Jump to content

Nabor do firmy MKDB [Mezinárodní Kamionová Doprava Brno]


Recommended Posts

Zdravím všechny řidiče kteří jezdí samy jako soukromníci chtěli by jste se k nám přidat neni problem máme přes 120 zaměstnancu a online jích je asi zhruba 80/90 a to aji více ! budeme rádi když se přidáte k nám a užijete si hru z ostaníma zaměstnancama Firmy MKDB !

 

Co nabízíme ?

 

Dobrý kolektiv a pobavení :D

firemní Srazy

a další....

Vynikající Vedení Firmy MKDB !!!

 

Něco o nás:

Jsme virtualní firma která už je založena odprazdnin což znamená 5 měsícu a založil firmu zdenda který se onu deno denně stará aby pro zaměstnance bylo to nejlepší ! Klukum je zhruba tak kolem 15 a více a taky 13 ale nejvíc je tam lidí 15 a 18 a více !

 

Požadavky:

Mít více než 13 let !

Být slušnej a poslouchat nadřizené

A slušné vyjadřování !

mít ts3 !

Více na webu !

 

 

Web: http://mkdb-brno.8u.cz/

FB: https://www.facebook.com/pages/Mezin%C3%A1rodn%C3%AD-kamionov%C3%A1-doprava-Brno/1513317832230315?ref=bookmarks

TS3: ts3.crew.sk:11154

a více na webu !!!

 

Videjka ze srazu:

Autor: Majitel Firmy Zdenda : https://www.youtube.com/watch?v=DARzDCOW3wY

Autor : Zaměstnanec Ondra Bucher : https://www.youtube.com/watch?v=tGyoBrbMOC4


dm-414176792255.png
 
dm-15141768138610.png
  • Upvote 1

The Owner Of The Company : - Mezinárodní Kamionové Dopravy Brno [MKDB] -

My favorite truck : IVECO
ytYJf.png76561198136045344.png                         Zy5NX.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Je to dobrá firma s dobrým kolektívom ktorý radi pomôžu ak vedia ako a dá sa s nimi dobre posrandovať ;) Som tu druhý deň a už sa lepšie spoznávame,som rád že som si našiel taku partiu a bavíme sa spolu pri hre ETS2.

Link to comment
Share on other sites

Zdravím vás, v tejto firme som už cca.2 mesiace a som plne spokojný. Zamestnanci tvoria výborný kolektív s ktorým sa dá na TeamSpeaku o všetkom pokecať, zasrandovať či niečo vydiskutovať, poradiť sa. Šéf-Zdenda- je zhovievaví, vždy poradí a pomôže, pokiaľ idete na dovolenku alebo sa vám skrátka na nejakú dobu nedá šoférovať (ako napríklad mne nakoľko som po operácií) tak to pochopí a odsúhlasí. Čo sa týka samotnej hry- počas hrania stretávam veľmi často kolegov z firmy, často s nimi veziem náklad (väčšinou spolu vezieme náklad dvaja až štyria), no občas sa zídeme viacerí (napr.desiati) a vytvoríme veľký konvoj. Často sa realizujú herné stretnutia, kedy sa zídu všetci zamestnanci firmy. Hneď po príchode do firmy ma milo prekvapil manažment firmy (zadávanie zásielok, diskutovanie o návrhoch, a pod.), čo je tiež ďalšie veľké plus.
Pokiaľ hrávate ETS2 a máte dilemu-ktorú firmu vybrať, tak jednoznačne odporúčam túto firmu. Pre mňa je bez váhania Medzinárodná Kamiónová Doprava Brno najlepšia československá virtuálna firma.

Vrelo odporúčam a prajem veľa šťastne najazdených tisícok kilometrov.

S pozdravom,

kamionista Freddie.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Nikdy bych tam nešel, jsou tam samý 13 letí děti, kteří neumějí jezdit a jejich auta vypadají jak kolotoče. Taky to tak vypadá v ETS2 MP v jejich schopnostech řízení. -_-

Ahoj,

částečně máš pravdu, ale teď se to tam hodně změnilo. Je tam hromada aktivních a dobrých řidičů. Těch jak ty říkáš "13letí děcka" je jich tam pár (cca 2-3) ale umí se chovat a berou to zodpovědně. Hodně lidí je tam těch co se o to zajímají a nebo pracují v oboru.

