Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

"Funny moments", Fotorelacje, Zdjęcia z tras - "Wypociny NalesniQ'a" [25.03.16]


Recommended Posts

Heeeej, Witam serdecznie w mojej skromnej Galerii wypocin xD Będę tu wrzucał Screeny które w miarę dobrze się prezentują. Może nawet jakieś fotorelacje....



Tutaj paczka SS'ów prosto z nowego patcha 1.17

LstUg76.png
w3NY9Q7.jpg
NeM3YWe.jpg3jOhyBM.jpgRzQFx5S.jpggGNVgZ4.jpg
j44n37W.jpg2JOl6Gy.jpg
QysUtZU.jpg
MokJraL.jpg
ib7t4sJ.jpgEnfbmvI.jpg
CpL8KyB.jpgLCzHbIJ.jpgoBejKey.jpg
XoM1UC2.jpgE1veA0v.jpg


Trochę dużo ale przynajmniej jest na co popatrzeć...

Wkrótce pojawi się jakaś fotorelacja. Szerokości!

i5-4460 3.2 Ghz / Crucial Ballistix 8GB 1600MHz / MSi H81M-P33 / Corsair VS450 / Zalman T3 / Seagate 500GB / Windows 10 [64bit] /
ZOTAC GTX 660Ti 2GB / Logitech G27 / SAMSUNG SyncMaster BX2331 23"
 

 

Link to comment
Share on other sites

Dużo popsuł? Tj. co konkretniej? 

 

Przykładowo pogoda, gdy ktoś ma włączoną głębie ostrości + technike HDR robi się bardzo niebiesko. Drugą sprawą jest ruch AI podczas wyprzedzania (Lekkiego zjazdu na przeciwny pas), nie jest to zbyt realistyczne gdy auto z naprzeciwka automatycznie hamuje do 0km/h gdy My lekko przekroczymy linie dzielącą oba pasy (Przykładowo na zakręcie). Dodatkowo warto wspomnieć o sterowaniu na klawiaturze, nie wiem czy było to celowe czy nie ale hamowanie stanowi teraz problem. Nie zapominajmy o tempomacie, który nie działa jak powinien tzn. - Ustawiamy Go przykładowo na 100km/h lecz jechaliśmy wcześniej 110km/h, sądzę że ciężarówka powinna zwalniać ale tak się nie dzieje. (Zauważyłem tylko lekkie odcięcie gazu, ale prędkość niezbyt spada) Zapewne każdy zauważył nową naczepę (Wysoką - do bydła [chyba]) nie wiem czemu ale przenika Ona przez niektóre niskie mosty/tunele mimo że powinna utknąć.Gdybym przetestował dokładniej tego patcha, zapewne znalazło by się więcej bugów/problemów tak jak z HGPP.

 

EDIT: Zapomniałem o jasnych nocach i masie niektórych ładunków.

 

 

Pozderko ;)

Link to comment
Share on other sites

Przykładowo pogoda, gdy ktoś ma włączoną głębie ostrości + technike HDR robi się bardzo niebiesko. Drugą sprawą jest ruch AI podczas wyprzedzania (Lekkiego zjazdu na przeciwny pas), nie jest to zbyt realistyczne gdy auto z naprzeciwka automatycznie hamuje do 0km/h gdy My lekko przekroczymy linie dzielącą oba pasy (Przykładowo na zakręcie). Dodatkowo warto wspomnieć o sterowaniu na klawiaturze, nie wiem czy było to celowe czy nie ale hamowanie stanowi teraz problem. Nie zapominajmy o tempomacie, który nie działa jak powinien tzn. - Ustawiamy Go przykładowo na 100km/h lecz jechaliśmy wcześniej 110km/h, sądzę że ciężarówka powinna zwalniać ale tak się nie dzieje. (Zauważyłem tylko lekkie odcięcie gazu, ale prędkość niezbyt spada) Zapewne każdy zauważył nową naczepę (Wysoką - do bydła [chyba]) nie wiem czemu ale przenika Ona przez niektóre niskie mosty/tunele mimo że powinna utknąć.Gdybym przetestował dokładniej tego patcha, zapewne znalazło by się więcej bugów/problemów tak jak z HGPP.

 

EDIT: Zapomniałem o jasnych nocach i masie niektórych ładunków.

 

 

Pozderko ;)

Nie zapomnij że jest do jeszcze BETA więc dużo się zmieni. Przy wyprzedzaniu auta AI nie hamują od razu do 0 tylko powoli w sumie to i dobrze bo przynajmniej nie wywalisz na czołowe. Nowa naczepa do przewozu żywca no nie widziałem jeszcze by AI jechało tam gdzie może przeniknąć przez coś. Zapewne znowu SCS zrąbał coś z proporcjami i collisiony zrobili tak jak inne naczepy które mają proporcje z d....

