Jump to content

[SCS Blog] #Pinktober 2023 [CZ]


RedNub

Recommended Posts

Říjen je jedním ze zvláštním měsíců v roce, který se vyznačuje společným úsilím o zvýšení povědomí o rakovině prsu, známým jako PInktober. Je to obdoví , kdy se objevují růžové stužky, které symbolizuíj solidaritu v boji proti této zákeřné nemoci. Rakovina prsu ovlivňuje nespočet životů a Pinktober hraje zásadní roli v rozhodování se o svém vlastním zdraví. 

 

blog_banner_Pinktober2023.jpg

 

Pinktober spočívá ve znalostech a informovanosti, pochopení příznaků a symptomů rakoviny prsu. Pravidelné samovyšetření a kontultace se zdravotníky jsou základními postupy, které mohou zachránit život. Tím, že se vzděláváme a sdílíme tyto znalosti se svými blízkými, přispíváme tak k tomu, abychom tuto větší informovatelnost o rakovině prsu rozšířili dále.  Pinktober nám přípomíná, že naše zdraví by mělo být vždy na prvním místě a být tak prioritou , jelikož základním poselstvím kampaně je upřednostňování pravidelných zdravotních prohlídek, screeningových vyšetření a propagace těchto postupů mezi naší rodinou a přáteli. 

 

header.jpg?t=1571661224 https://store.steampowered.com/app/1162160/American_Truck_Simulator__Pink_Ribbon_Charity_Pack/                                                                               header.jpg?t=1571661332 https://store.steampowered.com/app/1068290/Euro_Truck_Simulator_2__Pink_Ribbon_Charity_Pack/    

 

 

 

Naši soucitní řidiči se každoročně setkávají, aby podpořili tento boj proti rakovině prsu. Zatímco mnozí z ních volí přímé dary nebo zvyšují povědomí kreativními způsoby, my jsme před několika lety nabídli tuto alternativu - náš tým se rozhodl připojit k této ušlechtilé věci charitativní akcí Růžová stužka. V roce 2019 jsme představili dvě speciální DLC pro hry American Truck Simulator a Euro Truck Simulator 2. Z těchto DLC každoročně putuje 100% výtewžku na charitativní účely. 

Pokud tedy hledáte příležitost, jak významně spestřit vaše nákladní auta a přidat jim nějaký jedinečný lak, pak je právě ideální čas na to si pořidit tyto laky, či je darovat vašim přátelům a podělte se tak o svou podporu na sociálních sítích pod #PInktober 2023. 

 

ats_hq_5d78ff90_12.jpg

001.jpg

 

 

V loňském roce jsme udělali drobnou změnu v našem charitativním přístupu - > místo rozdělování prostředků jsme se rozhodli, že celou sumu získanou z DLc věnujeme místní charitě, Alianci žen, s postižením rakovinou prstu. Tentokrát zachováváme stejný přístup, nezapomeňte tedy sledovatnáš blog, jelikož vám na konci měsíce poskytneme aktualní informace o letišním Pinktoberu, včetně koněčné výše daru. 

Rádi bychom vám poděkovali všem, kteří  v průběhu let štědře podpořili Pinktober. Veškeré vaše příspěvky ať už formou darů, osvětových akcí nebo účasti na osvětobých seminářích, mají v boji proti rakovině veliký význam. Společně stojíme jednotně za naším posláním, abychom přinesli naději spoustu životům! 

 

 

Celý článek naleznete zde: https://blog.scssoft.com/2023/10/pinktober-2023.html 

Forum post: 

S pozdravem

RedWolf [CZ] 

 

 

 

 

RedNub I TruckersMP

(ETS2 - 6,165hours)

795749874_role_VeteranV(1).png.660f7fd7e1531540532_role_5Patron(4).png.063edcf85

 

   Reporting a player  | Appeal your ban  | Support System  | Recruitment

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.