Jump to content

Dziwne/śmieszne zdarzenia drogowe (filmiki)


Recommended Posts

Ja nie mam filmu, ale pokrótce opiszę pewną sytuację. Pokazywałem grę ojcu, który mnie odwiedził, tłumaczyłem co i jak działa. W pewnym momencie chciałem mu pokazać jak działa otrzymanie mandatu za przejazd na czerwonym świetle i tak byłem zajęty mówieniem, że bezczelnie przydzwoniłem w poprawnie przejeżdżającego gracza, prawie przewracając mu cały skład. Nie dość, że musiałem gościa za to długo przepraszać, to jeszcze sam ojciec nabijał się ze mnie przez dobre pół godziny :lol:

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Ja nie mam filmu, ale pokrótce opiszę pewną sytuację. Pokazywałem grę ojcu, który mnie odwiedził, tłumaczyłem co i jak działa. W pewnym momencie chciałem mu pokazać jak działa otrzymanie mandatu za przejazd na czerwonym świetle i tak byłem zajęty mówieniem, że bezczelnie przydzwoniłem w poprawnie przejeżdżającego gracza, prawie przewracając mu cały skład. Nie dość, że musiałem gościa za to długo przepraszać, to jeszcze sam ojciec nabijał się ze mnie przez dobre pół godziny :lol:

To Twój się nabijał 3o minut. Mój ze 2 godziny by się śmiał i jeszcze przypominałby sobie wszystkie moje ciężkie wykroczenia w realu

Link to comment
Share on other sites

Niestety jeden Rusek sprawił że straciłem chęci dzisiaj do grania, bo nawet nie miałem jak go zaraportować (nie znalazłem go na steamie). Gość spowodował specjalnie 3 kolizje. Na filmiku 3 kolizja. 

Euro Truck Simulator 2 12-27-2015 16-44-26-072.mp4

 

A wiesz o tym, że możesz zgłaszać ludzi z poziomu strony? Wystarczy mieć mocny dowód w postaci filmu i koleś może pożegnać się z graniem na kilka dni nawet.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Takie tam wyprzedzanie :P

 

Procesor: Intel(R) Core(TM) i5-7600K CPU @ 3.80GHz

Karta graficzna: GeForce GTX 1060 6GB
Płyta główna: ASRock Gaming K4 
Pamięć: 16 GB RAM (użyteczne 15.95 GB RAM)
Bieżąca rozdzielczość: 1920 x 1080, 60Hz
System operacyjny: Microsoft Windows 10 Enterprise

Monitor: 

1)  AOC G2260VWQ6 GAMING!  

2) LG 40ub800v-za

Link to comment
Share on other sites

Wczytywanie się na drodze - czasami jest wkurzające

 

 

If you want to ask anywhere on forums whenever 32-bit version of MP will be supported in future, try to start GTA V on your 32-bit machine before checking game's system requirements.

Instead of quoting the post above, use the ^ character. The character is actually pointing to the post above.

How to fix sudden steering issue on your USB steering wheel

Link to comment
Share on other sites

 

Co prawda może to nie jest śmieszne dla wszystkich, ale wydaje mi się, że tutaj ten filmik powinien się znaleźć.

 

18 osób z tego zlepku scen zostało zgłoszonych i jest to mój rekord jeżeli chodzi o jednorazową jazdę (odcinek 1400km i około 2h jazdy, z czego wszystko to działo się na starym kontynencie, a jechałem do Swansea).

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj miałem całkiem sporo sytuacji...

 

 

Przynajmniej większość graczy została zaraportowana...

 

If you want to ask anywhere on forums whenever 32-bit version of MP will be supported in future, try to start GTA V on your 32-bit machine before checking game's system requirements.

Instead of quoting the post above, use the ^ character. The character is actually pointing to the post above.

How to fix sudden steering issue on your USB steering wheel

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.