Jump to content
ElectroMusic!

Dziwne/śmieszne zdarzenia drogowe (filmiki)

Recommended Posts

W tym temacie będę wrzucać dziwne lub śmieszne zdarzenia, które udało mi się nagrać podczas gry w ETS2MP.

Kto ma podobne filmiki, też może tutaj wrzucać, nie widzę przeszkód.

Mam nagrane takie zdarzenia więc, czemu nie podzielić się tymi nagraniami z innymi? :)

• Upvote 1

Obsługiwanie smartphone+ jazda? Niezbyt dobry pomysł, patrzyłem sie na telefon akurat bo dostałem ważnego i poczułem lekkie wstrząśniecie... Zastanawiam się co pomyślał o mnie ten koleś z tyłu :). Bez komentarza proszę ^^. 

• Upvote 2

Świetnie, że pokazujesz swoją głupotę, masz odwagę. Inni by patrzyli na to w ten sposób : "Nie, bo zrobię z siebie głupka". 

A wiesz co ?  Każdy tak miał i będzie mieć, że coś odwali xd

Świetnie, że pokazujesz swoją głupotę, masz odwagę. Inni by patrzyli na to w ten sposób : "Nie, bo zrobię z siebie głupka". 

A wiesz co ?  Każdy tak miał i będzie mieć, że coś odwali xd

No dokladnie, nie mam co ukrywac, dostalem nauczke nastepnym razem sie zatrzymam i sprawdze sms;a ;)

Tym razem ode mnie filmik w trochę innej formie. Będą pokazani debile (za przeproszeniem), ale w formie relacji w godzinnej trasy. Nie wszystkie sytuacje kwalifikują się pod tytuł działu, ale myślę, że są warte pokazania. Zapraszam do filmu ! :D  

[Film może być jeszcze przetwarzany] 

• Upvote 1

Czy to smieszne- raczej nie, ale to chyba nauczka dla wszystkich którzy chcą spawnić się na drodze. Gdybym wyprzedził tego gościa( a brała mnie taka chęć), to ja bym został uderzony. Napisałem mu idiot, bo mam nadzieje ze coś z tego wywnioskuje =).

Hmm, jakiś duch na drodze, jak się odwróciłem nie było go ! Jak ten gość to zrobił że mnie przewrócił i jeszcze ten lagg- rzadko jest on taki długi u mnie o_0_o (Zachęcam do oglądania)

• Upvote 2

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...