Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

[SCS Blog] Kansas - > Odpočívadla, zastávky pro kamiony, a další místa [CZ]


RedNub

Recommended Posts

S příchodem DLC Kansas do hry American Truck Simulator pro vás máme další zajímavý kousek. Pojďme se podívat na odpočívadla, která najdete rozesetá po celém státě (Golden State)! Udělejte si tedy krátkou přestávku, vezměte si kávu a svačinu, a představujte si, jako byste byli právě tam. 

 

10.jpg

 

Při cestě po Kansasu objeví řidiči jiný druh odpočívadla - > přestávková místa, která nejsou až tak obvyklá. Když se tahač dotkne místa odpočívadla a vjede dovnitř, je to jako vjet do obrazu. Zlatá pšeničná pole se táhnout, kam až oko dohlédne. Obloha nad hlavou je rozlehlá a mění barvy podle toho, jak den postupuje. Tato zastávka kamiony je malým kouskem v této velké krajině, zástávkou, kde se velkolepé představení přírody dostává do centra pozornosti. 

02.jpg   01.jpg

03_1.jpg

05.jpg

 

Když se řidič chystá znovu vyrazit na cestu, veze se sebou kus Kansasu. Odpočívadlo se stává víc než jen přestávkou na cestě: je to přípomínka toho, že cesta všemi svými výzvami a triumfy je společným zážitkem, který spojuje všechny cestovatele do jednoho. 

06_2.jpg 

11.jpg         07.jpg

04_2.jpg

 

Jako bonus vám nabízíme pohled na zajímavé silnice a křižovatky, konkrétně na unikátní kruhový objezd v Hays, nebo odbočující diamant v Junction City. Podívejte se také na vylepšená navigační značení, na které můžete na svých cestách po Kansasu narazit. 

12.jpg

13.jpg

14.jpg

15.jpg

 

Doufáme, že se těšíte na to, až si všechna tato odpočívadla, které toto DLC Kansasu nabízí projdete na vlastní oči. Pokud ano, už teď si můžete toto DLC přidat do vašeho seznamu přání ve službě Steam. Nezapomeňte nás také sledovat na našich sociálních sítích, nebo dát follow, pokud jste tak do teď neučinili zde - >  (X/Twitter, Instagram, Facebook, TikTok), abyste byli v kontaktu s těmi nejnovějšími informacemi.

 

 

capsule_184x69.jpg?t=1696674634 https://store.steampowered.com/app/2298430/American_Truck_Simulator__Kansas/ 

 

Celý článek najdete zde: https://blog.scssoft.com/2023/10/kansas-rest-stops-truck-stops-more.html 

Forum post: 

 

 

S pozdravem

[MCG] RedWolf [CZ]

 

 

 

 

 

 

 

RedNub I TruckersMP

(ETS2 - 6,165hours)

795749874_role_VeteranV(1).png.660f7fd7e1531540532_role_5Patron(4).png.063edcf85

 

   Reporting a player  | Appeal your ban  | Support System  | Recruitment

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.