Jump to content

Wersja 0.1.5 R4 została wydana.


Recommended Posts

  • Game Developer

logohd.png

 

 

Cześć,
nowa aktualizacja została wydana!

 

Zmiany:

  1. Naprawiono błąd synchronizacji dźwięków;
  2. Okno logowania zostało zmienione;
  3. Dodano "Multiplayer" do intra;
  4. Speedlimiter w miastach ustawiony na 60km/h, poza miastem 110km/h;

Szerokiej drogi!
ETS2MP Team

  • Upvote 7

l4Ki4X6aV2YY0bwKQ.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

A czy ty jestes normalny narzekajac na czyjas ciezka prace ktora ktos wam daje za darmo na tacy? Do wszystkich gimbusow i pochodnych. Wstydzvie sie ze smiecie obrazac ekipe ludzi ktorzy poswiecaja swoj czas i wolna woke na robienie czegos z czego wy korzystacie nawet nie dajac nic w zamian oprocz wiecznego narzekania ze to ze ze to ze tamto. W kieszen sobie to wsadzcie nie podoba sie to nie grajcie tesknic nie bedziemy.

  • Upvote 8
Link to comment
Share on other sites

plm20, u mnie to samo.

 

Ogranicznik jest ustawiony na 109 km/h a nie 110 km/h.

Myślę, że blokada na 110 jest typowo blokadą aby nie można było osiągnąć wyższej prędkości w tym również 110 km/h, dlatego chyba należałoby nałożyć blokadę 111km/h. :P

Ta, wiem.. ale ja mądry. :D

 

ps/ w miastach to samo, speedlimiter ustawiony na 60km/h a max do osiągnięcia to 59km/h   :P

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

A czy ty jestes normalny narzekajac na czyjas ciezka prace ktora ktos wam daje za darmo na tacy? Do wszystkich gimbusow i pochodnych. Wstydzvie sie ze smiecie obrazac ekipe ludzi ktorzy poswiecaja swoj czas i wolna woke na robienie czegos z czego wy korzystacie nawet nie dajac nic w zamian oprocz wiecznego narzekania ze to ze ze to ze tamto. W kieszen sobie to wsadzcie nie podoba sie to nie grajcie tesknic nie bedziemy.

 

Dokładnie, skoro Im nie pasuje niech idą na Single Player'a. Mi to nie robi różnicy czy 90km/h czy 110km/h, podoba Mi się że w mieście jest 60km/h bo nie trafi się na trollów którzy tylko lecą v-max'em. Zobaczymy co przyniesie czas, póki co nie widać by było więcej trolli... Baa! Nawet nie spotkałem ani jednego przez 5h jazdy  :)

 

 

ElectroMusic! - O ten jeden kilometr nie umrzemy :P

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

A czy ty jestes normalny narzekajac na czyjas ciezka prace ktora ktos wam daje za darmo na tacy? Do wszystkich gimbusow i pochodnych. Wstydzvie sie ze smiecie obrazac ekipe ludzi ktorzy poswiecaja swoj czas i wolna woke na robienie czegos z czego wy korzystacie nawet nie dajac nic w zamian oprocz wiecznego narzekania ze to ze ze to ze tamto. W kieszen sobie to wsadzcie nie podoba sie to nie grajcie tesknic nie bedziemy.

Widze autorzy MP mają swojego prawnika do obrony. Za przeproszeniem kij cię obchodzi czy ktoś narzeka czy nie. To ich sprawa, mają do tego pełne prawo bo nie żyjemy w kraju komunistycznym gdzie musimy zgadzać się z władzą. Więc na co to drążyć. Nie każdy musi się zgadzać z pomysłami autorów, co nie zmienia faktu że grać nie chcą. 

Ponarzekają troche potem pójdą grać i po problemie

Link to comment
Share on other sites

Jak się nie ma tego co się lubi , to się lubi co się ma .  wielki + za to co chłopaki dla Nas robicie 

  • Upvote 4

 beznazwy.png.c673f72127628e103b323c21ac909259.png

 

 Obecnie zatrudnionych jest 20/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 Kontakt:  [email protected]

 Strona główna: http://bluetransspedition.eu

  Facebook: http://facebook.com/bluetransspedition

VTC

 

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie, skoro Im nie pasuje niech idą na Single Player'a. Mi to nie robi różnicy czy 90km/h czy 110km/h, podoba Mi się że w mieście jest 60km/h bo nie trafi się na trollów którzy tylko lecą v-max'em. Zobaczymy co przyniesie czas, póki co nie widać by było więcej trolli... Baa! Nawet nie spotkałem ani jednego przez 5h jazdy :)

ElectroMusic! - O ten jeden kilometr nie umrzemy :P

Koniec z "surprise m...a!!!" na skrzyżowaniach w miastach. Da radę się uchylić. Chwilowo nie mam czasu na grę i więc jak sprawdzić, jak rozwiązana jest sprawa z SL przy Europoort?

@Damian_PL

Ale też narzekania nie mogą ocierać się o typowe malkontenctwo. Na pewno decyzje podejmowane przez dev'sòw wiążą się z długi dysputami-burzą mózgów, omawianiem zalet i wad rozwiązań, a nie ad hoc jak wielu uważa. Dobrze, że tu na forum, można poczytać bardziej merytoryczne komentarze, a nie po prostu "sh#$ update".

