Jump to content

Betoniarka


Sake

Recommended Posts

Witam.

Jeździłem już w ETS2 chyba ze wszystkimi naczepami.

Do kolekcji brakuje mi właśnie betoniarki.

Może mi ktoś podpowie, gdzie mogę znaleźć zlecenie na w/w naczepę ?

Link to comment
Share on other sites

Piszecie, że muszę mieć moda.

To dlaczego w podstawce, wchodząc do opcji przeglądania dostępnych pojazdów, tą naczepę mam niby dostępną ?

I to w dwóch wersjach kolorystycznych.

Link to comment
Share on other sites

Jest to naczepa jeszcze z GTS, która jako działający model jest zawarta w grze, ale nie ma jej w ekonomii gry. Nie ma z nią po prostu ładunków. Dlatego musisz użyć moda, za pomocą którego na singlu będziesz miał wszystkie zlecenia z tą betoniarką.

 

Bierzesz ładunek na SP, zapisujesz grę, wchodzisz na MP i gotowe.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Mi się wydaje, że jeszcze wyjdzie z jedno DLC lub dodadzą nową firmę z tym ładunkiem.

Pamiętacie białe cysterny (całe białe) oraz białą plandekę, które było można wozić tylko z użyciem moda na singlu i nie były nigdzie dostępne?

Teraz biała cysterna jest w ekonomii Skandynawii a biała naczepa też jest, tylko dodali do tej naczepy logo Scanii.

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

Mi się wydaje, że jeszcze wyjdzie z jedno DLC lub dodadzą nową firmę z tym ładunkiem.

Pamiętacie białe cysterny (całe białe) oraz białą plandekę, które było można wozić tylko z użyciem moda na singlu i nie były nigdzie dostępne?

Teraz biała cysterna jest w ekonomii Skandynawii a biała naczepa też jest, tylko dodali do tej naczepy logo Scanii.

Naczepa z bydlem mogly by dodac bez Skandynawii, ehhh,.

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Każda naczepe można posiadać poprzez edycję save'a, co trwa minute jeśli ktoś jest rozgarniety. Nie posiadam Skandynawii, mimo wszystko wożę bydło, i nowe naczepy. Betoniarka jest jeszcze prostsza. Mogę Cię wprowadzić w temat, napisz na pw jeśli Cię to interesuje.

Obrazek łamiący regulamin sygnatur. // Wexu

Może i tak ale nie musiałeś mi go usuwać :(. // apostou!

Wexu bardzo serdecznie przeprasza. // Bandero :D 

Pozdro dla Bandero !! :D:D // apostou!

Również Bardzo serdecznie Pozdrawiam! ^.^ // Bandero

76561198125862147.png

Link to comment
Share on other sites

A ty bez przeklenstw to jak aniol bez aureoli...

Czlowieku ogarnij sie bo ani nic konstruktywnego nie piszesz abi nic pomocnego... Jak nie masz co robic to sie rozbierz i pilnuj ubrania a przeklinac to sobie mozesz pod blokiem z petem i browarem a nie na cywilizowanym forum...

Dobrze, ze Ty piszesz cos konstruktynwego, tylko nabijasz zbędne posty i patrzysz jak ci cyfra idzie wyżej pod nazwą. Hehehe ziomeczku nie pierdol mi głupot o jakiś browcsch i petach, bo ani nie pale i nie pije, a tobie karny kutas w oko co ja robie ;). Słabo trafiłeś nie mieszkam w bloku, życzę milej nocy. Dobranoc. Chyba to na tyle..

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

@Notoryczny

Myslisz ze mnie to interesuje? Zachowujesz sie jak polak cebulak to jeszcze jak chlop ze wsi... Przez ludzi twojego pokroju wstydze sie przyznawac do tego ze jestem polakiem.

Tobie nawet do rozumu nie da sie przemowic bo od kilku dni pokazujesz ze u cb taki organ nie pracuje / nie funkcjonuje

@Wexu

Niech bedzie to bedzie moj ostatni post...

Link to comment
Share on other sites

Żeby zapobiec dalszemu spamowi lepiej zamknę ten wątek, ponieważ widzę, że zaraz niepotrzebnie osoby 3cie zaczną tworzyć dodatkowy offtop...

Jeżeli autor wątku nie zgadza się z tą decyzją - napisz na PW!

  • Upvote 1

if i'm online you can FOLLOW ME ON MAP! //

if you have 'something' to me then write PM in English or Polish!

i don't accept anyone on steam!
photo.jpg facebook_48x48.png Twitter_logo_blue_48.pngdb7f21ef324bf7c1b313e517461a0ba9.png
3522842343.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.