Jump to content

Recommended Posts

Posted

Gegroet medetruckers!  

 

Vandaag introduceren wij een nieuwe functie waar we al behoorlijk lang mee bezig zijn: de mogelijkheid om te reageren op VTC nieuwsberichten! Dit is een functie waar al lang op wordt gewacht en veel naar wordt gevraagd, dus we zijn extreem blij om te zeggen dat het is geimplementeerd. Momenteel is deze functie alleen beschikbaar voor Gevalideerde en Geverifieerde VTCs, maar dat kan in de toekomst veranderen als er interresse vanuit de community getoond wordt!

 

Hieronder zijn een paar foto's over hoe het systeem werkt en eruit ziet. Noteer alsjeblieft dat de reacties in deze GIF niet officieel zijn, het zijn simpelweg placeholders die gebruikt zijn door het Development team. 

 

spacer.png

 

spacer.png

 

In de aankomende weken zal Community Management werken aan een nieuw kennisbankartikel die meer detail geeft over de functies. Maar voor nu, veel plezier met reacties plaatsen!

  • Awesome! 1

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.