Wenn ist das Nunstück git und Slotermeyer? Ja! ... Beiherhund das Oder die Flipperwaldt gersput.

 

 

– Mein Hund hat keine Nase! 

 

– Und wie riecht er dann? 

 

– Schrecklich!

 

Link to comment
Share on other sites

Gdy skrecasz na EP pojawia sie ze jestes w miescie (tym samym wlacza sie ogranicznik). Co do tematu odbyłem już pierwszą trasę i mogę uznać że jest to dobrze rozwiązane :).

 

Przydał by się tylko jeszcze limit do tych 60km/h na autostradzie obok rotterdamu w kierunku EP, bo często tragedia się dzieje. Ale tak jak napisał wyżej kolega, rotterdam oraz EP ma limit do 60km/h prócz tej drogi co idzie między tymi punktami.

Link to comment
Share on other sites

Lepiej było wcześniej, na jednym serwerze z ogranicznikiem na drugim bez, każdy grał gdzie chciał i miał prawo wyboru poza tym to jest tylko symulator z realem ma mało wspólnego, a jakbym chciał naprawde wlec się tak przepisowo to został bym kierowcą prawdziwej ciężarówki. Z ogranicznikiem ta gra zrobiła się nudna poprostu i tyle.

Link to comment
Share on other sites

Już paru geniuszy na wojewódzkich mnie puknęło, bo nie wyrobili na 90-stopniowym zakręcie jadąc 120km/h. Jeśli już ten nierealny limit jest konieczny, to może warto zastanowić się nad 120 na autostradzie i 90 na wojewódzkich.

 

Tak wiem, kolejnych 60 wpisów będzie o tym, że 120 i 90 nie robi różnicy, ale nawet nie chce mi się dyskutować o oczywistościach.

 

Żeby zobrazować...

Nie reportuje gościa, bo nie zrobił tego specjalnie, ale widać że na tych wąskich drogach niektórzy się nie nauczą (tak, wiem też, że odbiłem w lewo odruchowo, ale niczego by to nie zmieniło).

Seriously... what is truck?

Link to comment
Share on other sites

Już paru geniuszy na wojewódzkich mnie puknęło, bo nie wyrobili na 90-stopniowym zakręcie jadąc 120km/h. Jeśli już ten nierealny limit jest konieczny, to może warto zastanowić się nad 120 na autostradzie i 90 na wojewódzkich.

 

Tak wiem, kolejnych 60 wpisów będzie o tym, że 120 i 90 nie robi różnicy, ale nawet nie chce mi się dyskutować o oczywistościach.

 

Żeby zobrazować...

Nie reportuje gościa, bo nie zrobił tego specjalnie, ale widać że na tych wąskich drogach niektórzy się nie nauczą (tak, wiem też, że odbiłem w lewo odruchowo, ale niczego by to nie zmieniło).

 

Jest limit 110km/h dla sprostowania, po drugie trafią się 'niedzielni kierowcy' którzy nie potrafią jeździć. Ale martwisz się tym? Zraportuj takiego to się nauczy następnym razem po banicji 7 dniowej przykładowo że musi hamować na landówkach :)

Ja osobiście gdy przyśpiesze na landówce i widzę taki mocniejszy zakręt, automatycznie zwalniam. Lecz jak widać nie każdy potrafi.. A propo tego limitu, to nie ma różnicy czy On by jechał na autostradzie czy na landówce te 110km/h i napotkał taki zakręt, jedyne dobre było by to że na autostradzie nie wleciał by pod prąd tylko leciał po wszystkich 2/3 pasach :)

 

 

Lepiej było wcześniej, na jednym serwerze z ogranicznikiem na drugim bez, każdy grał gdzie chciał i miał prawo wyboru poza tym to jest tylko symulator z realem ma mało wspólnego, a jakbym chciał naprawde wlec się tak przepisowo to został bym kierowcą prawdziwej ciężarówki. Z ogranicznikiem ta gra zrobiła się nudna poprostu i tyle.

 

No co zrobić? Pozostaje Ci single player skoro chcesz lecieć łódką 150km/h po landówkach bądź masz drugi wybór, NFS ! :)

 

Euro Truck "SIMULATOR" - Mówi Ci to coś?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

A propo tego limitu, to nie ma różnicy czy On by jechał na autostradzie czy na landówce te 110km/h...

 

Ok, czekamy na kolejne 59 wpisów, już jeden jest. Jessssssss.... ^_^

 

... i napotkał taki zakręt, jedyne dobre było by to że na autostradzie nie wleciał by pod prąd tylko leciał po wszystkich 2/3 pasach :)

 

Dokładnie taka różnica jak napisałeś, ilość pasów, dodatkowo pasy o przeciwnych kierunkach oddzielone kilkoma tonami stali. Po to cała moja wątpliwej jakości wizualnej prezentacja ;)

 

Pozdro osiem

 

PS.

No tak 110, coś mi się pokićkało.

Seriously... what is truck?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.