Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

BTCo. - Balkan Trucking Company


GreenTrucker[HR]

Recommended Posts

>>Dobrodošli u novoosnovanu kompaniju namjenjenu državama bivše nam Yugoslavije<<

LOGO.png

 

Drago mi je da smo se uspjeli bar koliko toliko skupiti te se nadam da ćemo uredno voditi dnevnike vožnje.

Screenshoot je obavezan,
Prilikom unosa molio bih vas da ga priložite, iz njega je vidljivo sve te se po tome možemo ravnati. Znači potreban je screenshoot prilikom odabira posla, prije nego što krenete voziti te screenshoot završetka, ona konzola gdje je sve navedeno - dužina puta, trajanje, potrošnja, zarada. 

Nadam se da u ekipi neće biti onih koji će rammati te kršiti pravila ETS2MP, a ukoliko do toga dođe te vozač bude 3 puta kickan (bannan) sa servera - leti i iz ove kompanije!

 

truckaccident.gif

NAMA NE TREBAJU KRETENI nego pravi vozači koji će se pridržavati pravila.

Za sva pitanja/obavijesti/prijedloge/bugove/prijave možete se javiti na ETS2MP forum profil PM to GreenTrucker ili poslati mail - [email protected]

 

 

PRIJAVA


Happy Trucking :) 

 

truck_wheelie.gif


Vidimo se, GreenTrucker

101970430918.png

76561198023595151.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Zdravo !

 prosleđivanje Super specijalističke logistika [ SFL ] zapošljava novoosnovana . Mi smo dobro organizovani i da Shipping čim budemo imali dovoljno vozače redovno kompanija konvoje . Menadžment je predmet mene i mog partnera . Sada smo u potrazi za aktivno vozača . Prijavi se odmah ! Pošaljite prijavu sa malim profilom o vama i vašoj karijeri transport http://mivtc.net/r/25969. Mi ćemo vam odgovoriti . Mi takođe razgovarati o Teamspeak .
LG

Management [ S.F.L ]

Radujemo se vašoj aplikaciji )

Neke činjenice o :
- Pričamo o Teamspeak
- Sedište : Minhen
- Corporate boje: crna - Bela - Plava - Plava
- Samo Scania kamioni 

Šta vam nudimo :
- Dobro organizovan upravljanje
- Mogućnosti Promotion
- TeamSpeak 3 server
 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.