Jump to content

DLC Skandynawia


Blondynek

Recommended Posts

Jak ja się cieszę, że grę zamówiłem na CDP.pl mogłem grać od pierwszej ;)

Szkoda, że inne sklepy nawaliły i kluczy nie powysyłały, przykre jest to jak traktują klienta...

 Generalnie jest to trochę wina CDP.pl, jako iż jest to oficjalny polski dystrybutor nie zapewnił sobie odpowiedniej ilości kluczy, aby móc obsłużyć swój sklep, oraz inne sklepy, które od nich zamawiały Skandynawię ;) (już wczoraj w godzinach wieczornych, albo i nawet wcześniej nie była ona dostępna jako Klucz... tylko pudełkowe wersje były dostępne).

 

Z kolizjami na spedycjach wg mnie fajna sprawa, tylko są pewne problemy do rozwiązania np kończenie gry zaraz po oddaniu ładunku, naczepy pojawiające się równocześnie w tym samym miejscu itd.

Z tymi kolizjami to wiele do życzenia można pozostawić... aktualnie trzeba się cieszyć z tego co mamy ;).

if i'm online you can FOLLOW ME ON MAP! //

if you have 'something' to me then write PM in English or Polish!

i don't accept anyone on steam!
photo.jpg facebook_48x48.png Twitter_logo_blue_48.pngdb7f21ef324bf7c1b313e517461a0ba9.png
3522842343.png

Link to comment
Share on other sites

Ja znalazłem za 48zł na pewnej stronie (nie będę reklamować) wersje cyfrową ale żebym miał pewność, że od razu dostanę wziąłem z cdp.pl za 49,99zł więc te 2zł to prawie żadna różnica ale miałem większą pewność, że za chwilę będę mógł zagrać na Skandynawii i tak się stało, że po 3 minutach mogłem pobierać już dodatek. :)

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

Ja znalazłem za 48zł na pewnej stronie (nie będę reklamować) wersje cyfrową ale żebym miał pewność, że od razu dostanę wziąłem z cdp.pl za 49,99zł więc te 2zł to prawie żadna różnica ale miałem większą pewność, że za chwilę będę mógł zagrać na Skandynawii i tak się stało, że po 3 minutach mogłem pobierać już dodatek. :)

Też kupiłem wczoraj ok. 17 na cdp.pl, kod dostałem od razu.

Link to comment
Share on other sites

Zamawiałam w empiku (wersję pudełkową) i jestem zaskoczona, że dostałam grę za 47 zł  :huh:

Zwykle przez empik się nie opłaca, bo mają wyższe ceny niż inne sklepy :)

 

U mnie w empiku wersja pudełkowa kosztowała 54 złote xD

Miałaś szczęście ;]

76561198130329812.png

Link to comment
Share on other sites

zapytam tutaj ktoś wykupywał wersje cyfrowa tego dlc .. z cdp.pl i jak ktoś wykupywał ile się czeka na klucz? dzisiaj kupiłem, dlatego takie pytanie pada..

 

Ja kupowałem, dostałem klucz zaraz po północy 7 maja ;]

Ty dostaniesz jak pieniążki zostaną zaksięgowane na ich koncie ;)

  • Upvote 1

76561198130329812.png

Link to comment
Share on other sites

A powiedz mi płaciłeś z konta bankowego poprzez internet na PayU?

 

Jeśli tak to wejdź na swoje konto na cdp.pl i na swoją półkę i kliknij Skandynawię, może już masz klucz ;)

tak płaciłem z konta bankowego poprzez payu. zaraz sprawdzę :)\

 

Edit: mam już lol wszedłem,klikiem na skandyniawe, i mam klucz ;O ale super dzięki :D

76561198211226640.png

Link to comment
Share on other sites

Już miałem kilka miłych spotkań z 'turkami' ... nie powiem zaczyna się robić to samo co na pozostałej części mapy, ale przynajmniej tutaj klimat mnie rozluźnia, dzięki czemu nie robię tak szybkich 'rage quit' :D.

if i'm online you can FOLLOW ME ON MAP! //

if you have 'something' to me then write PM in English or Polish!

i don't accept anyone on steam!
photo.jpg facebook_48x48.png Twitter_logo_blue_48.pngdb7f21ef324bf7c1b313e517461a0ba9.png
3522842343.png

Link to comment
Share on other sites

Najwięcej incydentów miałem chyba z niemcami. Uważajcie na tych z tagiem [DS] przed nickiem. Mam wrażenie, że kupili DLC tylko po to, by trollować. Spotkałem kilka razy i nigdy nie widziałem, by mieli naczepę, a za każdym razem musiałem hamować do 0, albo ratować się poboczem przez ich zabawy. :D

Link to comment
Share on other sites

Najwięcej incydentów miałem chyba z niemcami. Uważajcie na tych z tagiem [DS] przed nickiem. Mam wrażenie, że kupili DLC tylko po to, by trollować. Spotkałem kilka razy i nigdy nie widziałem, by mieli naczepę, a za każdym razem musiałem hamować do 0, albo ratować się poboczem przez ich zabawy. :D

 

Co do Niemców się zgodzę nie raz już miałem z nimi przypadek. Ale do [DS] Już nie

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.