Jump to content

[SCS Blog] Zemědelství v Kansasu [CZ]


RedNub

Recommended Posts

Zemědělský průmysl ve státě Kansas hraje jednu z podstatných rolí.  Farmáři zde celoročně pěstují množství různých plodin, a to od pšeníce, kukuřice, sóji až po chov hospodářských zvířat. V dnešním článku bychom se s vámi rádi zabývali, jak je toto odvětví důležité a jak bude v tomto novém DLC pro hru American Truck Simulator zastoupeno. 

10.jpg

 

Středozápad je celkově známý svou bohatou a rozmanitou zemědělskou produkcí. Jeho úrodná půda a vody poskytují ideální podmínky pro pěstování řady různých plodin. V současné době je Kansas je předním producentem pšenice. Díky vysokému obsahu bílkovina a lepku se pšenice dá dále využít v potravinářském průmyslu, zejména pro perkárny. Měli jste také dnes k snídani chléb? Jelikož je více než pravděpodobné, že byl upečen právě z Kansaské pšenice. Není tedy divu, že se právě o Kansasu mluví často jako o "světovému koši chleba" 

 

04.jpg

02.jpg

 

 

Také jsme se nemohli obejít bez přesného ztvárění tohoto významného odvětví v našem připravaném DLC. V Kansasu tedy řidiči budou moci doručovat náklady do nových zemědělských skladů, které byly vytvořeny za účelem odkazu na skutečné farmy nachazející se po celém tomto státě. To však není vše! 

 

01.jpg

03.jpg

 

Dalším důležitým prvkem v tomto hospodářském řetězci jsou výtahy na obilí. Svým nezaměnitelným vzhledem a vysokou výškou patří ke skutečně výrazným ikonám kansaké krajiny. Naše týmy pro rozvoj map se věnovaly na speciálním umístění těchto sil, aby je umístily na taková místa, kde je lze najít i v reálném životě. 

 

11.jpg

12.jpg

 

 

Co se ale však děje se všemi těmito lodinami po jejich zpracování? Je jasné, že se po zpracování tyto plodiny odvážejí do zpracovatelských závodů, a bude hned zde několik příležitostí - > budete moci tyto plodiny převážet a to přímo z nebo do potravinářských závodů, kde při jejich vykládkách tyto plodiny budou zahrnovat nový přesně znázorněný prostor pro jejich vykládku. 

 

05.jpg

06.jpg

08.jpg

 

 

Naši řidiči tedy budou mít na výběr a to rovnou z několika nových, či známých skladů. Bude zde ale nadále možné moci najít své oblibené stávající značky svých distributorů a rozvážet tak mnohem více než jen obilí a to například zemědelskou techniku, zvířata atd, takže o práci bude určitě postaráno! 

 

07.jpg

09.jpg

13.jpg

 

 

S mnoha připravovanými zemědělskýi státy se snažíme i nadále zlepšovat zkušenosti s dodávkami, a už teď máme na stole nějaké nápady. Tešíme se, že se s vámi budeme moci podělit o další novinky. Pokud vás toto DLC zaujalo, už nyní si ho můžete přidat do vašeho seznamu přání ve službě Steam.  Do té doby pokračujte v jízdě! 

 

 

 

header.jpg?t=1696674634 https://store.steampowered.com/app/2298430/American_Truck_Simulator__Kansas/

 

 

Celý článek naleznete zde: https://blog.scssoft.com/2023/10/kansas-agriculture.html 

Forum post: 

S pozdravem

[MCG] RedWolf [CZ] 

 

 

 

 

RedNub I TruckersMP

(ETS2 - 6,165hours)

795749874_role_VeteranV(1).png.660f7fd7e1531540532_role_5Patron(4).png.063edcf85

 

   Reporting a player  | Appeal your ban  | Support System  | Recruitment

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.