Jump to content

Koło za kołem (Edycja 4) - Skandynawia! 30.05.15, 19:00 - UPDATE USTAWIENIA!


Recommended Posts

Dziękuję wszystkim firmom oraz niezrzeszonym graczom na udział w konwoju! :)

 

Było trochę zgrzytu z trasą, ale mam nadzieję, że ostatecznie wszystko wypadło dobrze. Już widzę trochę poprawek tak więc mam nadzieję, że następna edycja będzie dużo lepsza :)

 

Informuję, że udało nam się pobić rekord na największy konwój. Było nas ponad 110!

 

Jeszcze raz dzięki wszystkim :)

 

FVJ6tlL.jpg

  • Upvote 1
 
Dołącz do jednej z najstarszych vs'ek | hvlogistyka.pl
Link to comment
Share on other sites

Również dzięki za trasę pełną niespodzianek i gwałtownych zwrotów akcji  :P  Tylko czekać na następny konwój. POZDRAWIAM

 

Edit: ogólnie było fajnie przed Oslo nagrałem 5 minutowy filmik to naliczyłem 54 osoby no ale to jechali głównie firmy (na reszte juz nie czekałem :) )

Link to comment
Share on other sites

Fajne było. Następnym razem przy imprezie na tę skalę warto pomyśleć o pilotach którzy blokowaliby drogi i wskazaliby trasę zbląkanym kierowcom.

Tu ci powiem masz racje w 100% osoby na końcu konwoju trzymali sie konwoju jak jechał admin na końcu konwoju , brakło admina i totalny chaos nastąpił. No ale pewnie sam organizator nie spodziewał sie takiej ilości graczy to pewnie na następny raz już zrobi lepiej

Link to comment
Share on other sites

Każdy mógł się 'dogłębnie' poznać...

VectorPL poznał mój tyłek całkiem dobrze :D.

Również z jednym kolegą z Holandii udało mi się nawiązać kontakt, ale niestety nicka jego zapomniałem :<.

Generalnie mieszanina wyszła dość śmiesznie, oprócz faktu powstałej przez to niepotrzebnie spiny między ludźmi na TS...

if i'm online you can FOLLOW ME ON MAP! //

if you have 'something' to me then write PM in English or Polish!

i don't accept anyone on steam!
photo.jpg facebook_48x48.png Twitter_logo_blue_48.pngdb7f21ef324bf7c1b313e517461a0ba9.png
3522842343.png

Link to comment
Share on other sites

Generalnie gdzieś od połowy trasy ten konwój zdecydowanie przypominał NFS, zwłaszcza na landówkach.

 +1 - Ja oraz @Kow4L (pozdro Rotex :D) jesteśmy tego najlepszym przykładem jak przy prędkości 110 km/h nie potrafiliśmy dogonić swoich firm...

 

Nie tylko Vector...

Oj dobra, cicho. Za dużo by tych osób wymieniać :D.

if i'm online you can FOLLOW ME ON MAP! //

if you have 'something' to me then write PM in English or Polish!

i don't accept anyone on steam!
photo.jpg facebook_48x48.png Twitter_logo_blue_48.pngdb7f21ef324bf7c1b313e517461a0ba9.png
3522842343.png

Link to comment
Share on other sites

Dobrze, że podkreślacie

 

Dzięki za fają jazdę :D .

 

 

Wielkie dzięki za fajną jazde!

 

bo pod względem organizacji to ten konwój okazał się totalną klapą.

Na początku trasy można było poczuć dreszczyk emocji, kilkanaście spedycji robi wrażenie, ale im dalej tym gorzej. Prędkość na landówkach 110 km/h przez chwile myślałem, że jestem na wyścigu firm. Oczywiście nie zabrakło kilku delikwentów co wyprzedzało na podwójnej ciągłej, na zakrętach co przy braku komunikacji i natężeniu ruchu wiązało się z rammingiem, już nie wspomnę o rondach i skrzyżowaniach...

Na konwoju pojawili się również admini. Szkoda, że oni nie zabezpieczali konwoju czyt. pilot.

 

Nie odbierajcie tego postu jako fala krytyki, tylko wskazówki na co by zwrócić uwagę na następnych edycjach.

 

Dzięki za wspólną jazdę.

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Każdy mógł się 'dogłębnie' poznać...

VectorPL poznał mój tyłek całkiem dobrze :D.

Również z jednym kolegą z Holandii udało mi się nawiązać kontakt, ale niestety nicka jego zapomniałem :<.

Generalnie mieszanina wyszła dość śmiesznie, oprócz faktu powstałej przez to niepotrzebnie spiny między ludźmi na TS...

 

 

To fakt z @Wexu poznaliśmy się baaardzo blisko.    :) hehe  (Ucierpiał mój "przód" no, ale tragedii nie było dało się jechać )  .

 

 

 

No to dziękować wszystkim za konwój (przede wszystkim organizatorom) i do zobaczenia na szlakach ETS2 ! ;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.