Link to comment
Share on other sites

Nie zapomnij że jest do jeszcze BETA więc dużo się zmieni. Przy wyprzedzaniu auta AI nie hamują od razu do 0 tylko powoli w sumie to i dobrze bo przynajmniej nie wywalisz na czołowe. Nowa naczepa do przewozu żywca no nie widziałem jeszcze by AI jechało tam gdzie może przeniknąć przez coś. Zapewne znowu SCS zrąbał coś z proporcjami i collisiony zrobili tak jak inne naczepy które mają proporcje z d....

 

Wiem, ale skoro pytał to podałem Mu trochę tych błędów :) Pograj trochę to zauważysz że trafi Ci się bot z tą naczepą tam gdzie powinien utknąć, hamują do zera "prawie" od razu.

 

Wiesz, niby to jest beta ale w HGPP nadal nie naprawiono sporo bugów a mineło dużo czasu.

Link to comment
Share on other sites

Dodatkowo warto wspomnieć o sterowaniu na klawiaturze, nie wiem czy było to celowe czy nie ale hamowanie stanowi teraz problem. 

 

To raczej poprawka. I to moim zdaniem użyteczna. Teraz można normalnie zwolnić o kilka km/h, a nie w ciągu 2 sekund gubimy połowę prędkości. Oczywiście jeśli chcemy zwolnić dłużej to dociskamy pedał hamulca ;D

 
Dołącz do jednej z najstarszych vs'ek | hvlogistyka.pl
Link to comment
Share on other sites

Oczywiście że poprawka, wcześniej 40 ton stawało w miejscu jak wryte - dokładnie jak te krytykowane przez caranbo pojazdy AI. A jeśli już o nie chodzi, to odkąd pamiętam gra przyhamowywała pojazdy wyprzedzane, więc to nie jest problem tylko tego patcha.

Seriously... what is truck?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

No i czas na moją pierwszą produkcję na Youtube. Jest to też mój pierwszy Timelapse ;) Zapraszam do oglądania...

Przejścia muzyczne nie wyszły do końca tak jak planowałem, ale później postaram się bardziej przyłożyć xD

  • Upvote 1
i5-4460 3.2 Ghz / Crucial Ballistix 8GB 1600MHz / MSi H81M-P33 / Corsair VS450 / Zalman T3 / Seagate 500GB / Windows 10 [64bit] /
ZOTAC GTX 660Ti 2GB / Logitech G27 / SAMSUNG SyncMaster BX2331 23"
 

 

Link to comment
Share on other sites

Witam po małej przerwie. Mam tutaj "parę"... to znaczy bardzo dużo xD zdjęć z nowego DLC "Skandynawia". Czasami konwojem, czasami "solo" ale SS sporo się nazbierało, także postanowiłem się nimi podzielić ;) Nwm, czy zrobić jaką Foto-relacje czy wolicie jednak dawkę zwykłych fotografii ? Piszcie bo to dla was w sumie ten temat powstał :)

 

WjzXbsG.jpg

GVpqKDa.jpg
yt5J9LR.jpg
DCLPb4x.png
sTjQE4I.jpg
O5WERHy.jpg
T8OT7Cn.jpg
vsMubuh.jpg
K2XD1it.jpg
TqtWmHs.jpg
7OBWGlo.jpg
1f4FoCO.png
aPu3mI7.jpg
ykskEMj.png
6xRYvdB.png
tbWe2rj.png
5zwyKrE.png
BGFvH7y.png
u5Bwb97.jpg
YZDMdc2.jpg
eFn3t15.jpg
0Akq3It.jpg
 
 
EDIT : W międzyczasie przygotowałem swojego Mercedesa pod Multiplayer... Komentujcie i "opiniujcie" xD
 
FqwF2Su.jpg
wZNqYa5.jpg
vwNE1Kv.jpg
i5-4460 3.2 Ghz / Crucial Ballistix 8GB 1600MHz / MSi H81M-P33 / Corsair VS450 / Zalman T3 / Seagate 500GB / Windows 10 [64bit] /
ZOTAC GTX 660Ti 2GB / Logitech G27 / SAMSUNG SyncMaster BX2331 23"
 

 

Link to comment
Share on other sites

A teraz pierwsza "Foto-Relacja z HUMOREM" ;) Zapraszam...

 

DZIWNÓWEK - LUBLIN

 

Mercedes Actros MPIV (niska kabina) 520KM

Drewno (17T)

 

Hej, trasa została wykonana na mapie Poland Rebuilding z nowym Mercedesem.

Bez malowania H&V, ponieważ chciałem sprawdzić nowy SKIN. Zapraszam do relacji...

