Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

obowiązkowy odpoczynek


fh1216

Recommended Posts

Mnie uczono, ze z go*nem sie nie dyskutuje, jestes chorym poj*bem tyle mogę Ci powiedzieć ^^.

Ale on ma rację - taka funkcja jedynie utrudniłaby rozgrywkę innym. Nie chciałbym żeby przerywało mi coś grę na 2 godziny, a jak kol. Notoryczny nie potrafi normalnie dyskutować, to do widzenia. Poza tym jeśli ktoś nie wie jak pisze się gó*no to niech nie używa wulgaryzmów (w ogóle, dlaczego nie wstawiłeś tam gwiazdki?).

  • Upvote 1

Sygnatura (lekka).png

Link to comment
Share on other sites

Według mnie pomysł wprowadziłby duży bałagan, a tym bardziej, że jest to gra, to komu by się chciało czekać 2 godziny. Jestem na nie. ;-)

 

Mnie uczono, ze z g***em sie nie dyskutuje, jestes chorym pojebem tyle mogę Ci powiedzieć ^^.

 

^

Chyba mówisz o sobie, bo spinasz poślady na forum truckerskiej gry

Link to comment
Share on other sites

Dla mnie to by była bomba ale musiałoby to wyglądać tak:

- możemy maksymalnie jechać 4:30h (czas gry). Godzinę wcześniej tachograf (czyt. symulacja zmęczenia:D) zaczyna nam przypominać o zjeździe na parking.

- po tych 4:30h musimy zrobić na parkingu (nie na poboczu autostrady i innej drogi bo wtedy przerwa nie będzie odliczana) od 2 do 5 minut obowiązkowej przerwy (czas realny (do ustalenia), serwer musiałby go odliczać)

- po przerwie możemy ruszyć dalej i jechać kolejne 4:30h (czas gry)

- po 4:30h zjeżdżamy znowu na parking i robimy tzw. odpoczynek dzienny, trwający obowiązkowo od 5 do 10 minut (czas realny, do ustalenia)

- po odpoczynku dziennym, historia z czasem jazdy zatacza koło.

- czas spędzony na rozładunku (od momentu wciśnięcia klawisza Enter) i znajdowaniu nowego zlecenia nie liczy się do czasu jazdy

- konieczność zdjęcia z serwera automatycznego wyrzucania po upływie 5 minut

- gracz który nie będzie chciał zjechać na pauzę, po 5h jazdy zostanie automatycznie wyrzucony z serwera i przez 5 minut (czas realny) jest cały czas offline. Z racji ze wielu jechało by dalej, będąc offline, aby znowu być online, musieliby wyłączyć i włączyć grę ponownie.

 

Ewentualnie można zrobić bez tej krótszej przerwy ale tak to by musiało wyglądać. Oczywiście jestem za bo jest to spore odwzorowanie reala

Link to comment
Share on other sites

A ja dalej jestem przeciwko - po co? Niech każdy jeździ jak chce - gdy ktoś chce stawać, niech staje, gdy nie - to jedzie. Myślę że takie urealnienia nie mają sensu jeśli ktoś chce sobie po prostu pograć. Nie gram w multiplayer żeby stać na poboczu, gram żeby jeździć z innymi graczami!

 

Powiem Ci szczerze że z przyjemnością bym robił zastosował przepisy o czasie jazdy kierowcy w grze ale obecnie jest to niemożliwe bo po 5 minutach będę offline. 45 minut odpoczynku w grze to 7,5 minuty realnego czasu.

Link to comment
Share on other sites

Sprzedajesz fałszywe informacje Panie bazyliszek. Kick z afk nie jest po pięciu lecz po dziesięciu minutach, dodatkowo, gdybyś na prawdę chciał stosować się do przepisów o czasie jazdy kierowcy to nic nie stoi na przeszkodzie, aby nawet po przerwie trwającej dłużej niż dziesięć minut znowu się zalogować. 

Link to comment
Share on other sites

Sprzedajesz fałszywe informacje Panie bazyliszek. Kick z afk nie jest po pięciu lecz po dziesięciu minutach, dodatkowo, gdybyś na prawdę chciał stosować się do przepisów o czasie jazdy kierowcy to nic nie stoi na przeszkodzie, aby nawet po przerwie trwającej dłużej niż dziesięć minut znowu się zalogować. 

No patrz, a mnie wywali już po 5 minutach

Link to comment
Share on other sites

Nie każdy ma możliwość grania 24/7. Są ludzie, którzy mają znacznie mniej czasu na taką formę rozrywki. Jeśli ktoś zagospodaruje sobie czas, to sądzę że wolałby poświęcić ten czas na jazdę niż marnować go na przymusowy odpoczynek.

Skoro mam ochotę grać np. 6 godzin bez przerwy, to czemu ktoś/coś ma mi to uniemożliwić?

Rozumiem że chcemy w grze osiągnąć jak największy realizm, ale pamiętajmy też o zdrowym rozsądku. To jest tylko gra, zabawa.

W mojej opinii, jak ktoś chce się tak bawić to zapraszam na singla. Tam "róbta co chceta".

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Nie każdy ma możliwość grania 24/7. Są ludzie, którzy mają znacznie mniej czasu na taką formę rozrywki. Jeśli ktoś zagospodaruje sobie czas, to sądzę że wolałby poświęcić ten czas na jazdę niż marnować go na przymusowy odpoczynek.

Skoro mam ochotę grać np. 6 godzin bez przerwy, to czemu ktoś/coś ma mi to uniemożliwić?

Rozumiem że chcemy w grze osiągnąć jak największy realizm, ale pamiętajmy też o zdrowym rozsądku. To jest tylko gra, zabawa.

W mojej opinii, jak ktoś chce się tak bawić to zapraszam na singla. Tam "róbta co chceta".

Ja nie gram 24/h. Mam pracę, gram tylko 2h dziennie, robiąc 2- 3 trasy i mi to starcza a taki odpoczynek nie byłby dla mnie przeszkodą. Wręcz przeciwnie, miałbym czas żeby się odlać lub zrobić coś do jedzenie/picia. Wiem że powiesz iż mogę się zatrzymać i to zrobić ale biorę pod uwagę spalanie i wolałbym się przymusowo zatrzymać niż z własnej woli.

Link to comment
Share on other sites

Ja nie gram 24/h. Mam pracę, gram tylko 2h dziennie, robiąc 2- 3 trasy i mi to starcza a taki odpoczynek nie byłby dla mnie przeszkodą. Wręcz przeciwnie, miałbym czas żeby się odlać lub zrobić coś do jedzenie/picia. Wiem że powiesz iż mogę się zatrzymać i to zrobić ale biorę pod uwagę spalanie i wolałbym się przymusowo zatrzymać niż z własnej woli.

Też gram 2-3 godz. dziennie. Ale jeśli ktoś ze znajomych chce do mnie dołączyć lub utworzy się spontaniczny konwój, to co? "Jedźcie dalej bo ja muszę stać?"

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.