Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Opinie o zmianach w nadchodzącej wersji gry o numerze 1.17


WooQash

Recommended Posts

1. Nie przeklinamy

2. MP4 to wlasnie nowy Mercedes (*facepalm)

uważasz mnie za kretyna? Nie chciałem fwa razy powtarzać tego słowa, wiem ze mp4 to mercedes lol...A czy ktoś wie, czy będzie dostępna naczepa z bydlem bez Skandynawii?

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pochopnych wniosków na forum publiczne staram się przed wcześnie nie wyciągać, choć niektórzy aż się proszą... 

 

Wydaje mi się że skoro jest ta naczepa w ogólnym zbiorze naczep, to oby była dostępna na całej mapie. Ale kto wie. 

 

Takie jeszcze pytanie, czy fizyka ruchu ciężarówki była ruszana, czy opony już mają jakieś właściwości? Jeździłem dziś nowym DAFem z oponami Runner i powiem że podczas skręcania z wciśniętym gazem przy prędkości ponad chyba 10 km/h truck ignoruje mój rozkaz skrętu, i po prostu jedzie do przodu (Uciążliwe szczególnie przy manewrowaniu z naczepą). 

 

Jedyne mody jakie mam odpalone to ProMods i SCS Light Addon. Ośke mam 6x4. Nie wiem czy to wina gry czy ustawienia, ale tak czy siak rzuca mną jak szatan, a nie chciałbym takiego czegoś tym bardziej na multiplayerze.

Link to comment
Share on other sites

Tyle że miotanie było też przy dużych prędkościach. Chociaż może to zmieniona fizyka z naczepą... Albo faktycznie pliki mapy ProMods (W szczerze wątpie).

 

Oś mam zwykłą 6x2 (Wiem pisałem 6x4, ale nawet odblokowanej jej nie mam), opony Runner i jak wyżej, a podczas tego miotania jedynie co wiozłem to kłody. Teraz zmieniłem na ośke 6x2/4 i bez naczepy problemu nie ma (A napewno na to wygladalo). Z naczepą potem sprawdzę.

Link to comment
Share on other sites

Mam to samo. W efekcie trzeba zdecydowanie zwalniać przed zakrętami ale mi się to podoba bo jest bardziej realniej i trzeba uważniej jeździć. 

 

Co bym dodał? Chyba więcej XP i kaski za jazdę w trybie bardziej symulcyjnym (stabilizacja naczepy, manualna skrzynia i ogolnie wszystko co moze podniejsc poziom gry) bo teraz to chyba jest tak samo liczone? 

SimRace.pl

Link to comment
Share on other sites

Mam to samo. W efekcie trzeba zdecydowanie zwalniać przed zakrętami ale mi się to podoba bo jest bardziej realniej i trzeba uważniej jeździć. 

 

Co bym dodał? Chyba więcej XP i kaski za jazdę w trybie bardziej symulcyjnym (stabilizacja naczepy, manualna skrzynia i ogolnie wszystko co moze podniejsc poziom gry) bo teraz to chyba jest tak samo liczone?

Nawet jesli lecisz na manualu, to I tyle samo kasy dostajesz. Fajnie gdyby to sie zmienilo w ATS :)

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

W sumie to dodałbym jeszcze tempomat zblizeniowy oraz informację w lusterkach bocznych o autkach w martwej strefie. Ostatnio jechałem takim autkiem w trasę i jestem pod wrażeniem tej elekltroniki.  :P

SimRace.pl

Link to comment
Share on other sites

Co do tego patcha miewam mieszane odczucia...

Z jednej strony wszystko ładne, odświeżone i kilka nowych rzeczy...

Z innej strony co do pogody mam bardzo odmienne zdanie.

Popieram jedną z wypowiedzi z forum SCSu

Niestety, ale pogoda, która została stworzona bardziej pod Skandynawie nie pasuje do innej części reszty Europy

Głównie chodzi o dni, które są jakoś 'mało' słoneczne (mniej razi ono w oczy), czy noce, którą są jakoś 'blade'...
  • Upvote 2

if i'm online you can FOLLOW ME ON MAP! //

if you have 'something' to me then write PM in English or Polish!

i don't accept anyone on steam!
photo.jpg facebook_48x48.png Twitter_logo_blue_48.pngdb7f21ef324bf7c1b313e517461a0ba9.png
3522842343.png

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.