 

 

J9OSaR0.jpg

 

 

- (około 18) "Piękny zachód słońca, polskie drogi i postój na czerwonym, czego więcej ?"

 

 

 

YgfKaAw.jpg

 

 

- "Tak prezentuje się cały dzisiejszy zestaw, wyruszamy w drogę !!"

 

 

 

OBCPsXJ.jpg

 

 

- " Drzewo na budowie autostrady ? Polak potrafi... " XD

 

 

 

Hzunkdq.jpg

Owy8FNx.jpg

 

 

- " Postój na stacji i pauza..."

 

 

 

ppi3IcY.jpg

 

 

- "Z rana mały postój przy LIDLU i... myślę sobie 'Browarek dopiero po pracy'...

 

 

 

FlwwuOs.jpg

 

 

- " I dalej w trase"

 

 

 

ilKeqYz.jpg

 

 

- " Rozumiem że po weekendzie nikt nic nie jadł, ale żeby o 7:00 były korki do NETTO ?" xD

 

 

 

rZT6qw8.jpg

 

 

- " Postój na przejeździe kolejowym i podziwiam 'piękno' polskich przewozów regionalnych'... "

 

 

 

LwQj9hU.jpg

 

 

- " Tylko żeby nowy ciągnik do rowu nie wpadł, w końcu podwyżkę trzeba dostać..."

 

 

 

JjvuZLb.jpg

 

 

- " Kolejna pauza, tym razem na BP i pyszne Hot-Dogi ;) "

 

 

 

7y0JVMr.jpg

 

 

- " Widzę was... ! "

 

 

 

0twyZjz.jpg

 

 

- " A teraz, żeby HAJS SIE ZGADZAŁ, czas na reklamę ;D "

 

 

 

F1hqjW2.jpg

 

 

- " Test ABS i kolejny odcinek z serii 'PANI PUSCI RECZNY' !! "

 

 

 

KflSuPr.jpg

 

 

- " Wyprzedzanko... "

 

 

 

HEUgRHg.jpg

 

 

- Ostatnie skrzyżowanie i oczywiście nikt mnie nie zechce puścić ? "

 

 

 

6qFKgv1.jpg

 

 

 

- " Pewnie z mojego ładunku zrobią palety XD "

 

 

Dziękuje za uwage...

  • Upvote 2
i5-4460 3.2 Ghz / Crucial Ballistix 8GB 1600MHz / MSi H81M-P33 / Corsair VS450 / Zalman T3 / Seagate 500GB / Windows 10 [64bit] /
ZOTAC GTX 660Ti 2GB / Logitech G27 / SAMSUNG SyncMaster BX2331 23"
 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 months later...

Jak Wy możecie mieć ustawioną kamerę tak z góry na kierownicę? 

Przecież to profanacja pozycji kierowcy! :D :D

Normalnie jak się siedzi w kabinie, to nie patrzy się tak z góry na kierownice. :D

 

Ja na przykład tak jeżdżę:

 

ml17gi.jpg

R5 5600X + AiO ML240L // Asus ROG Strix B450-F // G.SKILL Trident Z 2x16GB 3733 Mhz CL16 // MSI GTX 1080 Armor @2000/5200 Mhz  // Corsair RM650x

Link to comment
Share on other sites

Niski jesteś i tyle xD.

Jakoś nie przeszkadza mi ta pozycja za kierownicą, ale spróbuję sie pobawić z ustawieniami.

i5-4460 3.2 Ghz / Crucial Ballistix 8GB 1600MHz / MSi H81M-P33 / Corsair VS450 / Zalman T3 / Seagate 500GB / Windows 10 [64bit] /
ZOTAC GTX 660Ti 2GB / Logitech G27 / SAMSUNG SyncMaster BX2331 23"
 

 

Link to comment
Share on other sites

Witam po 5 miesięcznej przerwie :) Jako iż zakupiłem nowy monitor, mogę wreszcie nagrać jakiś film, zrobić relacje.

Myślę że teraz będzie trochę większa aktywność, co 4-5 dni powinno się ukazać parę zdjęć lub jakiś fajny film.

Tyle z wstępu, pora na porcję Screenów.

 

FuWfLsn.jpg

 

FxHmwKD.jpg

 

BNzfioY.jpg

 

5Uxa4z0.jpg

 

N9QLDfx.jpg

 

Bkfij0r.jpg

 

No dzisiaj tyle, Wkrótce pare nowych filmów.

ZAPRASZAM ! :)

i5-4460 3.2 Ghz / Crucial Ballistix 8GB 1600MHz / MSi H81M-P33 / Corsair VS450 / Zalman T3 / Seagate 500GB / Windows 10 [64bit] /
ZOTAC GTX 660Ti 2GB / Logitech G27 / SAMSUNG SyncMaster BX2331 23"
 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.