Jump to content

Programowanie GPS - a w ciężarówce.


Recommended Posts

Witam. Chodzi mi o to ( jeśli się da oczywiście ) programować GPS według swojego upodobania. Przykład? Z Dijon do Sheffield ( jeśli dobrze pamiętam ),

GPS pokazywał mi 830, albo 840 kilometrów + przeprawa pociągiem 60 km. Ja sobie skróciłem drogę do 650 kilometrów. Może da się coś takiego zrobić.

Pytanie tylko, jak ? Np. poprzez klikanie myszką na GPS ciężarówki :)

Link to comment
Share on other sites

Z takimi propozycjami zapraszam na Forum SCS - ale jak mniemam - taka propozycja przetoczyła się już kilkaset, jak i nie kilka tysięcy razy...

Nadmienię nawet, że posiadają to w swoim temacie

Feature Wishlist Megathread ;>

Manually setting GPS destination

if i'm online you can FOLLOW ME ON MAP! //

if you have 'something' to me then write PM in English or Polish!

i don't accept anyone on steam!
photo.jpg facebook_48x48.png Twitter_logo_blue_48.pngdb7f21ef324bf7c1b313e517461a0ba9.png
3522842343.png

Link to comment
Share on other sites

"Nie od razu Kraków zbudowano" ("Rome wasn't built in a day") - nie wszystko było w głowach deweloperów od razu...

Bardzo dużo propozycji do gry przytaczają ludzie, a DEV wprowadza to do gry stopniowo, wg. umiejętności, czasu oraz dopracowania...

  • Upvote 1

if i'm online you can FOLLOW ME ON MAP! //

if you have 'something' to me then write PM in English or Polish!

i don't accept anyone on steam!
photo.jpg facebook_48x48.png Twitter_logo_blue_48.pngdb7f21ef324bf7c1b313e517461a0ba9.png
3522842343.png

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.