Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

To już rok!


mwl4

Recommended Posts

Witajcie Mam Pomysł Nie wiem czy dobrze pisze w odpowiednim temacie ale dobra, może już ktoś to napisał ale ja też napisze. Iż mam pomysł żeby na serwerze powstała drogówka i ranga "Policja" urealistyczniło by to grę o drogówkę czyli może w przyszłości byście to dodali  nie którzy może też by bardziej przepisowo jeździli?  :)

Link to comment
Share on other sites

@ziomek44gta

To nie ma sensu... po pierwsze jest już Game Administracja, która już zapowiadała, że będzie "suszyć" na drogach (konkretnie chodzi o @WASYL:D ) 

Poza tym gdyby owa ranga miała zostać wprowadzona, należy się liczyć, że trzeba by było szukać nowych osób, które by taką funkcje pełniły, a nie owijając w bawełne, nie każdy ma czas, żeby się w takie coś bawić ;) Administracja zupełnie wystarcza. 

Co do samego autka :D Przydałby się skin PILOT i możliwość zamontowania pomarańczowego koguta, jakieś lampeczki itp. bo tak goły model, bez możliwości dodawania żadnych bajerów to troszku, że tak powiem lipa :)

Jeszcze raz dzięki za to, że rozwijacie projekt ;) Powodzenia w dalszym tworzeniu! :)

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

No to jako została wydana wersja 1.16 w nocy zagrałem aby spróbować sił i zobaczyć istniejące zmiany w grze,a mianowicie zmiana hamowania składu jest wydłużona droga hamowania ja hamuję,a samochud leci jak oszalały ,jest trudniejsze manewrowanie ciężarówką to znaczy skręcanie co miałem okazję się o tym sam przekonać skręcam w prawo widzę że zbliża się z naprzeciwka ciężarówka chciałem szybko uciekać na swój pas lecz nie zdąrzyłem zderzyliśmy się i tu była ewidentnie moja wina za co najmocniej przepraszam to nie było specialnie ale myślę że po mimo tych utrudnień będę w stanie się przyzwyczaić i nauczyć nowych zmian w grze z czasem nie od razu :),poza tym zmiany nie miały na mnie aż takiego wielkiego wpływu i wywarły u mnie jak u większości zadowolenie bo tych zmian jest sporo między innymi zmienione światła ,prędkośc wycieraczek jest stopniowa wolniej i szybciej,niebo jest bardziej realne chodz chmur mało co widać gdy niebo jest zachmurzone,realne twarze kierowców i wiele innych małych i drobnych zmian ;) .

Link to comment
Share on other sites

@UFO735

Wprzedziłeś mie xd Też właśnie chciałem tutaj wrzucić filmik :P

Co do samej Skody... Muszę powiedzieć że chłopak się narobił :) Podziwiam osoby które potrafią modelować ;) Co prawda autko ładne, ale jestem ciekaw jak to wygląda w warsztacie tzn. ilość malowań, dodatki :) Na filmiku już widać, że są dostępne tabliczki imienne, ale pewnie to nie koniec. No nic pozostaje tylko czekać :D

EDIT: Skoro to policyjna Skoda to może jakieś ledziki na przedniej atrapie? :D

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

Świetna robota panowie  :)

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Widziałem model samochodu(ale nie policja) do ETS2, był robiony na szybko, tylko tekstury, fizyka jazdy zj****a, jadę, skręcam i przechyla się jak ciężarówka. Tragedia z tym była.

PS: Już widzę że policja ciągle kogoś goni na sygnałach :D

pamiętajmy ze to ets2 jest pod ciężarówki, ale fizykę pewnie da sie naprawić Dla mnie głupota jakiej w zyciu nie widzialem, to policja cie dogoni i Cie kicują...

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

W sumie to nie bardzo wiem jaki jest sens wprowadzenia tych samochodów. Jedyne rozwiązanie jakie przychodzi mi do głowy to wyłączenie szybkiej podróży do garażu tak żeby można było o wiele szybciej przemieszczać się pomiędzy miastami.

To akurat niech zostanie włączone, bo nieraz mnie wywali gdzieś i musze sie tepnac do miasta gdzie mam garaż. .

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Gdzieś tu chyba wyczytałem, że mają być dla wszystkich graczy tylko skin policyjny dla adminów. Jeśli się mylę to mnie poprawcie.

 

Ale jeśli to rzeczywiście prawda to ten samochód będzie jakąś kpiną ze zwykłych graczy. 

Dobrze mówisz ;) Gracze będą mieć dostęp do auta tylko bez skinu policyjnego ;) Też mi się wydaje, że powinni to wyłączyć, ale autko i tak ma sens, jeżeli wprowadzą skin pilota i belkę z pomarańczowymi kogutami ;)

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

Wszystko w rekach Szermana ktory tworzy ten samochodzik.

Ciekawe czy dalo by rade mu jednak zmienic fizyke (kiedys mialem moda na jeepa i na audi ktore jechaly po 200 km/h z fizyka trucka, juz widze jak admin probuje wyprzedzic i zablokowac trolla a tu zakret i...)

EDIT: Dopoki nie wylaczyli wiadomosci ze ktos na drugim koncu eu dostal bana widzialem co jakis czas kicki (chyba tez bany) za uzywanie f7 + enter. Czytalem przed chwila in game rules pl i nigdzie nie widzialem wzmianki o tym. Ktos cos wie?

Link to comment
Share on other sites

Wszystko w rekach Szermana ktory tworzy ten samochodzik.

Ciekawe czy dalo by rade mu jednak zmienic fizyke (kiedys mialem moda na jeepa i na audi ktore jechaly po 200 km/h z fizyka trucka, juz widze jak admin probuje wyprzedzic i zablokowac trolla a tu zakret i...)

fizyka będzie zmieniona, pisali na FP ETS2MP.

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.