Jump to content

[SCS Blog] Památky Kansasu [CZ]


RedNub

Recommended Posts

 

V Kansasu se nachází opravdu necelá řada pamětihodností a to od přírodních divů až po historické památky. Podělte se tedy společně s námi o náhled na některé z nich, které byly obnoveny pro nadcházející DLC Kansas pro hru American Truck Simulator. 

 

02.jpg

 

 

Mnoha z těchto památek má bohatou historii, která sahá až do dob pionýrů a rozšiřování Spojených států na západ. Tyto památky vyprávějí o statečných osadnících, kteří se vydávají přes prérie, aby v této rozsáhle a náročné krajině mohli vybudovat nový život, začali upravovat města, která tu stojí dodnes.

01.jpg

03.jpg

04.jpg

05.jpg

06.jpg

07.jpg

08.jpg

 

 

Historii Kansasu uchovávají také muzea po celém státě, například Boot Hill Museum ve městě Dodge City, které se nachází na původním místě hřbitova a přípomíná tak slavné časy starého Západu. Další podobný příklad tvoří museum Pittsburgh Historical Museum, které se nachází v jihovýchodním Kansasu, který se stal centrem těžby uhlí. Dnes je zde umístěná působivá stará parní lopata Marion 37, kterou muzeum a uhelná společnost zachovaly. 

 

17.jpg

09.jpg

10.jpg

11.jpg

12.jpg

13.jpg

14.jpg

 

 

 

Kansaské památky davají také velký důraz na přírodní krásu tohoto státu. Tyto přírodní zázraky nabízejí uchvatné výhledy a příležitosti k tomu, aby si řidiči zastavili a dali chvilku odpočinku a pokochali se místními zajímavostmi - > od rozhledhlých výhledů až po jedinečné geologické útvary. Ať už se jedná o jedinečný útvar tzv "Monument Rocks" nebo zvlněnou prérii, tyto pamětihodnosti představují úchvatné scenérie státu. 

29.jpg

15.jpg

16.jpg

18.jpg

19.jpg

20.jpg

21.jpg

 

 

Pamětihodnosti Kansasu jsou celkově dokladem rozmanité historie, přírodních krás a živé kultury tohoto státu. Tyto místa slouží k zamyšlení, vzdělání a propojení propojení pro obyvatele i navštěvníky a tato místa pak tvoří srdce Ameriky. 

28.jpg

27.jpg

26.jpg

25.jpg

24.jpg

23.jpg

22.jpg

 

 

 

Tešíte se příchod DLC Kansas (Sunflower State)? Pokud ano, tak neváhejte a už teď si přidejte tuto hru do vašeho seznamu přání v klientu Steam. Nezapomeňte nás také sledovat na našich sociálních sítích.

 

header.jpg?t=1696674634  https://store.steampowered.com/app/2298430/American_Truck_Simulator__Kansas/ 

 

Celý článek naleznete zde: https://blog.scssoft.com/2023/10/kansas-landmarks.html 

Forum post: 

 

S pozdravem

RedWolf [CZ] 

 

 

 

 

 

RedNub I TruckersMP

(ETS2 - 6,250 hours)

795749874_role_VeteranV(1).png.660f7fd7e1531540532_role_5Patron(4).png.063edcf85

 

   Reporting a player  | Appeal your ban  | Support System  | Recruitment

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.