Jump to content

To już rok!


mwl4

Recommended Posts

  • Game Developer

logohd.png

 

Cześć,

 

dokładnie rok temu wydaliśmy otwartą wersję alfa modyfikacji multiplayer do Euro Truck Simulator 2. Przez cały ten rok było 37 wersji moda ( 0.1.0.2 - 0.1.5 R5 ) ( to średnio ponad jedna aktualizacja raz na 10 dni! ). Cały ten rok był dla nas ogromem pracy. Z całych sił przez cały rok próbowaliśmy iść do przodu, wspierać kolejne wersje ETS2, dodawać nowe elementy, synchronizować funkcje gry. W zasadzie przez cały ten rok nie mieliśmy żadnej przerwy w pisaniu moda, ani w działaniu serwerów. Przez cały rok modyfikacja była dostępna dla każdego. Sam jestem zdziwiony jak to się stało, i w zasadzie jestem zdziwiony, że mam jeszcze siły aby to robić, chociaż od mojego napisania pierwszej linii kodu ets2mp minęło już prawie 20 miesięcy. Minął rok a modyfikacja wcale nie wygasa - wręcz przeciwnie, ciągle idziemy do przodu. Prawie codziennie na serwerach osiągamy liczbę 2000 graczy. Jest to ogromne osiągnięcie, i dzięki wam udało się je osiągnąć. Przez ten rok zdobyliśmy nagrodę ModDB za najlepszy mod roku 2014, co również jest ogromnym osiągnięciem. Co pokaże kolejny rok otwartej modyfikacji? Ciężko powiedzieć, może to już nie będzie "open alpha" a "open beta". Doczekamy się ekonomii, wirtualnych spedycji, i innych ciekawych funkcji. Niestety na to wszystko trzeba czekać. Będzie to z pewnością rok dużych zmian. Choć przez ten rok bardzo dużo się zmieniło. 

 

Co nas czeka w niedalekiej przyszłości? Już za 7 dni DLC Skandynawia i wersja gry 1.17, a później Mercedes Actros MP4. W świecie ETS2 są to ogromne smaczki. A co jeśli chodzi o tryb multiplayer? 

Ciągle staramy się zaimplementować dosyć ciekawe funkcje, które usprawnią rozgrywkę, dostarczą nowe wrażenia. 

 

Jedną z takich funkcji jest samochód policyjny, który robi od zera jeden z naszych administratorów - szeryf. 

 

post-9-0-26684500-1430431611_thumb.jpg post-9-0-00916500-1430431612_thumb.jpg

 

Na początku w ramach testów będzie on dostępny tylko dla administracji. Jednak po jakimś czasie również dla zwykłych graczy. Kiedy to nastąpi? Nie wiadomo. 

 

Szerokości!

mwl4

  • Upvote 12

l4Ki4X6aV2YY0bwKQ.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

@PlotaPL dla zwykłych graczy pewnie nie będzie policyjnej wersji :) a co do tego auta policyjnego to słyszę o nim od lutego i nadal go nie ujrzeliśmy na drodze :(

@Ps Pełne gratulacje dla całej administracji serwera MP, podziękowania za to że swój realny czas przekładacie na tworzenie takiego cuda jak serwer Multi player! :) mam nadzieje że mimo trudności nie zrezygnujcie z tego projektu! : :wub:

Link to comment
Share on other sites

Czy tylko mi ten rok zleciał tak szybko? :) Z aktualizacji na aktualizację widać coraz większe postępy postępy, synchronizacja jest usprawniona, dodano nowe elementy takie jak ekran logowania, konta, ustawienia MP. Nic tylko czekać na dalsze zmiany :)

 

Fajna sprawa z tym samochodem, ale wydaje mi się, że priorytetem powinno być dokończenie synchronizacji wszystkich elementów gry takich jak szlabany, pogoda itd. Mam nadzieję, że jak najszybciej wspomniane przeze mnie rzeczy zostaną dodane do Multiplayer'a. 

 

Wierzę, że doczekamy się następnego roku :)

 
Dołącz do jednej z najstarszych vs'ek | hvlogistyka.pl
Link to comment
Share on other sites

Fajna sprawa z tym samochodem, ale wydaje mi się, że priorytetem powinno być dokończenie synchronizacji wszystkich elementów gry takich jak szlabany, pogoda itd. Mam nadzieję, że jak najszybciej wspomniane przeze mnie rzeczy zostaną dodane do Multiplayer'a. 

 

Synchronizacja itp. zajmuje sie kto inny, modelowaniem jeszcze ktos inny :P.

 

 

Ok, więc rozumiem że ten samochód będzie dostępny w skinie policyjnym tylko dla administracji, a dla graczy, np. biały kolor?

 

PS: A administracja tak zostanie przy kamerze zero jak teraz, czy będą stać przy drodze i patrzeć?

 

Tak, dla administracji ze skinem policyjnym, dla graczy defaultowe kolory.

Teleportowanie zostanie tak jak jest.

Link to comment
Share on other sites

Gratuluję roku tworzenia wspaniałego moda! Pokazujecie, że wystarczy chcieć, aby móc! :) Szczere powodzenia!

 

Co do osobówek to świetny pomysł, trochę odciągnie od tej monotonii samych ciężarówek na drogach :) 

Link to comment
Share on other sites

A ja cieszę się z każdej nowej wprowadzonej funkcji do MP :) Wprowadzenie nowego pojazdu, innego niż ciężarówka to świetne urozmaicenie w grze. Lepsza widoczność szeryfów na drodze, poza tym taki "scout" może pełnić formę eskorty dla konwoju:P. Ale uparcie twierdzę i czekam na ekonomie w grze bo ta funkcja dopiero wprowadzi nowy poziom na MP. Szacun dla twórców.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Super pomysł z tym samochodem i gratulacje dla was i powodzenia w dalszych dokonaniach z ETS2MP :) kisski :) 

Link to comment
Share on other sites

Czas leci, mod się rozwija... raz na wozie, raz pod wozem...

Wiadomo, chłopaki chcą dążyć do tego, aby było jak najlepiej... czasami z odwrotnym skutkiem...

Aczkolwiek na pewno wybaczamy ze względu na możliwość gry, i szybkiego łatania 'dziurek' :)...

Dzięki za ten wspólny rok, za każdy wspólny kilometr i za to, że jesteście! :)

Oby tak dalej :D.

if i'm online you can FOLLOW ME ON MAP! //

if you have 'something' to me then write PM in English or Polish!

i don't accept anyone on steam!
photo.jpg facebook_48x48.png Twitter_logo_blue_48.pngdb7f21ef324bf7c1b313e517461a0ba9.png
3522842343.png

Link to comment
Share on other sites

Jak ten czas pędzi. Mod idzie cały czas do przodu, rozwija się o nowe pomysły po prostu świetlana przyszłość przed MultiPlayerem. Dzięki chłopaki że stworzyliście tak wspaniałą modyfikacje, jeszcze raz wielkie dzięki! :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.