Jump to content

Recommended Posts

14vipld.jpg

 
.:RoCargo:. este o companie virtuală din minunatul joc Euro Truck Simulator 2 Multiplayer . Am început activitatea pe data de 1 Septembrie 2014 . Această companie a fost creată de răducu123 şi Rovilag . În timp am evoluat la statutul de comunitate de Trucking şi în acest moment suntem 40 de persoane.
Noi faţă de alte comunitaţi/companii virtuale oferim un forum propriu (www.ro-cargo.ro) , un server de TeamSpeak 3 privat (ts3.ro-cargo.ro) şi un radio cu un autoDJ plin de muzică bună . Noi nu folosim MyVTC deoarece avem propria foaie de parcurs care calculează automat în fiecare lună . O dată pe lună , noi îl premiem pe cel mai activ membru (face cei mai mulţi KM/Venituri din firma + activitate pe forum -15 minute/zi) din companie cu un DLC de la Euro Truck Simulator 2 pe steam sau un joc .
Link-uri utile 
Dacă doresti să aplici să întri in .:RoCargo:. , trebuie să faci o aplicaţie chiar aici conform modelului .
Forum : www.ro-cargo.ro 
TeamSpeak 3 : ts3.ro-cargo.ro 
FaceBook : www.FaceBook.com/RoCargoRomania 
Adresă de e-mail pentru contact : [email protected]


Vă aşteptăm cu drag !

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 11 months later...
  • 3 weeks later...
  • 10 months later...
On 5/19/2017 at 6:39 PM, [RO]Refflex said:

Felicitari ! 

 

- Staff matur

- membri de treaba

- si tot binele din lume va urez ! 

 

On 6/17/2016 at 4:52 PM, Soryn Official said:

Este o firma de incredere si nu au fost probleme pe traseu cu ei si ma bucur . Respect Maxim baieti si multe Succes :D

 

On 6/17/2016 at 3:31 PM, anonimus said:

O firmă serioasă cu membrii serioși și cu spirit de echipă. Recomand. 

 

On 7/11/2015 at 10:20 PM, .:RoCargo:.Cosmin said:

Super Firma !!!

 

Asa ziceam si eu :)) , nu mai le tineti partea .

truckers_white_final.png.2e70493e6c010f5

team_team-veteran2.pngteam_team-veteran2.pngteam_team-veteran2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.