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem robota jest dobra. Fakt że jest tylko jedna osłona przeciwsłoneczna, ale da się to przeboleć. Zauważyłem że przy wyłączonych i przy postojowych mamy włączone paski ledowe (Oczywiście przy włączonym silniku). Jak dla mnie fajne urozmaicenie.

 

Póki co boczne osłony pod ośki 6x2 i 6x4 mają póki co angielskie nazwy. 

 

Poza tym jeszcze na wstecznym mamy 2 biegi.

 

I taka mała rzecz... Z tyłu kabiny jest światełko które powinno się świecić na wstecznym (Jeśli dobrze odebrałem obraz i przetworzyłem na funkcje). No właśnie powinno.

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem robota jest dobra. Fakt że jest tylko jedna osłona przeciwsłoneczna, ale da się to przeboleć. Zauważyłem że przy wyłączonych i przy postojowych mamy włączone paski ledowe (Oczywiście przy włączonym silniku). Jak dla mnie fajne urozmaicenie.

DRL (Daytime Running Lights) for Iveco Hi-Way, Mercedes-Benz New Actros, Volvo FH, DAF XF Euro6

Poza tym jeszcze na wstecznym mamy 2 biegi.

4 ;)

I taka mała rzecz... Z tyłu kabiny jest światełko które powinno się świecić na wstecznym (Jeśli dobrze odebrałem obraz i przetworzyłem na funkcje). No właśnie powinno.

Nie on jedyny... jeszcze, któraś inna ciężarówka ma to samo ;<.

if i'm online you can FOLLOW ME ON MAP! //

if you have 'something' to me then write PM in English or Polish!

i don't accept anyone on steam!
photo.jpg facebook_48x48.png Twitter_logo_blue_48.pngdb7f21ef324bf7c1b313e517461a0ba9.png
3522842343.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.