Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×
  • 0

Problem z Multiplayerem - crashe gry


RADEK_M_PL

Question

Witam! Mam pewien problem, a mianowicie: 

Po odpaleniu launchera Multiplayer uruchamia mi się gra, wpisuje maila i hasło a nastepnie wczytuje profil. Problem pojawia sie gdy kilkam: "jazda". Po kliknięciu w ten przycisk, pokazuje mi się ładowanie i gdy pasek dochodzi do końca, gra wyłącza się - pokazuje sie komunikat "Euro Truck Simulator 2, przestał działać". Od razu mówię iż mam swoją ciężarówkę i nie biore szybkich zlecen.

Mam również problem ze zleceniami. Nie widać ich gdy wejde w rynek przesylek. 

 

Proszę o pomoc. Jak naprawić ten błąd i czy wogóle da się to zrobic?

 

Edytuje temat.

Udało mi się wejść do gry i pojechać kawałek. Jednak po 5 sekundach znowu wywala mnie z gry. Dodam jeszcze że zlecenia się pojawiły, więc jest to jakiś krok w dobrą stronę. Zauważyłęm również kompletny brak synchronizacji świateł. Już kilka stłuczek miałem ze względu na złą sygnalizaję świetlną. Nie wiem czy jest to wina mojej synchronizacji czy poprostu jeszcze nie zostało to wprowadzone do multiplayera. 

Link to comment
Share on other sites

9 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

1. Crash u różnych osób może mieć różne przyczyny.

2. Otwórz konsolę i wpisz g_force_economy_reset 1, następnie zaladuj od nowa profil i zmien wartość na 0.

3. Gra ma synchronizacje świateł, ale kazdy je ignoruje.

R5 5600X + AiO ML240L // Asus ROG Strix B450-F // G.SKILL Trident Z 2x16GB 3733 Mhz CL16 // MSI GTX 1080 Armor @2000/5200 Mhz  // Corsair RM650x

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Nie prawda! W chwilowej wersji jeszcze nie ma synchronizacji swiatel

 

Była i nagle jej nie ma?

Jedynie z tego co pamiętam, to brakuje synchronizacji na przejazdach kolejowych. 

R5 5600X + AiO ML240L // Asus ROG Strix B450-F // G.SKILL Trident Z 2x16GB 3733 Mhz CL16 // MSI GTX 1080 Armor @2000/5200 Mhz  // Corsair RM650x

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Prawdopodobnie przez aktualny problem to nowy DLC swiateczny. Ten co ma na ciezarowce to crashuje innym gre.

 

Coś w tym jest, właśnie pomalowałem sobie trucka w świąteczne barwy i od razu sam w Amsterdamie zostałem :lol:

Chyba pojadę do Europoortu oczyścić nieco drogi z korków :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.