Jump to content

[SCS Blog] Výzkumná cesta Nebraskou [CZ]


RedNub

Recommended Posts

Záčátkem tohoto roku se 4 členům našeho týmu mapového týmu American Truck Simulátoru podařilo navštívit Nebrasku a další okolní státym USA. Za účelem jejich cesty bylo získat referenjce a informace a také inspiraci při tvorbě dalších projektů. V tomto článu se s vámi podělíme o některé z našich zajímavostí z toho, co tým zde stihl vidět. Mějte však ale na paměti, že informace a média zde prezentovaná nepotvrzují, co všechno budou naše DLC obsahovat.

 

Socmedia_1920x1080_ATS_Nebraska_research

 

Tým složen z Šimona Endta (Saimona), Honzi Vačkářka (Vacky), Antonína Kachláře (Tony) a Petry Garlíkové (Draky) se vydal na pořádnou cestu! Celkem za 14 dní ujeli přes 4 000 kilometrů a podařilo se jim navštívit také velká města, depa, reálné výhlídky, odpočívadla pro nákladní vozy, a dalších mnoho míst.

 

"Navštívili jsme také největší vlakové depo na světě v North Platte, podívali se k jezeru McConaughy a projeli jsme města jako je Grand Island, Colubus, Norfolk a další. Aby se neřeklo, dokonce jsme se vydali pěšky k památníku ve Scottsbluffu. Simon se s námi podělil o své zážitky. Navštívili jsme také některé jedinečné památky, jako je "Carhenge"- > svérazná popkulturní ikona, která se skládá z 39 automobilů namalovaných a upořádaných tak, aby vypadali jako slavné "Stonegenge" ve velké Británii. 

 

box-art.jpg

carhenge-2.jpg

scottsbluff-3.jpg

vlakove-prekladiste-3.jpg

welcome-to-Nebraska.jpg

 

 

Náš tým se díky GPS dostal i do některých oblastí, které nečekal, že navštíví. Jedna taková cesta je vedla terénní "zkratkou" lesem. Naštěstí je ale informovala jejich GPS o nesprávnosti jejich cesty, opodál také našli golfový vozik, který se tyčil zapadlý v bahně.  Tento malý moment týmu připoměl, že mít správné trasy pro řidiče kamionů je jednou z nejduležitějších věcí, ale že i náročné cesty mohou být zábavné. 

 

Všichni se tedy shodujeme na tom, že nám tato návštěva Ameriky otevřela oči. Je pro nás důležité, abychom ji zažilii a předali správné informace našim týmum v kanceláři. Z materiálů ze kterých čerpáme jsou (různé druhy online zdrojů) - > jsou skvělou inspirací, ale vidět tuto malebnou krajinu, provoz na silnicicích na vlastní oči, je )plně něco jiného. Simon nám vypráví: "Všichni jsme si vědomi, že se jedná o velmi zajímavou cestu".

 

czech-village-2.jpg

mt-rushmore-2.jpg

nejvetsi-truck-stop-1.jpg

park-us20-2.jpg

 

Podobné výlety jako tento jsou pro tým neocenitelné, protože spousta z online snímků ve vetšině pouze klamou, zejména pokud jde o výšku a vzdálenost. Simon nám říká: "Uvedomili jsme si, jak moc se to liší".. obrázky, které obvykle používáme (jako návrhy), poté srovnáváme se skutečností. Obrázky jsou časo zachyceny s malou ohniskovou vzdáleností (rybí oko), což vše zmenšuje a vzdaluje, ale ve skutečnosti je to naopak, vše se zdá větší a bližší. To je jedna z věcí, kterou musíme předat našemu týmu. Když už je řeč o bližších věcech na jednom místě, dostáváme se celkem dost blízko k zubrům, takže opravdu plné vzrušení! 

 

Při každé týmové zastávce se tým dozvěděl něco nového o oblasti, ve které se právě nacházel.  Amerika nás překvapila svou jedinečností a v každém státě jsme si zamilovani každý něco jiného. Simon a tým také zdůraznili, že je důležité zde klást rovnováhu pro každý stát, který tým rozvíjí. 

 

chicago-2.jpg

truck-stop.jpg

vlakove-prekladiste-1.jpg

vlny-1.jpg

welcome-to-Dakota.jpg

 

 

Věřím, že každý stát má svého ducha, říká Simon.  - > něco, co je zde známé, definuje daný stát a tak je to po celém světě. Někdy jde pouze o drobnosti, o detaily vytvořené historií a kulturou každého státu, ale vždycky pocítíte, že je něco jinak, když překročíte kořen hranic. Je to pro mě něco velmi důležitého, aby ti, kteří zde žijí, poznali svůj stát a návštěvnící si ho zapamatovali". 

 

Těšíme se, že se v budoucnu podělíme o to, jak se tyto výzkumné cesty promítnou do našeho virtuálního světa. Do té doby doufáme, že se vám tento malý náhled na proces a vytváření nového státu/regionu líbil a to od získávání zkušeností až po znalosti o daných státech. Nezapomeňte si proto toto DLC Nebrasky přidat do vašech seznamů přání ve službě Steam. 

 

 

header.jpg?t=1692069678 https://store.steampowered.com/app/2543810/American_Truck_Simulator__Nebraska/

 

 

Celý článek naleznete zde: https://blog.scssoft.com/2023/10/nebraska-research-trip.html 

Forum post: 

S pozdravem

RedWolf [CZ] 

 

 

 

 

 

RedNub I TruckersMP

(ETS2 - 6,165hours)

795749874_role_VeteranV(1).png.660f7fd7e1531540532_role_5Patron(4).png.063edcf85

 

   Reporting a player  | Appeal your ban  | Support System  | Recruitment

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.