Jump to content

GTA V


H&V I Vaiarek

Recommended Posts

Gra można powiedzieć interesująca i wciągająca, zapewne o wiele lepsza niż jej poprzednik tzn. GTA IV. Można powiedzieć że fani GTA SA zapewne stracą wiele godzin grając w ostatnie wydanie, pewnie dlatego że bardzo przypomina tamte czasy chociaż ma o wiele lepszą grafikę i sporo nowych możliwości. Sam już sporo przegrałem na PS ale nie znudziła Mi się ta gra póki co, można dla przyjemności pograć kilka godzinek w wolnym czasie ;)

 

Minusem może być to, że fabuła jest krótka.

Link to comment
Share on other sites

Gra można powiedzieć interesująca i wciągająca, zapewne o wiele lepsza niż jej poprzednik tzn. GTA IV. Można powiedzieć że fani GTA SA zapewne stracą wiele godzin grając w ostatnie wydanie, pewnie dlatego że bardzo przypomina tamte czasy chociaż ma o wiele lepszą grafikę i sporo nowych możliwości. Sam już sporo przegrałem na PS ale nie znudziła Mi się ta gra póki co, można dla przyjemności pograć kilka godzinek w wolnym czasie ;)

 

Minusem może być to, że fabuła jest krótka.

Fajnie gdyby uzupełnili jakąś nofa fabułą :) jakieś nowe postacie nowa historia lub jej kontynuacja z tymi samymi postaciami  :D

ab269392.gif
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.