Jump to content
Sign in to follow this  
ChesterMolester

Zlecenia

Recommended Posts

Chyba podstawową rzeczą jaką powinieneś najpierw zrobić jest reset ekonomii, inaczej zresetowanie wszystkich zleceń.

Mała instrukcja jak to zrobić:

1. Podczas gry wpisujesz w konsoli komendę: uset g_force_economy_reset "1"

2. Zapisujesz grę
3. Wczytujesz zapisaną przed chwilą gre
4. Odpalasz ponownie konsole i wpisujesz: uset g_force_economy_reset "0"
~ jeśli nie zmienisz na "0", po kazdej próbie wczytania gry będziesz teleportowany do swojego garażu
5. Zlecenia zresetowane. Smile
6. Zostaniesz teleportowany do swojego garażu i aktualne zlecenie (jeśli jakieś miałeś) zostanie anulowane.

Prędzej napisz czy jest poprawa, po takim samym czasie jak wcześniej gdy nie było, żeby było wiadomo czy pomogła i temat będzie można zamknąć, bo tak będzie wisiał tygodniami :P

Dobra ja już nie ogarniam o co chodzi -.- na singlu mam zlecenia na multi nie.... chociaż wczoraj mi się włączyły w nocy jak grałem dzisiaj odpalam i nie ma...

Czas na singleplayer płynie inaczej niż na multiplayer, więc czasami tak się dzieje, że ładunki znikają.

Albo grasz na singleplayer albo na multiplayer, zdecyduj się.

Najlepiej zrób 2 oddzielne profile do singla i multi, wtedy problemu być nie powinno!

W mojej małej instrukcji napisałem:

"6. Zostaniesz teleportowany do swojego garażu i aktualne zlecenie (jeśli jakieś miałeś) zostanie anulowane."

Jest to normalna sprawa, że teleportuje do garażu.

Na singleplayer masz opcje teleportowania się w każde miejsce na mapie poprzez użycie kamery "0 - zero" ale dokładny opis znajdziesz u wujka google.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...