Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

DLC Skandynawia


Blondynek

Recommended Posts

Co mnie cieszy na mapie Skandynawii. Istnieją takie sytuacje :

Nie tylko na Skandynawii istnieją takie sytuacje, wystarczy spotkać odpowiednich ludzi. :) Tak samo ja na Skandynawii spotkałem nieodpowiedzialnych kierowców, którzy jadą byle by się wepchać i zablokować spedycję.

  • Upvote 1

24070878971_43912f4a6b.jpg
"to je ciężki transport na dużych kołach, tu przyszedłeś do roboty a nie żeby się ciągnąć osiem cztery jak cajmer"

 
Link to comment
Share on other sites

Czy na multi działają bramki w systemie Viatol? bo nie miałem jeszcze okazji sprawdzic? 

 

DLC Skandynawie moge smiało pelecić każdemu. Duzo nowego terenu do odkrycia, ciekawe mapy i widoczki. Ronda w tunelach! Nowe rozwidlenia drog. Teraz aby zaliczyc cla ampe na 100% trzeba sie solidnie napracowac. No i co najwazniejsze nie zabraklo sklepow Ikea :)  Zmiany w systemie pogodowym również oceniam pozytywnie. 

 

17419621551_4c5f91ac61_b.jpg

 

17233787929_ed170811a8_b.jpg

 

16797491164_78dce32f1b_b.jpg

SimRace.pl

Link to comment
Share on other sites

Najwięcej incydentów miałem chyba z niemcami. Uważajcie na tych z tagiem [DS] przed nickiem. Mam wrażenie, że kupili DLC tylko po to, by trollować. Spotkałem kilka razy i nigdy nie widziałem, by mieli naczepę, a za każdym razem musiałem hamować do 0, albo ratować się poboczem przez ich zabawy. :D

Od kiedy jeżdżę po Skandynawii spotykam tych z [DS] i jeszcze mi się nie przytrafiło by ktoryś z nich się źle zachowywał na drodze. Zawsze byli z naczepą i stosowali się do przepisów. 

IzoBqI6.jpg  

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.