Jump to content

Dziwne/śmieszne zdarzenia drogowe (filmiki)


Recommended Posts

Nie tylko filmy, moge porzucic screen - Zobaczylem niewidzalna ciezarowke[nick tez](wyprzedzal mnie a pozniej ja atakowalem i zapytalem)....  dostal bana na 1 miesiac xD 

DwuYPgl.jpg

Edited by Aves

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

W zgłoszeniu na graczy napisałem dlaczego to robię, gdybym tego nie zrobił został bym przewrócony, tak jak miało to miejsce wiele razy, przed atakiem tej dwójki miałem na koncie 200tys, myślisz dlaczego jestem na minusie? :)\

Obrałem sobie za cel granie uczciwie bez żadnych wspomagaczy gotówkowych i niczego innego, cały postęp zdobywam na multiplayer. Przez tą dwójkę zostałem zmuszony wziąć kredyt. 

Idąc twoim tokiem myślenia, kobieta która jest gwałcona ma dać się gwałcić, pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Ale ty jesteś gwałcony czy grasz w symulator?

Jeśli nagrywasz winowajców to pod żadnym pozorem nie wykonuj czynności które mogą wskazywać że też zachowałeś się nie odpowiednio bo może to zostać użyte przeciwko tobie (Przykład pewnego "Elektryka" który za swój film jak ktoś mu zajeżdża drogę dostał bana za przeklinanie bo po uderzeniu na czacie z jego strony pojawiła się łacina kuchenna).

Naprawdę zalecam ci zmienić swoje postępowanie w tym kierunku. Jeśli masz ewidentne dowody czyjeś winy to naprawdę nie ma sensu wymierzać samemu sprawiedliwości.

(Notabene cofnij się do zapisu gry sprzed ataku, myślę że to nie będzie oszustwo w twoim planie zarabiania samemu w ETS skoro te wydatki nie były z twojej winy).

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Serbernus said:

W zgłoszeniu na graczy napisałem dlaczego to robię, gdybym tego nie zrobił został bym przewrócony, tak jak miało to miejsce wiele razy, przed atakiem tej dwójki miałem na koncie 200tys, myślisz dlaczego jestem na minusie? :)\

Obrałem sobie za cel granie uczciwie bez żadnych wspomagaczy gotówkowych i niczego innego, cały postęp zdobywam na multiplayer. Przez tą dwójkę zostałem zmuszony wziąć kredyt. 

Idąc twoim tokiem myślenia, kobieta która jest gwałcona ma dać się gwałcić, pozdrawiam.

Co ma piernik do wiatraka? Co ma gotówka to łamania regulaminu gry? Ja też gram uczciwie, bez wspomagaczy. Chęć oszczędzenia pieniędzy nic nie ma do łamania regulaminu. Powinieneś zostać ukarany i po twoim dziwnym tłumaczeniu mam nadzieję, ze tak się stanie. Nagrywasz to raportuj, a nie sam trollujesz.

Link to comment
Share on other sites

Czy ja wymierzam sprawiedliwość? Ja zwyczajnie staram się uniknąć ponownego wywrócenia, a stało by się to gdybym nie zatrzymał tego gagatka.

I tak szczerze, średnio obchodzi mnie czy dostanę bana czy nie, wychodzę z założenia, że kiedy administracja banuje graczy którzy są normalni traci tym wiarygodność, ja nie ucierpię, bo i tak jestem niedzielnym graczem.

A cofanie save też nie wchodzi w grę, trzymam się tego że to gra online a w takich grach nikt nie cofnie mnie do postępu sprzed tygodnia. Kiedy kupowałem ETS myślałem, że tak właśnie wygląda multiplayer.

Link to comment
Share on other sites

Normalni gracze nie trollują innych, nawet trolli. Nigdy nie wierz, kto ma kamerę. Oni mogą swoje wyczyny wyciąć i Cię raportować za zajeżdżanie drogi i spowodowanie wypadku. Mając świadomość, że możesz nagrywać, powinieneś ich zignorować (wiem, że ciężko) i zapewnić im odpoczynek od mp.

Edited by bazyliszek [PL]
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.