Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Recommended Posts

Przepraszam, że się tak spytam, ale macie zgodę na używanie nazwy DHL? 

A czy RICO ma zgodę? Tak mam zgodę :) Idz się czepiaj 100 innych firm pod spodem, które istnieją w realu może CI się coś uda :)

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Panieeee skąd Pan może wiedzieć o jaką firmę chodzi. Po pierwsze nie ma napisane samo DHL tylko DHL-TRANS, więc to już inna firma. Po drugie idź Pan się czepiać oszutów, a nie uczciwych ludzi. Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

A czy RICO ma zgodę? Tak mam zgodę :) Idz się czepiaj 100 innych firm pod spodem, które istnieją w realu może CI się coś uda :)

Przepraszam cie ale rico oglosilo upadlosc wiec nie musze sie pytac o uzywanie ich nazwy i loga handlowego , a gdybym mial kontakt do szefa tej firmy chetnie takie pytanie bym wyslal 

PS: jezeli masz jakis z nim kontakt to podaj mi go prosze wtedy bym cos takiego wyslal 

  • Upvote 1
ab269392.gif
Link to comment
Share on other sites

Rico to inna sprawa, DHL istnieje i używanie jego loga jest w moim mniemaniu nielegalne. Jako szanująca się firma nie wydaje mi się, żeby wydała zgodę na użycie nazwy i loga, zwłaszcza jeśli już wcześniej robiła problemy z tego tytułu.

 

To forum schodzi na psy, ktoś coś napisze i jakaś katorga, kłótnia na parę lat.

Od jakiegoś czasu moje posty wzbudzają spore dawki nerwów i niepotrzebnych starć. Czemu to nie wiem, ale powoli zaczynam się przyzwyczajać do takiego stanu rzeczy...

  • Upvote 2

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Muszę się zgodzić z WooQash  ;)

 

Była już taka jedna VSka, która niestety musiała zmienić nazwę i malowania z powodu braku zgody od realnej firmy. DHL-TRANS to inna nazwa? Nie. Po prostu dodaliście na końcu TRANS... A nie mówię już o używaniu tych samych barw i loga które lekko zmodyfikowaliście... może nie ma typowego czerwonego napisu "DHL" na żółtej ciężarówce, ale jednak kolory się pojawiają ;)  Na waszym miejscu radziłbym się zastanowić czy tworzenie wirtualnego odpowiednika realnej firmy ma sens, bo nie chcielibyście gdyby cały prezes czy szef (nie wiem jak to tam jest) znów się doczepił. A drugi raz taki miły być nie musi  :) Radziłbym to przemyśleć, żeby później nie mieć czasami problemów prawnych.

PS. Po waszym zachowaniu wasza reputacja poszła w dół.

  • Upvote 1

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

Ja znam przypadek gdzie gostek zalożył swoją virtualną spedycje Raben  napisał do całego bossa o udzielenie pozwolenie o ich używanie znaku towarowego i takie pozwolenie uzyskał i teraz na legalu śmiga :)

 

LINK do tego tematu --->>> http://modscenter.pl/temat-raben-group-your-partner-in-logistics_29863

 

PS czy jeszcze śmiga to nw ale wiem że takie pozwolenie ma :P 

  • Upvote 1
ab269392.gif
Link to comment
Share on other sites

Ja znam przypadek gdzie gostek zalożył swoją virtualną spedycje Raben  napisał do całego bossa o udzielenie pozwolenie o ich używanie znaku towarowego i takie pozwolenie uzyskał i teraz na legalu śmiga :)

 

LINK do tego tematu --->>> http://modscenter.pl/temat-raben-group-your-partner-in-logistics_29863

 

PS czy jeszcze śmiga to nw ale wiem że takie pozwolenie ma :P

Wiesz gdzie mogę takie pozwolenie nabyć? Będe starał się o pozwolenie.. Sracie żarem jak popierdolency z cyrku.

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Myśle że będziesz musiał zadzwonićna infolinię DHL-u i tam popytać ---->>> http://www.dhl.com.pl/pl/country_profile/biura_express.htmlale znajde wiecej info to dam odp :)

http://www.dhl.com.pl/pl/kontakt/kontakt_express/contact_express_management.html Proszę bardzo macie tutaj tel. myśle że ci ludzie wam pomogą :) bądzcie dobrej myśli. Szkoda że zero kontaktów do bylego zarządu Rico ;/

ab269392.gif
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.