 

*EDIT 18.8.2015

Po nějaké době co už tam nepracuji jsem zjistil že tu mám tento příspěvek :D Ok, to co jsem napsal už není vůbec pravda a pan "majitel" zaměstnává hráče pod 14let. Absolutně se neumí chovat.. Těch dobrých řidičů co tam tou dobou bylo, většina odešla. Takže ano, mám stejný názor.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Hm... tady pan sindyk taky není až moc dobrý řidič :) jak se chováte vy k majitelum tak se budou oni chovat k vám a ještě něco nevím kdo tu má zasebou kyberšikanu přes ETS2 pane sindyk :) tož odemě vše a jen tak BTW :D neumíte nahlasit mě nebo ostatním a děláte tu potom jenom nějaké pomluvy :) tož z mé strany vše ! :)

The Owner Of The Company : - Mezinárodní Kamionové Dopravy Brno [MKDB] -

My favorite truck : IVECO
ytYJf.png76561198136045344.png                         Zy5NX.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ahoj,

částečně máš pravdu, ale teď se to tam hodně změnilo. Je tam hromada aktivních a dobrých řidičů. Těch jak ty říkáš "13letí děcka" je jich tam pár (cca 2-3) ale umí se chovat a berou to zodpovědně. Hodně lidí je tam těch co se o to zajímají a nebo pracují v oboru.

 

*EDIT 18.8.2015

Po nějaké době co už tam nepracuji jsem zjistil že tu mám tento příspěvek :D Ok, to co jsem napsal už není vůbec pravda a pan "majitel" zaměstnává hráče pod 14let. Absolutně se neumí chovat.. Těch dobrých řidičů co tam tou dobou bylo, většina odešla. Takže ano, mám stejný názor.

Sydniku,máš pravdu,dříve to bývala super firma,super kolektiv,pak asi panu Zdendovi stouplo Ego že bude mít tu nejlepší firmu..

status.png

                                           

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Hm... tady pan sindyk taky není až moc dobrý řidič :) jak se chováte vy k majitelum tak se budou oni chovat k vám a ještě něco nevím kdo tu má zasebou kyberšikanu přes ETS2 pane sindyk :) tož odemě vše a jen tak BTW :D neumíte nahlasit mě nebo ostatním a děláte tu potom jenom nějaké pomluvy :) tož z mé strany vše ! :)

Pane Zdenda přestnaťe mě prosím urážet! Pouze píšu jak to skutečně v tu dobu ve firmě bylo. Pokud neumíte unést kritiku, tak běžte radši na vzduch a nepokoušejte se o nějaké komentáře. Myslím že váš styl psaní a komentování mluví za vše. Jak si to každý udělá takový to má! A to platí i ve firmě. Nebudu tady psát o záležitostech s vaší matkou, taková sviňa zase nejsu. Ale kdo tam byl tak ví. Ohledně dobrého řidiče nevím kdo tady má za sebou 3 BANy za blokování, ramování a parkování v Rotterdamu.

Toď vše

Sindyk_CZE

Link to comment
Share on other sites

Hm.. nevím kdo má 5 banů :) a co je ti dotoho víš vubec duvod ? ne nevíš tak se ani dotoho neplet :) a jen tak btw v rotterdamu sem nikdy nermaoval a nikd yem neramoval a parkování ? ano protože se mě sekla hra a nemoch sem jed :) tot vše :) a milej sindyku nechte si to pro sebe :)

The Owner Of The Company : - Mezinárodní Kamionové Dopravy Brno [MKDB] -

My favorite truck : IVECO
ytYJf.png76561198136045344.png                         Zy5NX.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
  • 2 years later...
  • Game Developer

Ahoj,

 

omlouváme se, ale tento post musíme archivovat, jelikož nesplňuje naše požadavky pro propagování virtuálních firem. Jedním z nich je i potřebná aktivita.

Všechny požadavky můžeš najít v tomto tématu:

 

Máš-li nějaký dotaz, nebo chceš obnovit toto téma, neváhej nás kontaktovat.

 

// Přesunuto do Archivu Firem

JKTjx3r.jpg

Game Developer

Discord Bot Developer

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.