Jump to content

Firma L&T_PL


Hannibalek4

Recommended Posts

Nasz skład powoli powiększa i rozrasta się, jeżeli chcesz dołączyć, to wszystkie informacje jak dołączyć znajdziesz na Stronie Głównej.
Nie liczy się dla nas to, czy masz brodę, czy jesteś łysy, czy jeździsz volvo, czy prowadzisz dziennik... liczy się to, jakim jesteś człowiekiem, i co robisz... 

Nie zniechęcaj się takimi rzeczami jak w innych firmach, przykład:
-PROWADŹ DZIENNIK
-MIEJ 18 LAT
-BĄDŹ BEZWYPADKOWYM KIEROWCOM
-SKŁADAJ RAPORTY
-NIE JEDŹ PO ALKOCHOLU
-MIEJ TYLKO I WYŁĄCZNIE FIRMOWY CIĄGNIK
-PRZESTRZEGAJ REGULAMINU
-KAZDA ZLAMANA ZASADA TO WYWALENIE Z FIRMY.


Bo nasza jedyna żelazna zasada, to nie dokuczanie innym.
W naszej firmie obowiązują zasady, o których nabierząca będzie mówić szefostwo.

Nie wymagamy od was wybitnego wieku (20 lat), ani ciągłego prowadzenia niepotrzebnych dzienników, rozpisek, i innych zajmujących czas gówien.

Jeżeli ktoś z firmy wam dokuczy, sponiewiera, wyzwie, będzie blokował wam drogę, bądź celowo zniszczy Ci ciągnik, pamiętajcie zawsze możecie ZGŁOŚIĆ TO DO SZEFOSTWA, A Z TAKĄ OSOBĄ ODBĘDZIE SIĘ ROZMOWA, I MOŻE ZOSTAĆ WYDALONA Z FIRMY. 

Zależy nam na jakości, nie ilości osób. 

 

Główna strona firmy, na której znajdziesz wszystkie potrzebne informacje: LandTPoland.pl.tl 

Założyciel: Hannibalek4 

Link to comment
Share on other sites

Ciężko mówić o jakości skoro nie macie rozpisek ani jakiegoś regulaminu...

 

Poza tym przygarniesz mi przykład firmy gdzie opis brzmi nie że podobnie, ale znajdź mi w którejś takie o to punkty.

 

-Prowadź dziennik (Oczywiście w trybie rozkazującym)

-Miej 18 lat (Także w trybie rozkazującym)

...

 

Właściwie po co przepisywać wszystko. Znajdź mi chociaż jeden z tych twoich "wymyślonych" punktów w opisie jakiejś firmy (Oczywiście w takim samym znaczeniu, jest różnica między miej, a wymagamy), bo chyba w innym świecie żyjesz.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.